Paprika na akciji
Paprika je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: SPAR, Plodine, Boso, Konzum, Studenac, Lidl i NTL. Ukupno 9 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Paprika babura (1 kg) u SPAR za 1,49 €, odnosno 1,49 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Paprika babura · 1 kg | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | Crvena paprika · 500 g | 0,89 € | 1,78 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Paprika babura Rinfuza · 1 kg | 2,29 € | 2,29 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Konzum | GARDEN GOOD Pečena paprika filet · 600 g | 2,99 € | 4,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Bakina Zimnica Kisela paprika crvena · 350 g | 2,19 € | 6,26 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | KULJANKA Paprika pasta · 160 g | 1,09 € | 6,81 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| NTL | ToJeTo Paprika slatka, ljuta · 100 g | 0,79 € | 7,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Paprika babura · 1 kg | SPAR | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Crvena paprika · 500 g | Plodine | 0,89 € | 1,78 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Paprika babura Rinfuza · 1 kg | Boso | 2,29 € | 2,29 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| GARDEN GOOD Pečena paprika filet · 600 g uz karticu | Konzum | 2,99 € | 4,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Bakina Zimnica Kisela paprika crvena · 350 g | Studenac | 2,19 € | 6,26 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Bakina Zimnica Kisela paprika crvena ocjeđena masa · 350 g | Studenac | 2,19 € | 6,26 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KULJANKA Paprika pasta · 160 g | Lidl | 1,09 € | 6,81 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| ToJeTo Paprika slatka, ljuta · 100 g | NTL | 0,79 € | 7,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Domaća paprika babura | Lidl | 1,49 € | do 04. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Franck Paprika · 100 g | Tommy | 1,29 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Paprika pečena · 1600 g | Metro | 6,29 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PODRAVKA PEČENA PAPRIKA U SENFU · 1,5 kg | Metro | 13,84 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Paprika tri boje · 3 kg | Metro | 16,83 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Paprika rog · 1 kg | Ribola | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Paprika babura, Zemlja porijekla Albanija · 1 kg | Kaufland | 1,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Bakina Zimnica Kisela paprika, crvena ocjeđena · 350 g | Studenac | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Bakina Zimnica Kisela paprika crvena, ocijeđena masa · 350 g | Studenac | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ULTRA PLUS Pečena crvena paprika · 650 g | Ribola | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KANIA Pečena paprika u senfu · 540 g | Lidl | 4,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Paprika crvena Zemlja podrijetla Poljska · 1 kg | Plodine | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Paprika roga crvena · 1 kg | Boso | 1,69 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Paprika babura · 1 kg | Tommy | 1,79 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Crvena paprika roga · 1 kg | Plodine | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Crvena paprika roga Zemlje podrijetla Srbija · 1 kg | Plodine | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Paprika rog crvena · 1 kg | Kaufland | 1,29 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FINO Paprika · 200 g | Plodine | 1,55 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FINO Paprika slatka mlevena · 200 g | Plodine | 1,55 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Domaća paprika snack · 160 g | SPAR | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Paprika crvena · 1 kg | Ribola | 2,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Zorela Pečena paprika · 400 g | NTL | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K-Classic Paprika crvena rezana · 670 g | Kaufland | 2,79 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PRINGLES Paprika ili Sour Cream & Onion ili Original · 165 g | Lidl | 1,73 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Paprika roga | Pivac | 1,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| VORI Paprike sa sirom · 370ml | Pivac | 2,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Paprika Roga · 1 kg | Tommy | 1,19 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Paprika Paradajzerica · 1 kg | NTL | 1,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Paprika rog crvena · 1 kg | SPAR | 1,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Paprika Roq crvena · 1 kg | NTL | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Paprika Rog crvena · 1 kg | NTL | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.