| HOME Aparat za kavu CM8502D-GS · Tehnika snaga: 1100W, napon: 220-240V/50Hzw, Vrijedi do 13.10 | kom | 55,99 € | 79,99 € | −30% | 1 |
| Domaća mandarina · Prehrana | 1kg | 1,09 € | 1,29 € | −15% | 1 |
| Gouda sir polutvrdi · Prehrana | 1kg | 4,49 € | | | 1 |
| Miješano mljevano meso pik · Prehrana | 850g | 5,79 € | | | 1 |
| LUMPI Pelene midi 3, 56/1, maxi 4, 50/1, junior 5, 44/1, pak · Djeca | — | 5,49 € | 7,17 € | −23% | 1 |
| Pureći file od prsa · Prehrana | 1kg | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 1 |
| Svinjska lopatica bez kosti, rinfuza · Prehrana | 1kg | 2,79 € | | | 1 |
| PASTA ZARA Tjestenina odabrane vrste · Prehrana | 1kg | 1,49 € | | −37% | 1 |
| ČAJNA, SRIJEMSKA, BEČKA KOBASICA narezak, šljeme · Prehrana | 300g | 4,49 € | | | 6 |
| Monte DESERT Žott · Prehrana | 400g | 1,99 € | 2,29 € | −13% | 6 |
| WUDY HRENOVKE classic, AIA · Prehrana 25.2025.: 2,69 EUR | 1kg | 2,29 € | 2,69 € | −14% | 6 |
| MAKOVNJAČA, OREHNJAČA XXL · Prehrana | 900g | 4,79 € | 6,99 € | −31% | 6 |
| Ledo RIBLJI STAPIĆI panirani · Prehrana | 840g | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 6 |
| K Plus SVJEŽI POSNI SIR 10% m.m. · Prehrana | 900g | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 6 |
| Pik ŠUNKA FINA narezak · Prehrana | 300g | 4,99 € | | | 6 |
| Orangina Gazirano piće · Prehrana | 1,5l | 2,09 € | | | 7 |
| K Plus Mozzarella sir meki · Prehrana | 3x100g | 2,49 € | | −16% | 7 |
| Alpinesse Namaz classic, Meggle · Prehrana | 400g | 4,89 € | | | 7 |
| Capri-Sun Negazirano piće safari fruits · Prehrana | 10x0,2l | 3,99 € | | | 7 |
| Cekin Pileća prsa bez kože, obiteljsko pakiranje · Prehrana | 1kg | 6,49 € | | | 7 |
| Cedevita Praškasti napitak limun, naranča · Prehrana | 1000g | 6,19 € | | | 7 |
| Minute Tijesto za pizzu svježe · Prehrana | 550g | 1,29 € | 1,85 € | −30% | 7 |
| Marodi Tjestenina odabrane vrste · Prehrana | 600g | 2,49 € | | | 7 |
| Paloma Toaletni papir Deluxe silk touch, 4 sloja, 16/1 · Kozmetika 4 sloja, 16 rola | — | 4,99 € | | | 7 |
| Nescafé 3in1 original, 372g, 1kg=12,07EUR, strong, 336g, 1kg=13,36EUR, 24/1 · Prehrana 24/1 | — | 4,49 € | | | 8 |
| Choco Banane XXL · Prehrana | 510g | 2,99 € | | | 8 |
| Keks Čajni kolutići original, Kraš · Prehrana | 1kg | 3,49 € | | | 8 |
| Domačica Čajno pecivo original, Kraš · Prehrana | 500g | 3,99 € | | | 8 |
| Gloria Kava mljevena · Prehrana | 1kg | 13,99 € | | | 8 |
| Lino Lado namaz duo, milk · Prehrana | 2,5kg | 14,99 € | | | 8 |
| Eva Tuna u biljnom ulju · Prehrana | 3x160g | 3,99 € | | | 8 |
| FRUTEK Dječja kašica · Djeca | 6/1 | 5,99 € | | | 9 |
| HRUSTY Kokice kantica · Prehrana | 240g | 2,99 € | | | 9 |
| VIOLETA Papirnati ručnik 3 sloja, 2 role · Kozmetika | — | 2,49 € | 3,18 € | −21% | 9 |
| K PLUS Riža dugo zrno · Prehrana | 2 kg | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 9 |
| KH-7 Sredstvo za čišćenje odmaščivač, protiv kamenca, odstranjivač mrlja, 3x750ml, pak · Kozmetika | — | 8,99 € | | | 9 |
| JAR Tablete platinum plus, giant pack · Kozmetika | 125 kom | 28,99 € | | | 9 |
| HRUSTY Tortilla pšenična · Prehrana | 12/1, 780g | 1,99 € | | | 9 |
| DOBRA Zobena kaša odabrane vrste · Prehrana 5/1 | 325 g | 2,75 € | | | 9 |
| Domaći češnjak pakirani · Prehrana | 150 g | 1,09 € | 1,69 € | −35% | 12 |
| Jabuka · Prehrana | 2 kg | 1,58 € | | | 12 |
| KONZUM Kiseli kupus rezani, pakirani · Prehrana | 500 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 12 |
| Krumpir · Prehrana | 5 kg | 1,69 € | | | 12 |
| Radič uz karticu · Prehrana CIJENA UZ MultiPlus | — | 0,99 € | | | 12 |
| Šampinjoni pakirani · Prehrana | 500 g | 1,39 € | | | 12 |
| Buket 7 ruža · Vrt i alati Vrijedi od 2.10 | — | 3,49 € | | | 13 |
| Buket Pink · Vrt i alati Vrijedi od 2.10 | — | 4,99 € | | | 13 |
| Calluna vulgaris u tegli promjera 12cm · Vrt i alati | — | 2,99 € | 4,49 € | −33% | 13 |
| Ciklama mix u tegli promjera 10cm · Vrt i alati | — | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 13 |
| Grožđe crveno uz karticu · Prehrana Cijena uz Multi Plus, cijena bez Multi Plus 2,19 EUR, 2.5.2025.-3,99 EUR | 1 kg | 1,49 € | | | 13 |
| Kesten · Prehrana 2.5.2025.-5,49 EUR | 1 kg | 4,79 € | | | 13 |
| Garden Good Orah jezgra · Prehrana 19.7.2025.- 4,79 EUR | 500 g | 3,29 € | | | 13 |
| Garden Good Pistaćio slani · Prehrana 1kg=16,63EUR, 24.7.2025.-6,89 EUR | 300 g | 4,99 € | | | 13 |
| Šipak · Prehrana 25.2025.-2,49 EUR | 1 kg | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 13 |
| Garden Good Šljiva suha, bez koštice · Prehrana 1kg=6,95EUR, 2.5.2025.-1,59 EUR | 200 g | 1,39 € | | | 13 |
| Svinjska slabina i leđa bez kosti, rinfuza · Prehrana 2.5.2025.-6,99 EUR | 1 kg | 3,59 € | | | 14 |
| Svinjski file vakumirani, PIK · Prehrana 2.5.2025.-9,49 EUR | 1 kg | 5,99 € | | | 14 |
| Svinjsko carsko meso neobrađeno, rinfuza · Prehrana 2.5.2025.-5,19 EUR | 1 kg | 2,99 € | | | 14 |
| Svježi odojak rinfuza · Prehrana 2.5.2025.- 8,79 EUR | 1 kg | 3,79 € | | | 14 |
| Teleća potrbušina s kosti, rinfuza · Prehrana 2.5.2025.-9,49 EUR | 1 kg | 6,99 € | | | 14 |
| Teleći lopatica s kosti, rinfuza · Prehrana 2.5.2025.-8,08 EUR | 1 kg | 6,99 € | | | 14 |
| Teleći vrat s kosti, rinfuza · Prehrana 2.5.2025.-8,89 EUR | 1 kg | 6,99 € | | | 14 |
| PIK Ćevapčići · Prehrana | 810 g | 4,99 € | | | 15 |
| AVE Leskovački ćevapčići · Prehrana | 480g | 4,79 € | 6,49 € | −26% | 15 |
| Svinjska marinirana rebra pikant · Prehrana RAW-STILJ | 1kg | 5,19 € | | | 15 |
| PIK Svinjska slabina i leđa s kosti, odrezak · Prehrana | 575g | 3,89 € | | | 15 |
| PIK Svinjski vrat s kosti, odrezak · Prehrana | 640g | 3,89 € | 5,15 € | −24% | 15 |
| Perutnina Ptuj-Pipo Marinirano pile s bučinim sjemenkama · Prehrana | cca 1,6kg, 1kg | 4,49 € | 5,49 € | −18% | 16 |
| CEKIN Pile roster na podlošku · Prehrana | Vindija, 1kg | 3,18 € | | | 16 |
| Pileći batak, zabatak rinfuza · Prehrana | 1kg | 2,49 € | | | 16 |
| Perutnina Ptuj-Pipo Pileći batak, zabatak, krila · Prehrana | 500g | 2,19 € | | | 16 |
| Perutnina Ptuj-Pipo Pileći file · Prehrana | 500g | 4,99 € | | | 16 |
| CEKIN Pileći mini file, odresci pilećeg filea od prsa · Prehrana | Vindija, 400g | 5,29 € | | | 16 |
| AIA Pileći panirani odrezak grancroccante alla milanese · Prehrana 280g | 300g | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 16 |
| CEKIN Pileći rasjek za pohanje, top file · Prehrana | Vindija, cca 1100g, 1kg | 5,99 € | 7,69 € | −22% | 16 |
| FILET TUNE rinfuza · Prehrana super prilika | 1 kg | 14,99 € | | | 17 |
| KOZICE 30-40kom/kg, rinfuza · Prehrana | 1 kg | 9,99 € | 13,99 € | −28% | 17 |
| SVJEŽA ORADA 300-600g/kom rinfuza · Prehrana U ponudi imamo i: pakirana, 1kg 8,99EUR super prilika | 1 kg | 7,99 € | | | 17 |
| SVJEŽI FILET LOSOSA pakirani, Mowi, 4x125g, 1kg=19,98EUR · Prehrana super prilika | 4x125g | 9,99 € | | | 17 |
| SVJEŽI FILET LOSOSA rinfuza · Prehrana U ponudi imamo i: pakirani, 1kg 15,99EUR super prilika, super prilika | 1 kg | 14,99 € | | | 17 |
| ŠKAMPI 31-40kom/kg, rinfuza · Prehrana | 1 kg | 12,49 € | 18,29 € | −31% | 17 |
| CORDON BLEU pileći · Prehrana super prilika | 1 kg | 10,99 € | | | 18 |
| DOMAĆA, BARANJSKA KOBASICA · Prehrana | 1 kg | 12,99 € | 17,99 € | −27% | 18 |
| MARINIRANO PEČENO PILE kom · Prehrana super prilika | — | 5,99 € | | | 18 |
| PANIRANI PILEĆI BATAK · Prehrana | 1 kg | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 18 |
| PEČENA SVINJSKA KOJENICA · Prehrana | 1 kg | 6,99 € | 8,59 € | −18% | 18 |
| SVINJSKO PEČENJE · Prehrana super prilika | 1 kg | 13,99 € | | | 18 |
| GARDEN GOOD Borovnice uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 400 g | 3,49 € | | | 19 |
| GARDEN GOOD Carsko povrće uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 1 kg | 1,79 € | 2,49 € | −28% | 19 |
| LEDO Gamberi uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 250 g | 5,29 € | | | 19 |
| GARDEN GOOD Grašak uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 1 kg | 1,79 € | | | 19 |
| LEDO Mahuna žuta · Prehrana | 400 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 19 |
| OCEAN Oslić bez glave uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 1 kg | 3,99 € | | | 19 |
| GARDEN GOOD Pečena paprika filet uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 600 g | 2,99 € | | | 19 |
| CEKIN Pileći medaljoni panirani, sa sirom · Prehrana Vindija | 660 g | 6,49 € | 7,69 € | −15% | 19 |
| MINUTE Pommes frites uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 1 kg | 1,99 € | | | 19 |
| PRESIDENT Kajmak dukat uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 250 g | 3,99 € | | | 20 |
| MINUTE Lasagne bolognese uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 1 kg | 3,59 € | | | 20 |
| MINUTE Njoki uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 1000 g | 1,89 € | | | 20 |
| ABC Sirni namaz uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 200 g | 1,99 € | | | 20 |
| DUKAT Svježe mlijeko 3,2% m.m. · Prehrana | 1 l | 1,19 € | 1,33 € | −11% | 20 |
| K PLUS Tekući jogurt 2,8% m.m. uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 1 kg | 1,19 € | | | 20 |
| LAGANO JUTRO Trajno mlijeko 0% m.m., 1,5% m.m., 3,8% m.m., Dukat uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 1 l | 1,69 € | | | 20 |
| K PLUS Trajno mlijeko 2,8% m.m. uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 6x1 l | 2,70 € | | | 20 |
| Z BREGOV Trajno mlijeko EKO 2,8% m.m., s vitaminima 2,8% m.m., Vindija uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 1 l | 0,89 € | | | 20 |
| K PLUS Zrnati sir uz karticu · Prehrana Uz Lidl Plus | 200 g | 0,99 € | | | 20 |
| Dukat BRZO&FINO KISELO VRHNJE 12% m.m. · Prehrana | 200 g | 0,89 € | | | 21 |
| Vindija CHOCO-LOCO PUDING · Prehrana | 4x125 g | 1,69 € | | | 21 |
| K PLUS KEFIR 3,5% m.m. · Prehrana | 1 kg | 1,29 € | | | 21 |
| K PLUS YOGHI FRUITS VOĆNI JOGURT razni okusi · Prehrana | 150 g | 0,29 € | | | 21 |
| KINDER PINGUI DESERT original, kokos, 4x30g · Prehrana | 4x30 g | 2,29 € | | | 21 |
| ZVIJEZDA MAJONEZA delikates · Prehrana 110 g GRATIS | 165 g + 110 g | 2,49 € | | | 21 |
| Zvijezda MARGO NOVA natural · Prehrana | 400 g | 1,49 € | | | 21 |
| ALPINETTA MASLAC · Prehrana | 250 g | 1,19 € | | | 21 |
| Dukat OS grčki tip jogurta, odabrane vrste · Prehrana | 150 g | 0,89 € | | | 21 |
| ZOTT PROTEINSKI PUDING odabrane vrste · Prehrana | 200 g | 0,89 € | | | 21 |
| BUREK sa sirom · Prehrana | 250 g | 1,39 € | | | 22 |
| CALZONE KEBAB · Prehrana | 130 g | 1,49 € | | | 22 |
| CROISSANT · Prehrana | 45 g | 0,29 € | | | 22 |
| KRUH CRAFT bijeli, polupečeni · Prehrana pečeni, 500g, 1kg=3,10EUR | 530 g | 1,55 € | | | 22 |
| KRUH DOMAĆA KORA polupečeni, pečeni · Prehrana | 500 g | 1,55 € | | | 22 |
| KRUH FOCACCIA sa sjemenkama · Prehrana | 460 g | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 22 |
| PECIVO kukuruzno, sa sjemenkama · Prehrana | 60 g | 0,29 € | | | 22 |
| TROKUT jabuka · Prehrana | 115 g | 0,69 € | | | 22 |
| Beskvasni integrlani s lanom · Prehrana | 500 g | 1,49 € | | | 23 |
| Beskvasni kukuruzni, miješani · Prehrana | 400 g | 1,25 € | 1,69 € | −26% | 23 |
| Heljdin kruh s orasima · Prehrana | 400 g | 1,59 € | | | 23 |
| K Plus Medena, bijela pita · Prehrana 2.5.2025.-4.99 EUR | 400 g | 4,49 € | 5,29 € | −15% | 23 |
| Fresco Premium kruh classic, dark · Prehrana 24.10.2025.-2.62 EUR | 400 g | 2,29 € | | | 23 |
| Ražena štruca · Prehrana | 600 g | 1,29 € | | | 23 |
| Stamevski torta bijela fragola, doboš čokoladna · Prehrana | 1000 g | 18,99 € | | | 23 |
| Grano Doro Toast integralni · Prehrana 24.9.2025.-1.37 EUR | 500 g | 1,15 € | | | 23 |
| Budžola vakumirana, Sljeme, 1/2 · Prehrana 2.5.2025.- 24.69 EUR | 1 kg | 16,99 € | | | 24 |
| Čajna kobasica, kulen, zimska salama narezak, Andro · Prehrana 16.7.2025.- 3.49 EUR | 300 g | 3,99 € | | | 24 |
| K Plus Emmentaler sir tvrdi · Prehrana 2.5.2025.- 10.62 EUR | 1 kg | 6,99 € | | | 24 |
| K Plus Grana Padano sir tvrdi · Prehrana 2.5.2025.- 4.94 EUR | 200 g | 3,99 € | | | 24 |
| Kulen ravni Pivac · Prehrana 2.5.2025.- 15.69 EUR | 1 kg | 11,99 € | 16,99 € | −29% | 24 |
| Alpinetta Mozzarella sir polutvrdi · Prehrana 2.5.2025.- 5.59 EUR | 1 kg | 5,99 € | | | 24 |
| President Podravec sir polutvrdi · Prehrana 2.5.2025.- 11.39 EUR | 1 kg | 8,99 € | | | 24 |
| Pršut narezak, Pisinium · Prehrana 2.5.2025.- 8.19 EUR | 250 g | 5,99 € | 8,39 € | −28% | 24 |
| Šunka u ovitku PIK · Prehrana 2.5.2025.- 13.19 EUR | 1 kg | 8,59 € | | | 24 |
| CEKIN Deluxe šunka pileća, Vindija · Prehrana | 1 kg | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 25 |
| Panceta vakumirana, Sljeme · Prehrana | 1 kg | 10,99 € | | | 25 |
| CEKIN Pileća posebna, Vindon pureća posebna, Pureći parizer Vindija uz karticu · Prehrana super prilika | 500g, 1kg=3,18EUR | 1,59 € | | | 25 |
| Pureća prsa u ovrku · Prehrana PIK | 1 kg | 10,99 € | 15,99 € | −31% | 25 |
| Sir džiugas tvrdi, kraviji uz karticu · Prehrana super prilika | 1/4, 1 kg | 9,99 € | | | 25 |
| DELISO Sirevi naresci, odabrane vrste uz karticu · Prehrana super prilika | 200g, 1kg=8,95EUR | 1,79 € | | | 25 |
| Šunka u ovitku, kuhana · Prehrana | PIK, 350g | 3,49 € | 4,49 € | −25% | 25 |
| Šunka Wein Schwarzwald · Prehrana | cca 2,5kg, 1kg | 11,99 € | 16,49 € | −27% | 25 |
| Tirolska kobasica uz karticu · Prehrana super prilika, PIK | 1 kg | 7,49 € | | | 25 |
| K PLUS Trapist sir polutvrd. uz karticu · Prehrana super prilika | 1/4, 1kg | 9,99 € | | | 25 |
| Mlindo Brašno glatko T-550 uz karticu · Prehrana super prilika | 1kg | 0,59 € | | | 26 |
| Zvijezda Ekstra djevičansko maslinovo ulje uz karticu · Prehrana super prilika | 1l | 9,99 € | | | 26 |
| PODRAVKA Juha odabrane vrste uz karticu · Prehrana super prilika | 50g-60g | 0,79 € | | | 26 |
| Zvijezda Ketchup blagi · Prehrana | 1000g | 2,19 € | 2,99 € | −26% | 26 |
| VEGETA Natur začin odabrane vrste · Prehrana | 30g | 0,79 € | 1,19 € | −33% | 26 |
| GARDEN GOOD Rajčica pelat, sjeckana · Prehrana | 400g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 26 |
| Zlato Polje Riža za domaća jela uz karticu · Prehrana super | 1kg | 1,99 € | 3,39 € | −41% | 26 |
| Zvijezda Suncokretovo ulje uz karticu · Prehrana super prilika | 1l | 1,59 € | | | 26 |
| Barilla Tjestenina odabrane vrste · Prehrana | 500g | 0,95 € | 1,89 € | −49% | 26 |
| Talianetta Tjestenina odabrane vrste Podravka · Prehrana | 140g-160g, 1kg=9,31EUR-10,64EUR | 1,49 € | | | 26 |
| NESTLÉ dječje pahuljice · Prehrana | 330g-375g | 3,59 € | | | 27 |
| K PLUS marmelica mandarine uz karticu · Prehrana K PLUS DŽEM | 840g | 2,49 € | 3,45 € | −27% | 27 |
| PODRAVKA mesni doručak · Prehrana super prilika, 1kg=7,93EUR | 150g | 1,19 € | | | 27 |
| ČOKOLINO pahuljice uz karticu · Prehrana maxi super | 350g | 3,29 € | | −25% | 27 |
| EVA tuna salata · Prehrana super prilika, 1kg=12,44EUR | 160g | 1,99 € | | | 27 |
| BRÜGGEN zobene pahuljice sitne, krupne · Prehrana | 500g | 0,89 € | | | 27 |
| JACOBS cappuccino · Prehrana maxi super | 8/1, 96g-132g | 2,99 € | 5,49 € | −45% | 28 |
| FRANCK cappuccino vanilija uz karticu · Prehrana SUPER PONUDA, maxi super, 1kg=17,91EUR, čokolada, 3x144g, 1kg=18,40EUR | 3x144g | 7,95 € | | | 28 |
| MUST kapsule za kavu · Prehrana maxi super | 10/1 | 2,49 € | | −28% | 28 |
| DOLCE GUSTO kapsule za kavu · Prehrana super prilika, 30/1, maxi super | 30/1 | 8,99 € | | | 28 |
| NESCAFÉ kava instant, crema · Prehrana super prilika, 1kom=8,99EUR, maxi super, 1kg=47,32EUR | 2x190g | 17,98 € | | | 28 |
| HELL ledena kava · Prehrana | 250ml | 1,29 € | 1,59 € | −18% | 28 |
| MINUTE ledena kava · Prehrana super prilika, 1L=4,08EUR | 240ml | 0,98 € | | | 28 |
| FRANCK Jubilarna kava mljevena · Prehrana 1kg=17,96EUR | 250g | 4,49 € | | | 29 |
| STARBUCKS Kapsule za kavu · Prehrana odabrane vrste | 10/1 | 4,49 € | 5,49 € | −18% | 29 |
| JACOBS Kava instant, crema, cronat gold, monarch · Prehrana | 100g | 5,99 € | 8,69 € | −31% | 29 |
| RITUAL Kava zrno · Prehrana | 1000g | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 29 |
| DELIMANO Kuhalo kave · Tehnika | — | 17,99 € | 24,99 € | −28% | 29 |
| ANAMARIA Minas kava mljevena · Prehrana | 175g | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 29 |
| JUICY 100% sok naranča · Prehrana | 1l | 2,99 € | | | 30 |
| SKY Gazirano piće odabrane vrste · Prehrana 1l=0,73EUR | 2l | 1,45 € | | | 30 |
| TWIST Iso funkcionalno piće limun, nar · Prehrana | 0,5l | 1,09 € | 1,25 € | −12% | 30 |
| CEDEVITA Ledeni čaj breskva, šumsko voće · Prehrana | 1,5l | 1,49 € | 1,69 € | −11% | 30 |
| TOCO Negazirano piće odabrane vrste · Prehrana | 1,5l | 1,45 € | 1,75 € | −17% | 30 |
| KARLOVAČKO Pivo svijetlo · Prehrana 1l=2,35EUR | 4x0,5l | 4,69 € | | | 30 |
| LAŠKO Pivo svijetlo · Prehrana 1l=2,50EUR | 0,5l | 1,25 € | | | 30 |
| LÖWENBRÄU Pivo svijetlo · Prehrana 1l=1,25EUR | 2l | 2,49 € | | | 30 |
| JAMNICA Prirodna mineralna voda gazirana · Prehrana JANA negazirana, 4x1,5l, 1l=0,58EUR | — | 3,49 € | | | 30 |
| FRUCTAL Sirup odabrane vrste · Prehrana | 1l | 2,59 € | 2,99 € | −13% | 30 |
| SAX GIN · Prehrana | 0,7 l | 10,49 € | 12,49 € | −16% | 31 |
| HENNESSY KONJAK · Prehrana maxi super | 0,7 l | 29,99 € | 38,49 € | −22% | 31 |
| APEROL LIKER · Prehrana | 0,7 l | 13,59 € | 19,49 € | −30% | 31 |
| JÄGERMEISTER LIKER original, orange · Prehrana | 0,7 l | 13,99 € | | | 31 |
| MIONETTO PROSECCO MIONETTO original, rose · Prehrana | 0,75 l | 11,89 € | 14,99 € | −20% | 31 |
| RAKIJA TRAVARICA Vinoplod · Prehrana | 1 l | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 31 |
| VINO BLATINA crno ŽILAVKA bijelo · Prehrana maxi super | 1 l | 3,99 € | | | 31 |
| VINO GRAŠEVINA CARSKO · Prehrana | 2 l | 3,49 € | 5,39 € | −34% | 31 |
| VINO GRAŠEVINA, PINOT BIJELI, CHARDONNAY bijelo, liočki podrumi · Prehrana | 0,75 l | 6,29 € | 7,05 € | −10% | 31 |
| BALLANTINE'S VISKI · Prehrana | 0,7 l | 12,99 € | 16,19 € | −19% | 31 |
| SMIRNOFF VODKA SMIRNOFF · Prehrana maxi super | 0,7 l | 13,49 € | 17,19 € | −21% | 31 |
| 7 DAYS CROISSANT razne vrste · Prehrana | 185 g | 1,85 € | 2,75 € | −32% | 32 |
| ČIPI ČIPS slani, paprika · Prehrana maxi super | 190-200 g | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 32 |
| DORINA ČOKOLADA odabrane vrste · Prehrana | 220 g | 2,99 € | | | 32 |
| MILKA FUN ČOKOLADA berry, jelly, tropical · Prehrana | 150 g | 2,49 € | 3,29 € | −24% | 32 |
| FRONDI V AFL odabrane vrste, Kraš · Prehrana | 250 g | 1,99 € | | | 32 |
| DULCETTI Kolač, odabrane vrste · Prehrana | 400 g | 2,19 € | 2,59 € | −15% | 33 |
| NIVEA MEN SET NIVEA MEN FEEL SOOTHED gel za tuširanje, 250ml + KREMA 75ml · Kozmetika super prilika | — | 6,00 € | | | 34 |
| Old Spice SET OLD SPICE ROCKSTAR gel za tuširanje, 150ml, dezodorans sprej, 150ml, roll on, 50ml + TORBA · Kozmetika super prilika | — | 15,00 € | | | 34 |
| PALMOLIVE SET PALMOLIVE gel za tuširanje, 150ml, tekući sapun, 50ml + SPUŽVICA za tijelo · Kozmetika super prilika | — | 6,00 € | | | 34 |
| PANTENE SET PANTENE REPAIR & PROTECT šampon za kosu, 400ml + regenerator, 220ml · Kozmetika super prilika | — | 7,00 € | | | 34 |
| ARIEL Deterdžent za strojno pranje rublja, gel, za strojno pranje rublja, gel, 4,995l=111 pranja, 1l=4,40EUR · Kozmetika | 4,995l | 21,99 € | | | 35 |
| SILAN Omekšivač za rublje · Kozmetika 1,408l, 1l=2,12EUR PARFEM, 540ml, 1l=5,54EUR, odabrane vrste | — | 2,99 € | | | 35 |
| VIOLETA Omekšivač za rublje, mystic, gold · Kozmetika | 2x1,55l | 5,79 € | | | 35 |
| WC BREF Osvježživač za wc školjku, odabrane vrste, 2x50g · Kozmetika | 2x50g | 2,99 € | 5,49 € | −45% | 35 |
| SANYTOL Sredstvo za čišćenje višenamjensko, 500ml + kupaonice, 500ml · Kozmetika | 500ml + 500ml | 4,99 € | | | 35 |
| PERSIL Tablete za strojno pranje rublja, odabrane vrste, 60/1, pak · Kozmetika | 60/1 | 13,99 € | 18,99 € | −26% | 35 |
| OLD SPICE Dezodorans stick, 2x50ml · Kozmetika Vrijedi do 13.10 | 2x50ml | 5,99 € | 9,49 € | −36% | 36 |
| BOROTALCO Dezodorans u spreju, 150ml, roll on, 50ml, odabrane vrste · Kozmetika | — | 3,29 € | 4,69 € | −29% | 36 |
| PALMOLIVE Gel za tuširanje odabrane vrste, 750ml, 1l=6,12EUR · Kozmetika | 750ml | 4,59 € | | | 36 |
| LIBRESSE Higijenski ulosci odabrane vrste, 16/1, 1kom=0,09EUR, 20/1, 1kom=0,12EUR · Kozmetika | — | 1,89 € | | | 36 |
| GILLETTE Pjena za brijanje sensitive, 300ml, 1l=12,75EUR · Kozmetika Vrijedi do 13.10 | 300ml | 2,55 € | | | 36 |
| PANTENE Šampon za kosu, 400ml, regenerator, 275ml, odabrane vrste · Kozmetika Vrijedi do 13.10 | — | 4,19 € | 5,99 € | −30% | 36 |
| OLEA Šampon za kosu, odabrane vrste, 300ml · Kozmetika Vrijedi do 13.10 | 300ml | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 36 |
| VADEMECUM Zubna pasta odabrane vrste, 75ml · Kozmetika | 75ml | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 36 |
| ORAL B Zubni konac menta, 50m · Kozmetika | 50m | 2,39 € | | −25% | 36 |
| HIPP Dječja kašica odabrane vrste · Prehrana | 190 g | 1,39 € | | | 37 |
| FRISKIES Hrana za mačke mokra, odabrane vrste · Životinje | 4x85 g | 1,79 € | 2,29 € | −21% | 37 |
| FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · Životinje | 3 kg | 14,99 € | | | 37 |
| WHISKAS Hrana za mačke odabrane vrste · Životinje | 85 g | 0,75 € | 0,89 € | −15% | 37 |
| DARLING Hrana za pse meso, perad · Životinje | 3 kg | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 37 |
| NATUR Papirnati ručnik · Prehrana 1 rola=1,75EUR | 2 sloja, 2 role | 3,49 € | | | 37 |
| PALOMA Papirnati ručnik pro flexi · Prehrana | 2 sloja, 2 role | 1,49 € | | | 37 |
| ZEWA DELUXE Toaletni papir pure white · Prehrana | 3 sloja, 16 rola | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 37 |
| VIOLETA Vlažne maramice sensitive, badem · Djeca | 56/1 | 1,39 € | | | 37 |
| NAN OPTIPRO Zamjensko mlijeko 2 · Prehrana | 800 g | 16,99 € | | | 37 |
| Aurora · Vrt i alati kom | — | 27,99 € | | | 38 |
| Kamen križ mali · Vrt i alati kom | — | 32,99 € | | | 38 |
| Kamen srce veliko · Vrt i alati kom | — | 39,99 € | | | 38 |
| Klematis · Vrt i alati kom | — | 32,99 € | | | 38 |
| Margareta · Vrt i alati kom | — | 37,99 € | | | 38 |
| KOŠARA Mateja · Vrt i alati kom | — | 38,99 € | | | 38 |
| Nena · Vrt i alati kom | — | 14,99 € | | | 38 |
| Tin · Vrt i alati kom | — | 44,99 € | | | 38 |
| Aranžman u posudi rozi, krem · Namještaj | 29cm, kom | 35,99 € | | | 39 |
| Buket krizantema umjetni cvijet, žuti, bijeli · Namještaj | 7 cvetova, kom | 7,99 € | | | 39 |
| Buket ruže umjetni · Namještaj | 10 ruža, pak | 5,49 € | | | 39 |
| Cvijet eukaliptus · Namještaj | kom | 1,99 € | 2,39 € | −16% | 39 |
| Cvijet ruža stapka · Namještaj | 10cm, kom | 3,19 € | | | 39 |
| Dekorativna posuda cement · Namještaj | 11x11x10cm, kom | 4,99 € | | | 39 |
| Grangica krizantema krupna · Namještaj | kom | 4,69 € | | | 39 |
| Ljiljan bijeli, rozi · Namještaj | 37cm, kom | 2,89 € | | | 39 |
| Lampion alba maxi, crveni · Namještaj Gori cca 70h | visina 21cm, kom | 1,99 € | 2,79 € | −28% | 40 |
| Lampion kocka crveni · Namještaj Gori cca 50h | visina 18,5cm, kom | 1,79 € | | | 40 |
| Lampion kocka maxi, crveni, visina · Namještaj Gori cca 100h | 25cm, kom | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 40 |
| Lampion slika · Namještaj Gori cca 45h | visina 16,5cm, kom | 1,79 € | 2,09 € | −14% | 40 |
| Lampion srce crveni, bijeli · Namještaj Gori cca 40h | visina 17,5cm, kom | 1,49 € | 1,74 € | −14% | 40 |
| Lampion stup · Namještaj Gori cca 240h | visina 24cm, kom | 5,59 € | 7,99 € | −30% | 40 |
| Lampion vukovarski toranj crveni, bijeli · Namještaj Gori cca 45h | visina 21cm, kom | 1,69 € | 2,49 € | −32% | 40 |
| Nosiljka alba srednja, crvena · Namještaj | visina 19cm, 10/1, pak | 7,79 € | 10,99 € | −29% | 40 |
| ECOLANT LAMPION | — | 1,49 € | 1,74 € | −14% | 41 |
| ELEKTRIČNI ULOŽAK žuti plamen, crveni, bijeli Svijetli cca 55 dana | — | 1,99 € | | | 41 |
| KIP ANĐEO bijeli | — | 3,99 € | 5,59 € | −28% | 41 |
| LAMPION električni, mix Svijetli cca 120 dana | — | 2,99 € | 3,49 € | −14% | 41 |
| LAMPION ISUS, KRIŽ, ANĐEO razne vrste Gori cca 36h | — | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 41 |
| LAMPION SRCE elektronski Svijetli cca 250 dana | — | 4,89 € | | | 41 |
| LAMPION staklo, bijeli, crveni Gori cca 36h | — | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 41 |
| SET SJEĆANJA LAMPION + SVIJEĆA set | — | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 41 |
| SVIJEĆA bijela, 8/1, pak | — | 2,49 € | 3,99 € | −37% | 41 |
| Delmano DELIMANO FRITEZA NA ZRAK · Tehnika snaga: 1500W, napon: 220-240V, dim.: 26,6x33,3x27,6cm | — | 39,99 € | 64,99 € | −38% | 42 |
| Wellneo GRIJAČE SJEDALO · Tehnika masažna sjedalica s opcijom grijanja i vibracijske masaže za opuštanje vrata i leđa, automatski tajmer | — | 79,99 € | 159,99 € | −50% | 42 |
| Home KUHALO ZA VODU KE0A302-CB · Tehnika snaga: 1850W-2200W, kapacitet: 1,7l | — | 9,99 € | 19,99 € | −50% | 42 |
| Home KUHINJSKA VAGA EKS-015 · Tehnika mjerni raspon: 0,005kg-5kg, automatsko isključivanje, napajanje: 2xAAA 1,5V baterije (baterije nisu uključene) | — | 7,99 € | 13,99 € | −42% | 42 |
| ROVUS OVLAŽIVAČ ZRAKA · Tehnika snaga: 30W, napon: 220-240V, kapacitet: 300ml/h, 3 razine intenziteta rada | — | 30,99 € | 49,99 € | −38% | 42 |
| Home SUŠILO ZA KOSU putno · Tehnika snaga: 1200W, 2 postavke brzine, zaštita od pregrijavanja | — | 6,99 € | 14,99 € | −53% | 42 |
| Home TOSTER KT-6508-KH · Tehnika 7 stupnjeva zagrijavanja, tipka za prekid tostiranja, klizna pličica za sakupljanje mrvica | — | 12,59 € | 22,99 € | −45% | 42 |
| ROVUS WOOM ELEKTRIČNA METLA · Tehnika snaga: 22W, baterija: 1500mAh, vrijeme rada: do 45min, vrijeme punjenja: 100min | — | 29,99 € | 59,99 € | −50% | 42 |
| Čaša 330cc, 6/1 set · Namještaj | — | 12,99 € | 16,99 € | −23% | 43 |
| Servis za jelo zeleni, 18/1 set · Namještaj | — | 44,99 € | | | 43 |
| DELIMANO Set pomagala 5/1 · Namještaj | — | 19,99 € | 29,99 € | −33% | 43 |
| Set šalica za kavu 6/1 · Namještaj | — | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 43 |
| Šalica za čaj 280cc, 6/1 set · Namještaj | — | 14,99 € | 19,99 € | −25% | 43 |
| TOGNANA Vrč 1,5l · Namještaj | 1,5 l | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 43 |
| PHILIPS Aparat za kavu EP1224/00 · Tehnika | — | 269,99 € | 469,00 € | −42% | 44 |
| PHILIPS Blender HR2041/00 · Tehnika | — | 32,99 € | 44,99 € | −26% | 44 |
| PHILIPS Četkica za zube HX4021/04 · Kozmetika | — | 28,99 € | 34,99 € | −17% | 44 |
| PHILIPS Friteza na vrući zrak na 130/00 · Tehnika | — | 78,99 € | 129,99 € | −39% | 44 |
| PHILIPS IPL Lumea SC1994/00 · Tehnika 2+1 | — | 199,99 € | 399,00 € | −49% | 44 |
| PHILIPS Parna postaja PSG 3001/30 · Tehnika | — | 99,99 € | 219,99 € | −54% | 44 |
| PHILIPS Parno glačalo DST2010/10 · Tehnika | — | 19,99 € | 39,99 € | −50% | 44 |
| PHILIPS Sjeckjalica HR1501/00 · Tehnika | — | 27,59 € | 42,99 € | −35% | 44 |
| PHILIPS Steamer STH1010/00 · Tehnika | — | 29,99 € | 47,99 € | −37% | 44 |
| PHILIPS Usisavač XB1142/10 · Tehnika | — | 79,99 € | 159,99 € | −50% | 44 |
| MEHRZER TAVA blue, Ivory · Namještaj | 24 cm | 21,99 € | 36,99 € | −40% | 45 |
| MEHRZER TAVA blue, Ivory · Namještaj | 28 cm | 26,99 € | 44,99 € | −40% | 45 |
| MEHRZER TAVA duboka, blue, Ivory · Namještaj | 28 cm | 29,99 € | | | 45 |
| MEHRZER TAVA za palačinke, blue, Ivory · Namještaj | 25 cm | 18,99 € | 31,99 € | −40% | 45 |
| Pur DETERDŽENT za ručno pranje posuđa · Kozmetika | 1,2 l | 2,99 € | | | 46 |
| Perwoll DETERDŽENT za strojno pranje rublja · Kozmetika 25.2025.: 19,99 EUR | 2x3000 ml | 17,99 € | | | 46 |
| Persil DETERDŽENT za strojno pranje rublja, prašak · Kozmetika 25.2025.: 25,99 EUR | 2,97 kg | 13,99 € | | | 46 |
| WEISSER RIESE DETERDŽENT za strojno pranje rublja, prašak, TABLETE · Kozmetika 2,25kg=45 pranja, 1kg=4,44EUR, 40/1, 1kom=0,25EUR, 25.2025.: 18,59 EUR | 2,25 kg | 9,99 € | | | 46 |
| Somat SREDSTVO za ispiranje/sjaj, PERLE · Kozmetika 17 g | 750 ml | 2,99 € | | | 46 |
| Somat TABLETE za strojno pranje posuđa · Kozmetika GEL excellence, 80/1, 1kom=0,22EUR, (2.5.2025.: 21,99), XXXI PACK | 3x684 ml | 17,99 € | | | 46 |
| FAKS Deterdžent za strojno pranje rublja · Kozmetika 90 pranja + torba | 4,95 kg | 16,99 € | | | 47 |
| VANISH Gel za odstranjivanje mrlja · Kozmetika 1l=7,66EUR | 500 ml | 3,83 € | | | 47 |
| VANISH Prašak za odstranjivanje mrlja · Kozmetika 1kg= 14,87EUR | 470 g | 6,99 € | | | 47 |
| FINISH Tablete za strojno pranje posuđa · Kozmetika | 54 kom | 14,99 € | 24,49 € | −38% | 47 |
| Perutnina Ptuj-Pipo File pileće zabataka · Prehrana | 500g | 3,59 € | 4,49 € | −20% | 49 |
| K PLUS Sirni namaz classic, začinsko bilje · Prehrana | 200g | 1,19 € | 1,49 € | −20% | 49 |
| Suhi pršni vršak svinjski, vakumirani, PIK · Prehrana | 1kg | 5,49 € | 7,99 € | −31% | 49 |
| K PLUS Svinjski vrat odrezak, bez kosti · Prehrana | cca 600g, 1kg | 5,89 € | | | 49 |
| K PLUS Svježa jaja podni uzgoj, M, 10/1 · Prehrana | pak | 1,89 € | | | 49 |
| Trokut marelica · Prehrana | 95g | 0,55 € | | | 49 |
| Kruška Wiliams · Prehrana | 1kg | 1,29 € | | | 50 |
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnom kremom, nougat · Prehrana | 840g | 3,95 € | | | 50 |
| K PLUS Svinjska koljenica suha · Prehrana | 1kg | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 50 |
| Svinjski vrat s kosti, rinfuza · Prehrana | 1kg | 3,29 € | | | 50 |
| DAX Vlažne maramice univerzalne · Kozmetika | 80/1, pak | 1,19 € | 1,99 € | −40% | 50 |