Friskies na akciji
Proizvodi marke Friskies su ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Plodine, Kaufland, Konzum, Tommy, NTL i SPAR. Ukupno 9 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste (7 kg) u Plodine za 14,99 €, odnosno 2,14 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste · 7 kg | 14,99 € | 2,14 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Kaufland | FRISKIES Hrana za pse suha Junior · 2,4 kg | 5,99 € | 2,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | FRISKIES Hrana za mačke mokra, odabrane vrste · 4x85 g | 1,79 € | 5,26 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Friskies Hrana za pse · 4x85 g | 1,79 € | 5,27 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| NTL | Friskies Hrana za mačke piletina · 85 g | 0,59 € | 6,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Friskies Hrana za pse Friskies | 0,69 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste · 7 kg | Plodine | 14,99 € | 21,99 € | −31% | 2,14 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| FRISKIES Hrana za pse suha Junior · 2,4 kg | Kaufland | 5,99 € | 8,39 € | −28% | 2,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste · 1,5 kg | Plodine | 4,49 € | 6,49 € | −31% | 2,99 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| FRISKIES Hrana za mačke mokra, odabrane vrste · 4x85 g | Konzum | 1,79 € | 2,29 € | −21% | 5,26 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Friskies Hrana za pse · 4x85 g | Tommy | 1,79 € | 5,27 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Friskies Hrana za mačke piletina · 85 g | NTL | 0,59 € | 6,94 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Friskies Hrana za pse govedina i krumpir, Junior piletina i mrkva · 85 g | NTL | 0,59 € | 6,94 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Friskies Poslastica za pse Picnic piletina · 42 g | NTL | 0,69 € | 16,43 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Friskies Hrana za pse Friskies | SPAR | 0,69 € | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | do -30% FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste 500 g - 3 kg | Plodine | 14. 10. 2026. |
| −30% | -30% popusta FRISKIES poslastice za pse | Kaufland | 06. 10. 2026. |
| −20% | -20% FRISKIES Poslastice za pse odabrane vrste 42 - 175 g | Plodine | 14. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| FRISKIES Hrana za pse, razne vrste · 85 g | Trgovina Krk | 0,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za mačke suha razne vrste · 1,5 kg | Kaufland | 4,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PURINA Friskies Hrana za mačke · 300 g | Ribola | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za mačke · 4 x 85 g | Plodine | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za mačke · 1,5 kg | Plodine | 4,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za mačke suha, razne vrste · 1,5 kg | Plodine | 4,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za pse · 1 kg | Kaufland | 8,39 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FRISKIES Mokra hrana za pse · 4 x 85 g | Lidl | 1,79 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| FRISKIES Mokra hrana za pse, odabrane vrste · 85 g | Bipa | 0,55 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za mačke · 85 g | Trgovina Krk | 0,65 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Hrana za mačke jetra i povrće, Junior, Friskies · 300 g | NTL | 1,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Friskies Hrana za mačke u želeu | NTL | 1,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za mačke odabrane vrste · 1,5kg | Konzum | 4,59 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za mačke · 1,5 kg | Trgovina Krk | 5,99 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Životinje. Sve akcije.