Whiskas na akciji
Proizvodi marke Whiskas su ovaj tjedan na akciji u 9 trgovina: Kaufland, Plodine, SPAR, Ribola, Tommy, Konzum, NTL, dm i Studenac. Ukupno 12 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: WHISKAS Hrana za mačke razne vrste (1,4 kg) u Kaufland za 6,79 €, odnosno 4,85 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | WHISKAS Hrana za mačke razne vrste · 1,4 kg | 6,79 € | 4,85 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | WHISKAS Hrana za mačke perad klasični ili mješani izbor · 12x85 g | 5,99 € | 5,87 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| SPAR | Whiskas Hrana za mačke Whiskas razne vrste · 4x85 g | 2,19 € | 6,44 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | WHISKAS Hrana za mačke · 4 x 85 g | 2,39 € | 7,03 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Whiskas Hrana za mačke · 85 g | 0,65 € | 7,65 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Konzum | WHISKAS Hrana za mačke odabrane vrste · 85 g | 0,75 € | 8,82 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Whiskas Hrana za mačke piletina u želeu · 85 g | 0,89 € | 10,47 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| dm | Whiskas hrana za mačke govedina · 85 g | 0,90 € | 10,59 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Studenac | Whiskas Mokra hrana za mačke 1+ klasični izbor | 2,39 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| WHISKAS Hrana za mačke razne vrste · 1,4 kg | Kaufland | 6,79 € | 8,99 € | −24% | 4,85 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke perad klasični ili mješani izbor · 12x85 g | Plodine | 5,99 € | 8,69 € | −31% | 5,87 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke Whiskas razne vrste · 4x85 g | SPAR | 2,19 € | 2,89 € | −24% | 6,44 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke · 4 x 85 g | Ribola | 2,39 € | 2,89 € | −17% | 7,03 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke mokra razne vrste · 85 g uz karticu | Kaufland | 0,64 € | 0,89 € | −28% | 7,53 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke · 85 g | Tommy | 0,65 € | 7,65 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| WHISKAS Hrana za mačke odabrane vrste · 85 g | Konzum | 0,75 € | 0,89 € | −15% | 8,82 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke piletina u želeu · 85 g | NTL | 0,89 € | 10,47 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Whiskas hrana za mačke govedina · 85 g | dm | 0,90 € | 10,59 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Whiskas Mokra hrana za mačke 1+ klasični izbor | Studenac | 2,39 € | do 06. 10. 2026. | |||
| WHISKAS Hrana za mačke mješani izbor · 4x85 g + 85 g gratis | Plodine | 2,89 € | do 14. 10. 2026. | |||
| WHISKAS Hrana za mačke perad · 4x85 g + 60 g gratis | Plodine | 2,89 € | do 14. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| WHISKAS Hrana za mačke, razne vrste · 85 g | Trgovina Krk | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke · 4 x 85 g | Tommy | 2,19 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| WHISKAS Mokra hrana za mačke 1+ klasični izbor · 4x85 g | Studenac | 2,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| WHISKAS razne vrste · 12 x 85 g | SPAR | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke, odabrane vrste · 300 g | Plodine | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke · 85 g | Plodine | 0,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke Whiskas · 300 g | SPAR | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke · 300 g | Kaufland | 1,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke suha · 1,4kg, 1kg=4.99EUR | Konzum | 6,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke · 4 x 85 g | Lidl | 2,15 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| WHISKAS Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · 300 g | Bipa | 1,85 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Whiskas Hrana za mačke · 300 g | Tommy | 1,89 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke odabrane vrste · 4x85g | Konzum | 2,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke · 300 g | Trgovina Krk | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| WHISKAS Hrana za mačke · 1,4 kg | Plodine | 6,79 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Životinje. Sve akcije.