Pelati na akciji
Pelati su ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Studenac, Konzum, Plodine, Kaufland, Metro, Ribola, Boso i Lidl. Ukupno 14 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Verdeamo Rajčica pasirana (500 g) u Studenac za 0,59 €, odnosno 1,18 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Studenac | Verdeamo Rajčica pasirana · 500 g | 0,59 € | 1,18 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | GARDEN GOOD Rajčica pelat, sjeckana · 400g | 0,79 € | 1,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | CAMPO Pasirana rajčica · 2x350 g | 1,49 € | 2,13 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | PODRAVKA Pasirana rajčica · 680 g | 1,49 € | 2,20 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | METRO CHEF Pelati rajčice · 800 g | 1,86 € | 2,33 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Ribola | PODRAVKA Pelat rajčica · 400 g | 1,35 € | 3,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Rajčica La Tomata Passata · 500 ml | 0,41 € | 0,82 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Lidl | Domaća rajčica pelati | 0,99 € | do 04. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Verdeamo Rajčica pasirana · 500 g | Studenac | 0,59 € | −25% | 1,18 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| GARDEN GOOD Rajčica pelat, sjeckana · 400g | Konzum | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 1,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CAMPO Pasirana rajčica · 2x350 g | Plodine | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 2,13 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PODRAVKA Pasirana rajčica · 680 g uz karticu | Kaufland | 1,49 € | 2,59 € | −42% | 2,20 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF Pelati rajčice · 800 g uz karticu | Metro | 1,86 € | 2,33 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF Rajčica pasirana vrećica · 2500 g uz karticu | Metro | 5,99 € | 2,40 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| PODRAVKA Pasirana rajčica · 400 g | Kaufland | 1,09 € | 1,89 € | −45% | 2,73 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PODRAVKA rajčica pasirana · 3x200 g uz karticu | Metro | 1,78 € | 2,01 € | −11% | 2,97 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| MUTTI Rajčica Pelati · 800 g uz karticu | Metro | 2,38 € | −16% | 2,97 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| PODRAVKA Pelat rajčica · 400 g | Ribola | 1,35 € | 1,79 € | −24% | 3,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Rajčica La Tomata Passata · 500 ml | Boso | 0,41 € | 0,82 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| CAMPO Pasirana rajčica · 500 ml | Plodine | 0,65 € | 1,30 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Domaća rajčica pelati | Lidl | 0,99 € | do 04. 10. 2026. | |||
| BARESA Bio pasirana rajčica s bosiljkom · 720 ml | Lidl | 1,69 € | 2,35 €/l | do 04. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Podravka Pasirana rajčica · 500 g | Tommy | 0,79 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PODRAVKA Pasirana rajčica · 500 g | Trgovina Krk | 0,89 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Mutti Pelat rajčice · 800 g | Tommy | 2,39 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Passata od žutih datterini rajčica · 690 g | Metro | 4,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| K Plus Pasirana rajčica · 500g | Konzum | 0,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K-CLASSIC Pasirana rajčica · 500 g | Kaufland | 0,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA PASSATA rajčica u hrvatskom goštu · 500 g | SPAR | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ROSSO GARGANO Rajčica sjeckana ili pelat · 400g | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GARDEN GOOD Pasirana rajčica · 3x200g | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA Pasirana rajčica · 680 g | Ribola | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA Pasirana rajčica · 500 g | Lidl | 0,79 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| MUTTI Passata rajčica · 700 g | Plodine | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Petti Pasirana rajčica il delicato · 500g | Tommy | 0,79 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Mutti Rajčica pelat · 400 g | Tommy | 1,29 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Podravka Pasirana rajčica · 3 x 200 g | Tommy | 1,45 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| OHO! Pasirana rajčica · 500 g | Plodine | 0,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Zorela Pasirana rajčica · 500 g | NTL | 0,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Podravka PASIRANA RAJČICA · 500g | Konzum | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Domaća rajčica pelat · 1 kg | Kaufland | 0,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GIANA Pasirana rajčica · 680 g | Kaufland | 0,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GIANA Pasirana rajčica · 680 g | Plodine | 1,00 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DESPAR Pasirana rajčica · 600 g (3 x 200g) | SPAR | 1,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ROSSO GARGANO Rajčica pasirana · 690 g | Ribola | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HAWAIKI Rajčica pasirana · 500g | Pivac | 0,79 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| BARESA Pasirana rajčica · 500 g | Lidl | 0,79 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| MUTTI Pasirana rajčica · 700g | Pivac | 1,79 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Podravka Pelat · 400 g | Tommy | 1,29 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Petti Passata con Basilico · 500 g | Tommy | 1,49 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| PODRAVKA Pasirana rajčica · 500 g | Kaufland | 0,79 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Zorela Rajčica pelati · 240 g | NTL | 0,85 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.