Suncokretovo ulje na akciji
Suncokretovo ulje je ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: SPAR, Plodine, Lidl, Konzum i Kaufland. Ukupno 5 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Lena Suncokretovo ulje (1 L) u SPAR za 1,45 €, odnosno 1,45 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Lena Suncokretovo ulje · 1 L | 1,45 € | 1,45 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 4x1 l | 5,99 € | 1,50 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 1.2 l | 1,85 € | 1,54 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | Zvijezda Suncokretovo ulje · 1l | 1,59 € | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 1 l | 1,59 € | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lena Suncokretovo ulje · 1 L | SPAR | 1,45 € | 1,45 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 4x1 l | Plodine | 5,99 € | 6,69 € | −10% | 1,50 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 1.2 l | Lidl | 1,85 € | 1,54 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Zvijezda Suncokretovo ulje · 1l uz karticu | Konzum | 1,59 € | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 1 l | Kaufland | 1,59 € | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 1 l | Trgovina Krk | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zvijezda SUNCOKRETOVO ULJE · 1 l | Vrutak | 1,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| K CLASSIC Suncokretovo ulje · 1 L | Kaufland | 1,38 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 1 l | Ribola | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 1,2 l | Konzum | 1,85 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Zvijezda Suncokretovo ulje · 1,2 l | Studenac | 1,85 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SUNCE VINKOVACA Suncokretovo ulje hladno prešano · 5 l | Kaufland | 8,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VITA D'OR Suncokretovo ulje | Lidl | 1,38 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| TENA ČEPIN Suncokretovo ulje · 1 l | Plodine | 1,45 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Tena, Čepin Suncokretovo ulje · 1 l | Tommy | 1,45 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| OHO! Suncokretovo ulje · 1 l | Plodine | 1,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Sunčana Polja Suncokretovo ulje · 1 l | Studenac | 1,45 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEPIN TENA Suncokretovo ulje · 1 L | Kaufland | 1,45 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Zvijezda SUNCOKRETOVO ULJE · 1 l | Konzum | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Suncokretovo ulje Zvijezda · 1,2 L | SPAR | 1,85 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Tena Suncokretovo ulje · 1 l | Studenac | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 1,2 l | Plodine | 1,85 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Zvijezda suncokretovo ulje · 1,2l, 1l | Konzum | 1,85 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · 4 x 1 L | Kaufland | 5,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.