Mutti na akciji
Proizvodi marke Mutti su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Metro i Kaufland. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: MUTTI Rajčica Pelati (800 g) u Metro za 2,38 €, odnosno 2,97 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | MUTTI Rajčica Pelati · 800 g | 2,38 € | 2,97 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Kaufland | MUTTI Umak od rajčice razne vrste · 400 g | 2,09 € | 5,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MUTTI Rajčica Pelati · 800 g uz karticu | Metro | 2,38 € | −16% | 2,97 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| MUTTI Umak od rajčice razne vrste · 400 g | Kaufland | 2,09 € | 3,39 € | −38% | 5,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MUTTI Dvostruki koncentrat rajčice · 880 g uz karticu | Metro | 6,30 € | 7,16 €/kg | do 31. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −25% | 25% JEFTINIJE - PROIZVODI OD RAJČICE MUTTI odabrane vrste od 400 g do 800 g | SPAR | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Mutti Pelat rajčice · 800 g | Tommy | 2,39 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MUTTI DVOSTRUKI KONCENTRAT RAJČICE · 880 g | Metro | 6,30 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Mutti Rajčica pulpa · 400 g | Studenac | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MUTTI Passata rajčica · 700 g | Plodine | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Mutti Rajčica pelat · 400 g | Tommy | 1,29 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| MUTTI Umak za pizzu Aromatizzata · 400 g | Kaufland | 1,59 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Mutti Rajčica · 700 g | Studenac | 2,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MUTTI Pasirana rajčica · 700g | Pivac | 1,79 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.