Hrana za mačke na akciji
Hrana za mačke je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Plodine, Kaufland, NTL, SPAR, dm, Studenac, Lidl, Tommy, Bipa, Konzum i Ribola. Ukupno 77 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: PETTIES Hrana za mačke (415 g) u Plodine za 0,49 €, odnosno 1,18 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | PETTIES Hrana za mačke · 415 g | 0,49 € | 1,18 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Kaufland | VOLI VOLI Hrana za mačke suha piletino i govedina · 2,4 kg | 2,81 € | 1,18 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Sparky Hrana za mačke piletina, govedina · 415 g | 0,59 € | 1,42 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | S Budget Hrana za mačke · 415 g | 0,59 € | 1,42 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| dm | Dein Bestes hrana za mačke losos u umaku · 415 g | 0,75 € | 1,81 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Studenac | Whiskas+1 Suha hrana za mačke piletina · 1800 g | 4,64 € | 2,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | COSHIDA Hrana za mačke Piletina i govedina ili janjetina i puretina · 4x100 g | 1,05 € | 2,63 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Tommy | Simba Hrana za mačke · 400 g | 1,29 € | 3,23 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Bipa | PURINA ONE Suha hrana za mačke, odabrane vrste · 800 g | 3,95 € | 4,94 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Konzum | FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · 3 kg | 14,99 € | 5,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | WHISKAS Hrana za mačke · 4 x 85 g | 2,39 € | 7,03 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PETTIES Hrana za mačke · 415 g | Plodine | 0,49 € | 0,69 € | −28% | 1,18 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| VOLI VOLI Hrana za mačke suha piletino i govedina · 2,4 kg | Kaufland | 2,81 € | 1,18 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VOLI VOLI Hrana za mačke piletina i govedina s jetrom · 2,4 kg | Plodine | 2,99 € | 3,59 € | −16% | 1,25 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| PETTIES Hrana za mačke · 2 kg | Plodine | 2,59 € | 3,69 € | −29% | 1,30 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Sparky Hrana za mačke piletina, govedina · 415 g | NTL | 0,59 € | 1,42 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| S Budget Hrana za mačke · 415 g | SPAR | 0,59 € | 0,75 € | −21% | 1,42 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| K CLASSIC Hrana za mačke suha perad · 750 g | Kaufland | 1,27 € | 1,70 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Dein Bestes hrana za mačke losos u umaku · 415 g | dm | 0,75 € | 1,81 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Kony Hrana za mačke govedina i svinjetina · 2 kg | NTL | 3,79 € | 1,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Whiskas+1 Suha hrana za mačke piletina · 1800 g uz količinu | Studenac | 4,64 € | 5,99 € | −22% | 2,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| COSHIDA Hrana za mačke Piletina i govedina ili janjetina i puretina · 4x100 g uz karticu | Lidl | 1,05 € | 1,59 € | −33% | 2,63 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| PETTIES Hrana za mačke · 12x100 g | Plodine | 3,19 € | 2,66 €/kg | do 14. 10. 2026. | ||
| Wise Cat Hrana za mačke piletina · 100 g | NTL | 0,29 € | 2,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PETTIES Hrana za mačke · 4x100 g | Plodine | 1,19 € | 1,79 € | −34% | 2,98 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| HOBBY CAT Hrana za mačke mokra govedina ili perad · 415 g | Kaufland | 1,29 € | 3,11 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Simba Hrana za mačke · 400 g | Tommy | 1,29 € | 3,23 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| PETTIES Pašteta za mačke · 100 g | Plodine | 0,39 € | 0,49 € | −20% | 3,90 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Dein Bestes hrana za mačke piletina i pačetina u umaku · 100 g | dm | 0,40 € | 4,00 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| PURINA ONE Hrana za mačke puretina i riža · 2,8 kg | Plodine | 13,49 € | 18,99 € | −28% | 4,82 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke razne vrste · 1,4 kg | Kaufland | 6,79 € | 8,99 € | −24% | 4,85 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PURINA ONE Suha hrana za mačke, odabrane vrste · 800 g | Bipa | 3,95 € | −37% | 4,94 €/kg | do 14. 10. 2026. | |
| Felix Hrana za mačke Deli Moments piletina · 400 g | NTL | 1,99 € | 4,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · 3 kg | Konzum | 14,99 € | 5,00 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| FRISKIES Hrana za mačke mokra, odabrane vrste · 4x85 g | Konzum | 1,79 € | 2,29 € | −21% | 5,26 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PURINA ONE Hrana za mačke odabrano vrste · 750 g | Plodine | 3,99 € | 5,69 € | −29% | 5,32 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| PETTIES Mousse za mačke · 85 g | Plodine | 0,49 € | 0,79 € | −37% | 5,76 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| PROOF Hrana za mačke u želeu piletina, brancin i losos ili piletina i govedina · 4x85 g | Plodine | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 5,85 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke perad klasični ili mješani izbor · 12x85 g | Plodine | 5,99 € | 8,69 € | −31% | 5,87 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| KITEKAT Hrana za mačke losos ili piletina · 85 g | Plodine | 0,59 € | −21% | 6,04 €/kg | do 14. 10. 2026. | |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke Perle odabrane vrste · 4x 85 g | Plodine | 2,15 € | 3,13 € | −32% | 6,32 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke razne vrste · 4x 85 g | Plodine | 2,15 € | 3,09 € | −30% | 6,32 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke Whiskas razne vrste · 4x85 g | SPAR | 2,19 € | 2,89 € | −24% | 6,44 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke meso ili riba · 12x 85 g | Plodine | 6,69 € | 8,90 € | −25% | 6,56 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Friskies Hrana za mačke piletina · 85 g | NTL | 0,59 € | 6,94 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Proof Hrana za mačke piletina u želeu, piletina/puretina u umaku od mrkve, piletina i losos u želeu · 85 g | NTL | 0,59 € | 6,94 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GOURMET GOLD Hrana za mačke odabrane vrste · 85 g | Plodine | 0,59 € | 0,89 € | −33% | 6,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke · 4 x 85 g | Ribola | 2,39 € | 2,89 € | −17% | 7,03 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PERFECT FIT Hrana za mačke odabrane vrste · 750 g | Plodine | 5,29 € | 6,19 € | −14% | 7,05 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke razne vrste · 6x 50 g | Plodine | 2,15 € | 3,16 € | −32% | 7,17 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| PURINA ONE Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · 4x85 g | Bipa | 2,45 € | −33% | 7,20 €/kg | do 14. 10. 2026. | |
| FELIX Hrana za mačke mokra razne vrste · 85 g | Kaufland | 0,62 € | 0,79 € | −21% | 7,30 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke govedina i piletina ili piletina i puretina · 270 g | Plodine | 1,99 € | 2,19 € | −9% | 7,37 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke mokra razne vrste · 85 g uz karticu | Kaufland | 0,64 € | 0,89 € | −28% | 7,53 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PURINA GOURMET Hrana za mačke odabrane vrste · 4x85 g uz karticu | Kaufland | 2,59 € | 7,62 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Purina Gourmet Gold hrana za mačke janjetina i pačetina · 85 g | dm | 0,65 € | 7,65 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| PROOF Hrana za mačke u želeu piletina, piletina i govedina ili piletina i losos ili piletina · 85 g | Plodine | 0,65 € | 0,89 € | −26% | 7,65 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke · 85 g | Tommy | 0,65 € | 7,65 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| PROOF Hrana za mačke u želeu odabrane vrste · 85 g | Kaufland | 0,66 € | 0,89 € | −25% | 7,77 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PURINA ONE Hrana za mačke piletina i tuna s mrkvom · 4x 85 g | Plodine | 2,79 € | 3,69 € | −24% | 8,21 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| One Hrana za mačke piletino i mrkva ili piletino i mahune · 85 g | Kaufland | 0,70 € | 1,09 € | −35% | 8,24 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Purina One potpuna hrana za mačke s govedinom · 450 g | dm | 3,95 € | 8,78 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| WHISKAS Hrana za mačke odabrane vrste · 85 g | Konzum | 0,75 € | 0,89 € | −15% | 8,82 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| WANPY Hrana za mačke pletina ili losos · 500 g | Plodine | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 8,98 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Sheba hrana za odrasle mačke meso u umaku · 340 g | dm | 3,30 € | 9,71 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| PURINA ONE Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · 85 g | Bipa | 0,85 € | 10,00 €/kg | do 14. 10. 2026. | ||
| Whiskas Hrana za mačke piletina u želeu · 85 g | NTL | 0,89 € | 10,47 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Whiskas hrana za mačke govedina · 85 g | dm | 0,90 € | 10,59 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| K CLASSIC Poslastica za mačke razne vrste · 10x5 g | Kaufland | 0,76 € | 1,19 € | −36% | 15,20 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Felix Hrana za mačke Party Mix Original · 60 g | NTL | 1,19 € | 19,83 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| WANPY Poslastica za mačke pletina s lososom, mrkvom ili tunom · 90 g | Plodine | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 22,11 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| DREAMIES Poslastica za mačke razne vrste · 60 g | Kaufland | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 23,17 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| WANPY Poslastica za mačke pletina, tuna-bakalar ili tuna-kozice · 5x14 g | Plodine | 2,09 € | 2,69 € | −22% | 29,86 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Dreamies poslastica za mačke piletina · 60 g | dm | 1,80 € | 30,00 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| WANPY Poslastica za mačke govedina ili patka · 80 g | Plodine | 2,49 € | 2,99 € | −17% | 31,13 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke mokra dopunska razne vrste · 4x10 g | Kaufland | 1,69 € | 2,19 € | −22% | 42,25 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · 80-85 g | Plodine | 0,59 € | −25% | do 14. 10. 2026. | ||
| Purina Felix Mokra hrana za mačke piletina | Studenac | 0,68 € | −20% | do 06. 10. 2026. | ||
| MIGLIORGATTO Hrana za mačke govedina ili perad · 1 kg | Plodine | 0,69 € | 0,86 € | −19% | do 06. 10. 2026. | |
| FELIX Poslastica za mačke Party Mix ili Play Tubes · 50g ili 60g | Kaufland | 0,99 € | 1,49 € | −33% | do 06. 10. 2026. | |
| PET TOYS Loptice za mačke | Plodine | 1,05 € | 1,49 € | −29% | do 14. 10. 2026. | |
| Miauuu Potpuna hrana za mačke govedina | Studenac | 1,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Felix Hrana za mačke Felix | SPAR | 1,99 € | 2,79 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| Whiskas Mokra hrana za mačke 1+ klasični izbor | Studenac | 2,39 € | do 06. 10. 2026. | |||
| SHEBA Hrana za mačke razne vrste · 6x50 ili 4x85g | Kaufland | 2,49 € | 3,29 € | −24% | do 06. 10. 2026. | |
| WHISKAS Hrana za mačke mješani izbor · 4x85 g + 85 g gratis | Plodine | 2,89 € | do 14. 10. 2026. | |||
| WHISKAS Hrana za mačke perad · 4x85 g + 60 g gratis | Plodine | 2,89 € | do 14. 10. 2026. | |||
| Adult, Simba Hrana za mačke | Tommy | 4,19 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Dein Bestes hrana za mačke s piletinom u želeu · 100 g | dm | 0,40 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Mokra hrana za mačke, losos/pašteta, 100 g · 100 g | Bipa | 0,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Mokra hrana za mačke, losos/pašticeta, 100 g · 100 g | Bipa | 0,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dein Bestes hrana za mačke pašteta i roštilj · 100 g | dm | 0,45 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dein Bestes hrana za mačke piletina s bosonom · 85 g | dm | 0,55 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dein Bestes hrana za mačke tuna s piletinom · 85 g | dm | 0,55 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · 85 g | Bipa | 0,65 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Purina Gourmet Gold hrana za mačke piletina · 85 g | dm | 0,65 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Proof Hrana za mačke ili pse · 85 g ili 100 g | Tommy | 0,69 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dein Bestes hrana za mačke u umaku perad i jetra · 415 g | dm | 0,70 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dein Bestes pastušićci za mačke piletina s mrkvom i mlijekom · 50 g | dm | 0,70 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Moustache Hrana za mačke · 415 g | Tommy | 0,79 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke, razne vrste · 85 g | Trgovina Krk | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Mokra hrana za mačke, divlje sorte, 400 g · 400 g | Bipa | 1,10 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Grill štapići za mačke, losos | Bipa | 1,25 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · 4x85 g | Bipa | 1,85 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke · 4 x 85 g | Tommy | 2,19 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke, razne vrste · 4 x 85 g | Trgovina Krk | 2,29 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FELIX Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · 12x85 g | Bipa | 5,25 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Loki Hrana za mačke govedina, piletina · 415 g | NTL | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| POESIE Hrana za mačke mokra razne vrste · 85 g | Kaufland | 0,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · 85g | Konzum | 0,65 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Purina Felix MOKRA HRANA ZA MAČKE piletina · 85 g | Studenac | 0,68 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Wise Cat Hrana za mačke puretina i piletina · 400 g | NTL | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Wise Cat Hrana za mačke puretina i srčanica · 400 g | NTL | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| WHISKAS DREAMIES Poslastice za mačke odabrane vrste · 60g | Konzum | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Miauuu POTPUNA HRANA ZA MAČKE govedina · 1 kg | Studenac | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| WHISKAS Mokra hrana za mačke 1+ klasični izbor · 4x85 g | Studenac | 2,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za mačke suha razne vrste · 1,5 kg | Kaufland | 4,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PURINA Friskies Hrana za mačke · 1,5 kg | Ribola | 5,25 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Životinje. Sve akcije.