Luk na akciji
Luk je ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Ribola, Boso, Konzum, Tommy i NTL. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Češnjak (1 kg) u Ribola za 2,69 €, odnosno 2,69 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Ribola | Češnjak · 1 kg | 2,69 € | 2,69 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Češnjak · 250 g | 1,19 € | 4,76 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Konzum | Domaći češnjak pakirani · 150 g | 1,09 € | 7,27 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Luk crveni | 0,39 € | do 07. 10. 2026. | |
| NTL | Luk crveni | 0,39 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Češnjak · 1 kg | Ribola | 2,69 € | 3,99 € | −32% | 2,69 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Češnjak · 250 g | Boso | 1,19 € | 4,76 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Domaći češnjak pakirani · 150 g | Konzum | 1,09 € | 1,69 € | −35% | 7,27 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Luk crveni | Tommy | 0,39 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Luk crveni | NTL | 0,39 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Luk crveni | Boso | 0,49 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| METRO CHEF Rezani češnjak · 300 g | Metro | 1,24 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Luk crveni rezani · 1 kg | Metro | 3,51 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Luk ljubičasti rezani · 1 kg | Metro | 3,74 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Češnjak · 250 g | NTL | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Domaći češnjak · 200 g | SPAR | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Domaći češnjak · 200 g | Lidl | 1,39 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Luk crveni · 1 kg | NTL | 0,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Luk ljubičasti · 1 kg | Konzum | 0,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Domaći češnjak u mrežici · 200 g | Kaufland | 1,39 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Crveni luk | Metro | 0,39 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Češnjak rintfuza | Pivac | 2,79 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Češnjak · 250 g | Studenac | 0,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Luk crveni rukav 80+ | Metro | 1,05 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Češnjak domaći · 150g | Konzum | 1,15 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Domaći luk crveni u mrežici · 5 kg | Kaufland | 1,95 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.