Felix na akciji
Proizvodi marke Felix su ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: NTL, Konzum, Metro, Kaufland, Plodine i SPAR. Ukupno 10 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Felix Hrana za mačke Deli Moments piletina (400 g) u NTL za 1,99 €, odnosno 4,98 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| NTL | Felix Hrana za mačke Deli Moments piletina · 400 g | 1,99 € | 4,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · 3 kg | 14,99 € | 5,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | FELIX Umak BBQ med · 1,34 kg | 8,99 € | 6,71 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Kaufland | FELIX Hrana za mačke mokra razne vrste · 85 g | 0,62 € | 7,30 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | FELIX Hrana za mačke govedina i piletina ili piletina i puretina · 270 g | 1,99 € | 7,37 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| SPAR | Felix Hrana za mačke Felix | 1,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Felix Hrana za mačke Deli Moments piletina · 400 g | NTL | 1,99 € | 4,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · 3 kg | Konzum | 14,99 € | 5,00 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| FELIX Umak BBQ med · 1,34 kg uz karticu | Metro | 8,99 € | 9,76 € | −8% | 6,71 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke mokra razne vrste · 85 g | Kaufland | 0,62 € | 0,79 € | −21% | 7,30 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke govedina i piletina ili piletina i puretina · 270 g | Plodine | 1,99 € | 2,19 € | −9% | 7,37 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Felix Hrana za mačke Party Mix Original · 60 g | NTL | 1,19 € | 19,83 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| FELIX Hrana za mačke mokra dopunska razne vrste · 4x10 g | Kaufland | 1,69 € | 2,19 € | −22% | 42,25 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · 80-85 g | Plodine | 0,59 € | −25% | do 14. 10. 2026. | ||
| FELIX Poslastica za mačke Party Mix ili Play Tubes · 50g ili 60g | Kaufland | 0,99 € | 1,49 € | −33% | do 06. 10. 2026. | |
| Felix Hrana za mačke Felix | SPAR | 1,99 € | 2,79 € | −28% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| FELIX Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · 85 g | Bipa | 0,65 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX FANTASTIC odabrane vrste · 85g | Vrutak | 0,80 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX SENSATIONS JELLIES odabrane vrste · 85g | Vrutak | 0,80 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX TASTY SHREDS losos · 80g | Vrutak | 0,80 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · 4x85 g | Bipa | 1,85 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke, razne vrste · 4 x 85 g | Trgovina Krk | 2,29 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · 12x85 g | Bipa | 5,25 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX Krastavci šnite, 3,4 l · 3,4 l | Metro | 13,31 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · 85g | Konzum | 0,65 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FELIX Poslastica za mačke · 60 g | Lidl | 1,39 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke, riba ili meso · 12x85 g | Plodine | 5,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Felix Hrana za mačke Felix · 12 x 85 g | SPAR | 5,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FELIX Party Mix odabrane vrste · 50g-60g | Konzum | 1,19 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke · 4x 80 g ili 4x 85 g | Plodine | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke · 270 g | Plodine | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke Soup Original · govedina ili bakalar 6x48 g | Kaufland | 2,39 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Životinje. Sve akcije.