Hrana za pse na akciji
Hrana za pse je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Plodine, NTL, SPAR, Kaufland, Lidl, Konzum, dm, Ribola, Tommy, Bipa i Studenac. Ukupno 66 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: FRIENDS Hrana za pse suha govedina (10 kg) u Plodine za 6,99 €, odnosno 0,70 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | FRIENDS Hrana za pse suha govedina · 10 kg | 6,99 € | 0,70 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| NTL | Voli Voli Hrana za pse piletina/govedina · 13 kg | 9,99 € | 0,77 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | S Budget Hrana za pse S Budget suha hrana za pse perad ili govedina · 10 kg | 7,99 € | 0,80 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | DANTE Hrana za pse ili macke govedina ili perod u umaku · 415 g | 0,49 € | 1,19 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | ORLANDO Hrana za pse Razne vrste · 415 g | 0,59 € | 1,42 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | DARLING Hrana za pse meso, perad · 3 kg | 5,99 € | 2,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| dm | Dein Bestes Hrana za pse teletina · 400 g | 0,95 € | 2,38 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Ribola | PURINA Friskies Hrana za pse · 500 g | 1,69 € | 3,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Friskies Hrana za pse · 4x85 g | 1,79 € | 5,27 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Bipa | VITAKRAFT NOSHIES Poslastica za pse, puretina · 90 g | 1,95 € | 21,65 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Studenac | Vauuu Mokra hrana za pse govedina | 1,65 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FRIENDS Hrana za pse suha govedina · 10 kg | Plodine | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 0,70 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| VOLI VOLI Hrana za pse piletina i govedina · 10 kg | Plodine | 7,49 € | 9,99 € | −25% | 0,75 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Voli Voli Hrana za pse piletina/govedina · 13 kg | NTL | 9,99 € | 0,77 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| S Budget Hrana za pse S Budget suha hrana za pse perad ili govedina · 10 kg | SPAR | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 0,80 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Super Pawer Hrana za pse govedina · 3 kg | NTL | 2,99 € | 1,00 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| S Budget Hrana za pse · 1240 g | SPAR | 1,25 € | 1,57 € | −20% | 1,01 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRIENDS Hrana za pse odabrane vrste · 1230 g | Plodine | 1,29 € | 1,89 € | −31% | 1,05 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| BERCI Hrana za pse govedina · 10 kg | Plodine | 10,99 € | 12,99 € | −15% | 1,10 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DANTE Hrana za pse ili macke govedina ili perod u umaku · 415 g | Kaufland | 0,49 € | −37% | 1,19 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Sparky Hrana za pse piletina, govedina · 1240 g | NTL | 1,49 € | 1,20 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| K-CLASSIC Hrana za pse teletina ili govedina u umaku · 1240 g | Kaufland | 1,59 € | 2,65 € | −40% | 1,28 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Super Pawer Salama za pse govedina · 1 kg | NTL | 1,29 € | 1,29 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VOLI VOLI Hrana za pse govedina s bučinim sjemenkama · 3 kg | Plodine | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 1,33 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| VOLI VOLI Hrana za pse perad i govedina s krumpirom i brusnicom · 3 kg | Plodine | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 1,33 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| VOLI VOLI Hrana za pse piletina ili govedina · 10 kg | Kaufland | 13,49 € | 16,99 € | −20% | 1,35 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Carinura Hrana za pse suha piletina · 3 kg | Kaufland | 4,11 € | 1,37 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| ORLANDO Hrana za pse Razne vrste · 415 g | Lidl | 0,59 € | 0,99 € | −40% | 1,42 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Carinura Hrana za pse suha piletina · 2,5 kg | Kaufland | 3,59 € | 1,44 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| FRIENDS Salama za pse s govedinom · 500 g | Plodine | 0,75 € | 0,99 € | −24% | 1,50 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| FRIENDS Hrana za pse perad ili meso · 415 g | Plodine | 0,65 € | 1,57 €/kg | do 14. 10. 2026. | ||
| Kony Hrana za pse govedina i svinjetina Premium · 7 kg | NTL | 10,99 € | 1,57 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Carinura Hrana za pse suha junior piletina · 1,5 kg | Kaufland | 2,69 € | 1,80 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| ORLANDO Gourmet hrana za pse Razne vrste · 400 g uz karticu | Lidl | 0,75 € | 1,39 € | −46% | 1,88 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| DARLING Hrana za pse meso, perad · 3 kg | Konzum | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 2,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ORLANDO PURE TASTE Premium hrana za pse Razne vrste · 400 g | Lidl | 0,85 € | 2,13 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste · 7 kg | Plodine | 14,99 € | 21,99 € | −31% | 2,14 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Dein Bestes Hrana za pse teletina · 400 g | dm | 0,95 € | 2,38 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| VOLI VOLI Hrana za pse govedina · 5 kg | Kaufland | 11,99 € | 2,40 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| K CLASSIC Poslastica za pse rolice ili kosti · 400 g | Kaufland | 0,96 € | 1,29 € | −25% | 2,40 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRISKIES Hrana za pse suha Junior · 2,4 kg | Kaufland | 5,99 € | 8,39 € | −28% | 2,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRIENDS Pašteta za pse govedina, piletina, jetra ili riba · 300 g | Plodine | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 2,63 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste · 1,5 kg | Plodine | 4,49 € | 6,49 € | −31% | 2,99 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| PURINA Friskies Hrana za pse · 500 g | Ribola | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 3,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| WANPY Hrana ili poslastica za pse odabrane vrste · 1 kg | Plodine | 3,59 € | 3,99 € | −10% | 3,59 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| K CLASSIC Poslastica za pse punjene rolice za higijenu zubi · 275 g | Kaufland | 1,11 € | 4,04 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| HOBBY Pašteta za pse piletina perad ili piletina-povrće adult · 300 g | Plodine | 1,29 € | 1,59 € | −18% | 4,30 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| PROOF Hrana za pse piletina, govedina i mrkva · 4x100 g | Plodine | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 4,98 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| PURINA ONE Hrana za pse odabrane vrste · 800 g | Plodine | 3,99 € | 5,49 € | −27% | 4,99 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| ONE Hrana za pse One · 800 g | SPAR | 3,99 € | 5,49 € | −27% | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Friskies Hrana za pse · 4x85 g | Tommy | 1,79 € | 5,27 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| CESAR Hrana za pse govedina-perad ili piletina-losos · 800 g | Plodine | 4,29 € | 5,41 € | −21% | 5,36 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| K CLASSIC Poslastica za pse za žvakanje · 7x25 g | Kaufland | 1,04 € | 1,45 € | −28% | 5,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PROOF Hrana za pse piletina i govedina u umaku od brusnice ili piletina i mrkva · 100 g | Plodine | 0,65 € | 0,89 € | −26% | 6,50 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Pedigree Hrana za pse · 100 g | Tommy | 0,69 € | 6,90 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Friskies Hrana za pse govedina i krumpir, Junior piletina i mrkva · 85 g | NTL | 0,59 € | 6,94 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PURINA ONE Hrana za pse piletina, govedina ili puretina · 4x85 g | Plodine | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 7,32 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| ONE Hrana za pse piletina i govedina · 4x85 g | Kaufland | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 7,35 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PURINA ONE Hrana za pse piletina, govedina ili puretina · 85 g | Plodine | 0,75 € | 0,99 € | −24% | 8,82 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Friskies Poslastica za pse Picnic piletina · 42 g | NTL | 0,69 € | 16,43 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VITAKRAFT NOSHIES Poslastica za pse, puretina · 90 g | Bipa | 1,95 € | −25% | 21,65 €/kg | do 14. 10. 2026. | |
| PEDIGREE Poslastica za pse ranchos pletina ili govedina · 70 g | Plodine | 2,39 € | 2,99 € | −20% | 34,14 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| VITAKRAFT Poslastica za pse · 12 g | Plodine | 0,59 € | 0,73 € | −19% | 49,17 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| VITAKRAFT VITA NATUR Poslastica za pse, govedina · 2x11 g | Bipa | 1,10 € | −25% | 50,00 €/kg | do 14. 10. 2026. | |
| Vitakraft Poslastica za pse junući štapići mrkva i chia · 25 g | dm | 1,55 € | 62,00 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Friskies Hrana za pse Friskies | SPAR | 0,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Posuda za pse · 1 kom | NTL | 1,19 € | do 06. 10. 2026. | |||
| PET TOYS Tenis loptice za pse | Plodine | 1,35 € | 1,99 € | −32% | do 14. 10. 2026. | |
| Vauuu Mokra hrana za pse govedina | Studenac | 1,65 € | 1,99 € | −17% | do 06. 10. 2026. | |
| Purina Friskies Suha hrana za pse junior | Studenac | 1,69 € | 2,54 € | −33% | do 06. 10. 2026. | |
| WANPY Poslatica za pse govedina ili patka s mrkvom · 90 g | Plodine | 1,99 € | 2,49 € | −20% | do 14. 10. 2026. | |
| PEDIGREE Hrana za pse odabrane vrste · 4x100 g + 100 g gratis | Plodine | 2,49 € | 2,99 € | −16% | do 14. 10. 2026. | |
| Hobby Dog Hrana za pse perad · 1.240 g | dm | 2,50 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Pedigree Poslastice za pse dentastix veliki | Studenac | 2,59 € | 3,25 € | −22% | do 06. 10. 2026. | |
| VITAKRAFT Aport za pse | Plodine | 2,69 € | 3,18 € | −15% | do 14. 10. 2026. | |
| ZOOFARI Vrećica za pseće poslastice dimenzije cca. 12x10 cm | Kaufland | 6,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| ORLANDO Potpuna hrana za pse Govedina, povriće ili janjetina i riža · 1 kg uz karticu | Lidl | 8,29 € | 11,89 € | −30% | do 04. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | do -30% FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste 500 g - 3 kg | Plodine | 14. 10. 2026. |
| −30% | -30% popusta FRISKIES poslastice za pse | Kaufland | 06. 10. 2026. |
| −20% | -20% FRISKIES Poslastice za pse odabrane vrste 42 - 175 g | Plodine | 14. 10. 2026. |
| −20% | 20% JEFTINIJE - POSLASTICE ZA PSE PEDIGREE odabrane vrste | SPAR | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| ZOOROYAL Mokra hrana za pse, govedina, 150 g · 150 g | Bipa | 0,65 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Pašteta za pse, piletina/jagnjetina, 150 g · 150 g | Bipa | 0,65 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FRISKIES Hrana za pse, razne vrste · 85 g | Trgovina Krk | 0,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GOLDEN DOG Hrana za pse, razne vrste · 415 g | Trgovina Krk | 0,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dein Bestes hrana za pse govedina u umaku · 400 g | dm | 0,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dein Bestes hrana za pse suhi kolačići · 500 g | dm | 1,25 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dein Bestes mix štapića za pse piletina, puretina i patka · 8 kom | dm | 1,25 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Mini mix za pse, poslastice, 60 g · 60 g | Bipa | 1,35 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Mini mix za pse, poslastica, 60 g · 60 g | Bipa | 1,35 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Mokra hrana za pse, govedina/kurupjir, 400 g · 400 g | Bipa | 1,50 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Mokra hrana za pse, govedina/kunpir, 400 g · 400 g | Bipa | 1,50 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Friskies, Purina Hrana za pse · 500 g | Tommy | 1,59 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dein Bestes hrana za pse šapići s piletinom · 800 g | dm | 1,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOOROYAL Suha hrana za pse, 1,5 kg · 1,5 kg | Bipa | 3,95 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KIANI Hrana za pse, razne vrste · 10 kg | Trgovina Krk | 8,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Sparky Hrana za pse piletina, govedina · 415 g | NTL | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Super Pawer Poslastica za pse Meaty Strips · 120 g | NTL | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DANTE Hrana za pse u umaku govedina ili perad · 1240 g | Kaufland | 1,29 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Super Pawer Salama za pse govedina · 1 kg | NTL | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vauuu MOKRA HRANA ZA PSE govedina · 1240 g | Studenac | 1,65 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Purina Friskies SUHA HRANA ZA PSE Junior · 500 g | Studenac | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PEDIGREE Hrana za pse odabrane vrste, 4x100g | Konzum | 2,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pedigree POSLASTICE ZA PSE dentastix veliki · 180 g | Studenac | 2,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K-CLASSIC Hrana za pse govedina i povrće u pajetini · 10 kg | Kaufland | 8,32 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BUDDY Hrana za pse odabrane vrste · 10kg | Konzum | 9,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ORLANDO Grickalice za pse · 105 g - 180 g | Lidl | 0,45 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| ORLANDO Kobasica za pse · 1 kg | Lidl | 1,19 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| ORLANDO GOURMET Hrana za pse · 1,5 kg | Lidl | 1,79 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| RINTI CHICKO poslastica za pse · 80 g–90 g | MÜLLER | 2,39 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| ORLANDO Mokra hrana za pse · 12x100 g | Lidl | 2,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Životinje. Sve akcije.