
Plodine katalog 39 do 26.9.
Vrijedi 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. · 52 stranica
Ovaj katalog nudi 411 proizvoda s cijenama od 0,09 do 109,99 eura. Domaći žuti luk košta 0,39 eura po kilogramu, RIO MARE INSALATISSIME tuna salate spuštene su na 2,14 eura, a svježi svinjski vrat dostupan je za 3,29 eura po kilogramu. Među jačim sniženjima ističu se PAMPERS pelene gaćice za 11,64 eura i ARIEL kapsule za pranje rublja za 21,99 eura. DOMESTOS pjena za sanitarije spuštena je na 2,49 eura, a MUTTI passata rajčica dostupna je za 1,79 eura. Katalog donosi i grupne popuste: 50% na CILIT BANG sredstva za čišćenje, GLADE i LABELLO proizvode, te 40% na FRIZO smrznuto povrće i KOTANYI začine u mlincima. Za kućanstvo su na raspolaganju proizvodi poput WC NET gela za 1,69 eura i JAR tableta za pranje posuđa za 14,95 eura.
Izvor: službeni katalog trgovine Plodine.
Popusti na grupe proizvoda (23)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −50% | CILIT BANG · sredstvo za čišćenje -50% CILIT BANG Sredstvo za čišćenje odabrane vrste 750 ml odabrane vrste 750 ml | 5 |
| −50% | GLADE · odabrani proizvodi -50% GLADE Odabrani proizvodi | 5 |
| −50% | LABELLO · odabrani proizvodi -50% LABELLO Odabrani proizvodi | 5 |
| −50% | sladoled do -50% Sladoled odabrane vrste odabrane vrste | 5 |
| −40% | FRIZO · smrznuto povrće -40% FRIZO Smrznuto povrće odabrane vrste 400 g odabrane vrste | 4 |
| −40% | KOTANYI · Začini u mlincu -40% KOTANYI Začini u mlincu odabrane vrste odabrane vrste | 9 |
| −40% | PANTENE · Odabrani proizvodi -40% PANTENE Odabrani proizvodi | 34 |
| −40% | čarape do -40% Pamučno čarape odabrani proizvodi odabrani proizvodi | 47 |
| −40% | dozatori, kutije ili držači do -40% Kuhinjski dozatori, kutije ili držači | 48 |
| −30% | FINO · juha u vrećici -30% FINO Juha u vrećici odabrane vrste 46 - 65 g odabrane vrste | 4 |
| −30% | Bomboni odabrane vrste -30% WERTHER'S ORIGINAL MAMBO ili NIMM2 Bomboni odabrane vrste 75 - 258 g | 30 |
| −30% | NIVEA MEN · Odabrani proizvodi -30% NIVEA MEN Odabrani proizvodi 30 - 200 ml 30 - 200 ml | 36 |
| −30% | SIGNAL · Vodica za usta pasta ili četkica za zube -30% SIGNAL Vodica za usta pasta ili četkica za zube odabrani proizvodi odabrani proizvodi | 36 |
| −30% | Kupaonski asortiman -30% Kupaonski asortiman, odabrani proizvodi odabrani proizvodi | 39 |
| −30% | NHG · odabrani proizvodi do -30% NHG Odabrani proizvodi | 48 |
| −30% | Odabrani proizvodi -30% Areon i Wunder-Baum Odabrani proizvodi Areon i Wunder-Baum | 52 |
| −30% | SPONTEX · Odabrani proizvodi do -30% SPONTEX Odabrani proizvodi | 52 |
| −25% | BARCAFFE · Instant kava classic, crema ili gold -25% BARCAFFE Instant kava classic, crema ili gold 100 - 200 g | 29 |
| −25% | MCVITIE'S · Keksi Digestive odabrane vrste -25% MCVITIE'S Keksi Digestive odabrane vrste 200 - 400 g | 29 |
| −25% | Odabrani proizvodi -25% MEXIFOODS I MISSION Odabrani proizvodi 250 - 370 g | 30 |
| −25% | REMINGTON · odabrani proizvodi -25% REMINGTON odabrani proizvodi | 52 |
| −20% | FARMER'S SNACK · Suho voće -20% FARMER'S SNACK Suho voće odabrane vrste odabrane vrste | 9 |
| −20% | THOMY · Senf -20% THOMY Senf odabrane vrste 109 - 700 g odabrane vrste 109 - 700 g | 9 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| RIO MARE INSALATISSIME Tuna salate | 2,14 € | 4,68 € | −54% | 2 |
| Domaći žuti luk | 0,39 € | 0,84 € | −54% | 44 |
| WC NET Gel ili košarice za čišćenje i dezinfekciju toaletne školjke odabrane vrste | 1,69 € | 3,61 € | −53% | 35 |
| Svježi svinjski vrat | 3,29 € | 6,79 € | −52% | 1 |
| JAR Tablete za pranje posuđa | 14,95 € | 29,90 € | −50% | 1 |
| DOMESTOS Pjena za čišćenje sanitarija | 2,49 € | 4,99 € | −50% | 3 |
| MUTTI Passata rajčica | 1,79 € | 3,59 € | −50% | 4 |
| PAMPERS Pelene gaćice | 11,64 € | 23,29 € | −50% | 5 |
| DELISUN Tortille 6 ili 8 komada | 0,89 € | 1,79 € | −50% | 14 |
| ARIEL Kapsule za pranje rublja color 85 Canada | 21,99 € | 43,99 € | −50% | 35 |
Svi proizvodi iz kataloga (411)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Domaća mandarina · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025. = 1,99 € | 1 kg | 1,09 € | 1,99 € | −45% | 1 |
| OHO! Kajzerice ili baguette · Prehrana smrznuto, MPC 09.03.2024. = 1,97 €, 1 kg = 1,57 - 2,07 € | 12x63 g ili 5x115 g | 1,19 € | 1 | ||
| BAYERNLAND Sir Gouda · Prehrana polutvrdi 48% m.m, MPC 02.05.2025. = 6,49 €, 1 kg = 5,50 € | 100 g | 0,55 € | 1 | ||
| ALPIA Skyr natur · Prehrana islandska tradicija, MPC 18.05.2024. = 1,99 € | 400 g | 1,49 € | 1 | ||
| OŽUJSKO Svijetlo pivo · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,69 €, 1 l = 2,70 € | 0,5 l | 1,35 € | −12% | 1 | |
| PILE Svježe grill pile · Prehrana na podlošku cca 1,5 kg, MPC 02.05.2025. = 3,69 € | 1 kg | 2,69 € | 3,69 € | −27% | 1 |
| Svježi svinjski vrat · Prehrana s kostima u komadu ili narezan na pulu, MPC 02.05.2025. = 6,79 € | 1 kg | 3,29 € | 6,79 € | −52% | 1 |
| JAR Tablete za pranje posuđa · Kozmetika Odabrane vrste 54 - 71 komada, MPC 29.06.2024. = 29,99 €, 1 kom = 0,21 - 0,28 € | — | 14,95 € | 29,90 € | −50% | 1 |
| BISCOLETTI Croissant · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 1,99 €, 1 kg = 5,96 - 7,45 € | 200 - 250 g | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 2 |
| LINO Čokolino ješnjak · Prehrana instant žitne pahuljice s vitaminima i mineralima, MPC 02.05.2025. = 8,99 € | 1 kg | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 2 |
| AJINOMOTO Jelo u čaši · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 1,89 €, 1 kg = 14,48 - 22,42 € | 62 - 96 g | 1,39 € | 1,89 € | −26% | 2 |
| DOMAČICA Keksi · Prehrana preliveni čokoladom, odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 3,49 €, 1 kg = 8,17 - 11,14 € | 220 - 300 g | 2,45 € | 3,49 € | −30% | 2 |
| IZOLA BRAND Skuša · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 2,89 €, 1 kg = 17,52 € | 125 g | 2,19 € | 3,21 € | −32% | 2 |
| MARODI Tjestenina · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 2,99 €, 1 kg = 4,48 € | 400 g | 1,79 € | −30% | 2 | |
| RIO MARE INSALATISSIME Tuna salate · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 4,68 €, 1 kg = 13,38 € | 160 g | 2,14 € | 4,68 € | −54% | 2 |
| LAY'S Čips · Prehrana slani ili paprika, MPC 02.05.2025. = 2,99 € | 200 g | 2,69 € | 3 | ||
| CEDEVITA Instant napitak · Prehrana različite vrste, MPC 02.05.2025. = 1,17 € | 340 ml | 0,99 € | −16% | 3 | |
| DASH Kapsule za pranje rublja · Kozmetika Ambra ili Lavanda, MPC 02.05.2025. = 26,99 € | 44 kom | 12,99 € | 3 | ||
| CAFFE MONACO Kava u zrnu · Prehrana MPC 02.05.2025. = 14,99 € | 1 kg | 10,99 € | 14,99 € | −26% | 3 |
| L'OREAL AGE SPECIALIST Krema za lice · Kozmetika odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 9,99 € | 50 ml | 5,89 € | 9,89 € | −40% | 3 |
| SARAJEVSKI KISELJAK Mineralna voda · Prehrana gazirana, MPC 02.05.2025. = 0,88 € | 1,5 l | 0,75 € | 0,88 € | −14% | 3 |
| BARCAFFE Mljevena kava · Prehrana MPC 13.01.2026. = 6,99 € | 300 g | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 3 |
| DOMESTOS Pjena za čišćenje sanitarija · Kozmetika Arctic Fresh ili Floral Fresh, MPC 02.05.2025. = 4,49 € | 435 ml | 2,49 € | 4,99 € | −50% | 3 |
| YIPPY Voćni sok · Prehrana različite vrste, MPC 02.05.2025. = 1,39 € | 0,33 l | 1,25 € | 1,39 € | −10% | 3 |
| NEXT Bombonijera Bonette · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,99 € | 400 g | 3,35 € | 4,79 € | −30% | 4 |
| 7 DAYS Croissant · Prehrana čokolada, kakao, vanilija ili millefeuille, MPC 02.05.2025. = 2,65 € | — | 1,85 € | 2,79 € | −33% | 4 |
| MUTTI Passata rajčica · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,49 € | 700 g | 1,79 € | 3,59 € | −50% | 4 |
| GAVRILOVIĆ Pašteta · Prehrana dimljeni losos ili pastrva, MPC 06.11.2025. = 2,69 € | 100 g | 1,59 € | 2,69 € | −40% | 4 |
| BARILLA Tjestenina · Prehrana penne rigate ili spaghetti, MPC 02.05.2025. = 3,66 € | 1 kg | 1,85 € | 3,66 € | −49% | 4 |
| BARBA Tuna u suncokretovom ulju · Prehrana MPC 11.06.2025. = 6,99 € | 6x80 g | 3,99 € | 6,99 € | −42% | 4 |
| ALPRO Biljni napitak · Prehrana badem, badem bez šećera, neprženi badem ili zob, MPC 02.05.2025. = 3,79 € | 1 l | 2,27 € | 3,79 € | −40% | 5 |
| MILKA Čokolada extra · Prehrana odabrane vrste, MPC 16.09.2025. = 4,69 € | 190 g | 2,49 € | 3,99 € | −37% | 5 |
| PAMPERS Pelene gaćice · Djeca odabrane vrste, MPC 08.05.2025. = 23,29 € | 32 do 62 komada | 11,64 € | 23,29 € | −50% | 5 |
| ORBIT Žvake spearmint ili peppermint · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,60 € | 56 g | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 5 |
| CEKIN Dimček podutrani proizvod uz karticu · Prehrana MPC 02.05.2025.=5,99 €, PLATI MANJE | 500 g | 4,79 € | 5,99 € | −20% | 6 |
| NEXT Krem namaz smeđkoga uz karticu · Prehrana MPC 22.01.2025.=1,69 €, PLATI MANJE | 2 x 52 g | 1,29 € | −23% | 6 | |
| DOLINE Majoneza uz karticu · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025.=2,49 €, PLATI MANJE | 165 g | 1,29 € | 1,79 € | −27% | 6 |
| LIVE FREE DOLINE Maslac bez laktoze uz karticu · Prehrana MPC 02.05.2025.=2,89 €, PLATI MANJE | 200 g | 2,29 € | −20% | 6 | |
| GUSTI Mesni narezak od svinjskog mesa uz karticu · Prehrana MPC 02.05.2025.=0,79 €, PLATI MANJE | 100 g | 0,59 € | 0,73 € | −19% | 6 |
| FRIZO Mrkva smrznuta uz karticu · Prehrana MPC 16.09.2025.=0,99 €, PLATI MANJE | 400 g | 0,59 € | 0,99 € | −40% | 6 |
| CAMPO Peperoni blagi ili ljuti *ocijeđene mase uz karticu · Prehrana MPC 02.05.2025.=1,49 €, PLATI MANJE | 190 g *ocijeđene mase 190 g 310 g | 1,26 € | 1,69 € | −25% | 6 |
| DOLINE Proteinski puding čokolada ili vanilija uz karticu · Prehrana MPC 02.05.2025.=1,19 €, PLATI MANJE | 200 g | 0,89 € | −18% | 6 | |
| SELECTION Choco chips, mliječna čokolada ili naranča uz karticu · Prehrana Uz Plodine Card | 125 g | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 7 |
| KRAŠ Keksi Sport uz karticu · Prehrana Uz Plodine Card | — | 3,49 € | 4,19 € | −17% | 7 |
| ESENS Krema za lice Q10, dnevna ili noćna uz karticu · Kozmetika Uz Plodine Card | 50 ml | 3,89 € | 4,99 € | −22% | 7 |
| DIX Maramice za sakupljanje boje ili izbjeljivanje rublja uz karticu · Kozmetika Uz Plodine Card | 24 komada | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 7 |
| LORENZ Monster Munch, original ili paprika uz karticu · Prehrana Uz Plodine Card | 75 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 7 |
| EDELMEISTER Pivo Elderflower, 0,0% uz karticu · Prehrana Uz Plodine Card | 0,5 l | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 7 |
| EDELMEISTER Pivo radler, Grejp uz karticu · Prehrana Uz Plodine Card | 0,5 l | 0,89 € | 1,05 € | −15% | 7 |
| O'HARA Pivo, odabrane vrste uz karticu · Prehrana Uz Plodine Card | 0,44 - 0,5 l | 2,99 € | 3,62 € | −17% | 7 |
| ESENS Šampon za kosu, razne vrste uz karticu · Kozmetika Uz Plodine Card | 1 l | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 7 |
| BABY BEST Vlažne maramice uz karticu · Djeca Uz Plodine Card | 60 komada | 1,19 € | 1,59 € | −25% | 7 |
| SELECTION Wafer rolls, vanilija ili lješnjak-čokolada uz karticu · Prehrana Uz Plodine Card | 135 g | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 7 |
| ALPIA Desert ili Jogurt s karameliziranom jabukoms, crispy ili čokolada · Prehrana | 140 g | 1,89 € | 8 | ||
| RADATZ Farmer ili Kuhana šunka, polutrajni proizvod uz karticu · Prehrana Uz Plodine Card | 140 g ili 150 g | 2,19 € | 2,59 € | −15% | 8 |
| RADATZ Kranjska kobasica sa sirom · Prehrana | 300 g | 4,19 € | 4,69 € | −10% | 8 |
| POMURSKE MLEKARNE Sir Ementalec, tvrd, 45% m.m. · Prehrana | 100 g | 1,09 € | 8 | ||
| HEINRICHSTHALER Sir, narezak, emmentaler, gouda, tilzit ili edamer · Prehrana | 125 g - 150 g | 1,69 € | 8 | ||
| RECLA Speck Alto Adige, trajni proizvod · Prehrana | 1 kg | 16,99 € | 8 | ||
| RECLA Spek Alto Adige, julienne, trajni proizvod · Prehrana | 70 g | 1,79 € | 8 | ||
| RECLA Spek Alto Adige, kockice, trajni proizvod uz karticu · Prehrana Uz Plodine Card | 100 g | 2,19 € | 2,59 € | −15% | 8 |
| RITTER SPORT Čokolada odabrane vrste · Prehrana | 100 g | 1,49 € | 2,39 € | −38% | 9 |
| NESCAFE Instant kava Classic · Prehrana | 300 g | 10,99 € | 9 | ||
| STERZING VIPITENO Jogurt kremasti ili kremasti s manje masti · Prehrana | 400 g | 1,39 € | 9 | ||
| SCHMIDT Mozart kugle · Prehrana | 132 - 297 g | 3,19 € | 9 | ||
| MEGGLE Namaz Alpinesse classic ili slani · Prehrana | 250 g | 3,59 € | 3,99 € | −10% | 9 |
| PAULANER Pivo odabrane vrste · Prehrana | 0,5 l | 1,69 € | 9 | ||
| PAN Savijača s jabukom ili sirom i grožđicama smrznuta · Prehrana | 600 g | 2,49 € | 3,71 € | −33% | 9 |
| ALPSKO Trajno mlijeko 3,5% m.m. · Prehrana | 1 l | 1,49 € | 9 | ||
| OHO! Jaffa torta · Prehrana | 800 g | 5,79 € | 10 | ||
| OHO! Kokos kocke · Prehrana | 480 g | 3,59 € | 4,49 € | −20% | 10 |
| OHO! Kremšnita 4 komada · Prehrana | 400 g | 3,09 € | 3,89 € | −21% | 10 |
| OHO! Linzeri lješnjak ili marelica · Prehrana | 400 g | 2,25 € | 3,09 € | −27% | 10 |
| OHO! Mađarica · Prehrana | 420 g | 3,19 € | 4,29 € | −26% | 10 |
| OHO! Orahnjaća ili Makovnjaća · Prehrana | 500 g | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 10 |
| OHO! Peciva odabrane vrste · Prehrana | 150 - 300 g | 0,59 € | 10 | ||
| OHO! Polubijeli kruh · Prehrana | 500 g | 0,75 € | 10 | ||
| ÖHO! Grašak · Prehrana | 400 g | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 11 |
| ÖHO! Grčki tip sira · Prehrana | 250 g | 1,99 € | 2,67 € | −25% | 11 |
| ÖHO! Margarin · Prehrana | 250 g | 0,70 € | 11 | ||
| ÖHO! Njoki svježi · Prehrana | 500 g | 1,29 € | 11 | ||
| ÖHO! Riža bijela dugo zrno · Prehrana | 950 g | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 11 |
| ÖHO! Tjestenina odabrane vrste · Prehrana | 400 g | 0,59 € | 0,66 € | −10% | 11 |
| ÖHO! Toast classic ili integralni · Prehrana | 400 g | 0,75 € | 0,80 € | −6% | 11 |
| ÖHO! Brašno glatko T-550 · Prehrana | 1 kg | 0,59 € | 12 | ||
| ÖHO! Brašno ostro tip 400 · Prehrana | 1 kg | 0,65 € | 0,79 € | −17% | 12 |
| ÖHO! Brusnica sušena · Prehrana | 400 g | 2,99 € | 12 | ||
| ÖHO! Cornflakes · Prehrana | 1 kg | 2,99 € | 3,85 € | −22% | 12 |
| ÖHO! Krušne mrvice · Prehrana | 500 g | 0,69 € | 0,98 € | −29% | 12 |
| ÖHO! Tekući sapun refill · Kozmetika 1 ili 2 l | 1 l | 0,99 € | 12 | ||
| ÖHO! Zobene pahuljice sitne · Prehrana | 500 g | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 12 |
| OHO! Chips slani ili paprika · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,99 €, 1 kg = 5,89 - 6,60 € | 250-280 g | 1,65 € | 1,99 € | −17% | 13 |
| OHO! Keksi Petit fino pecivo · Prehrana MPC 22.06.2024. = 1,19 €, 1 kg = 2,23 € | 400 g | 0,89 € | 1,19 € | −25% | 13 |
| OHO! Papirnati ručnici troslojni · Prehrana MPC 21.05.2024. = 2,99 €, 1 rola = 0,50 € | 6 rola | 2,99 € | 13 | ||
| OHO! Pistacija u ljusci · Prehrana MPC 14.04.2024. = 4,49 €, 1 kg = 14,97 € | 300 g | 4,49 € | 13 | ||
| OHO! Toaletni papir troslojni 100% celuloza · Prehrana MPC 27.05.2024. = 2,47 €, 1 rola = 0,15 € | 10 rola | 1,49 € | 2,47 € | −40% | 13 |
| OHO! Tortina mliječna krema · Prehrana MPC 02.04.2024. = 1,49 €, 1 kg = 4,95 € | 200 g | 0,99 € | 1,39 € | −28% | 13 |
| OHO! Vino Graševina bijelo vino · Prehrana MPC 25.02.2024. = 11,09 €, 1 l = 1,80 € | 5 l | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 13 |
| SELECTION Chorizo ili Salchichon extra trajni narezak · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,69 €, 1 l = 14,38 € | 80 g | 1,15 € | 1,69 € | −31% | 14 |
| Doline Gouda ili Edamer polutvrd sir · Prehrana MPC 2.5.2025. = 5,09 €, 1 kg = 7,98 € | 500 g | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 14 |
| ZELENE DOLINE Probiotički jogurt LCA 1,3% m.m. ili 3,2% m.m. · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,99 € | 1 kg | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 14 |
| SCOTTI Riža parboiled · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,95 € | 1 kg | 1,99 € | 3,95 € | −49% | 14 |
| DELISUN Tortille 6 ili 8 komada · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,79 €, 1 kg = 2,78 € | 320-360 g | 0,89 € | 1,79 € | −50% | 14 |
| Doline Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · Prehrana NE PROPUSTI! MPC 2.5.2025. = 2,59 €, 1 l = 3,78 € | 500 ml | 1,89 € | 14 | ||
| FRAGARIA 100% jabučni sok · Prehrana MPC 02.05.2025 = 8,09 €, 1 l = 1,20 € | 5 l | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 15 |
| NEXT Čokolada odabrane vrste · Prehrana MPC 25.2025 = 1,09 €, 1 kg = 8,50 - 10,63 € | 80-100 g | 0,85 € | 1,09 € | −22% | 15 |
| DIX Deterdžent za rublje Universal · Kozmetika MPC 10.09.2025=14,99 €, 1 kg = 1,16 € | 6,05 kg | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 15 |
| Graševina bijelo kvalitetno vino · Prehrana MPC 02.05.2026 = 3,02 €, 1 l = 3,00 € | 0,75 l | 2,25 € | 3,99 € | −44% | 15 |
| SEGAFREDO Kava u zrnu Intermezzo · Prehrana MPC 25.2025 = 19,99 € | 1 kg | 13,69 € | 15 | ||
| BISCOLETTI Keksi choco chunks · Prehrana MPC 25.2025 = 1,39 €, 1 kg = 8,60 € | 150 g | 1,29 € | 1,69 € | −24% | 15 |
| SILAN Omekšivač za rublje Fresh sky, Magnolia ili Sensitive · Kozmetika MPC 25.2025 = 6,49 €, 1 l = 1,49 € | 2x1,364 ili 2x1,672 l | 4,99 € | 15 | ||
| AFRODITA Šampon za kosu odabrane vrste · Kozmetika MPC 25.2025 = 4,70 €, 1 l = 2,09 € | 950 ml | 1,99 € | 15 | ||
| Svježa teleća koljenica s kostima za kuhanje i pečenje na pultu · Prehrana MPC 02.05.2025 = 8,99 € | 1 kg | 6,59 € | 16 | ||
| Svježa teleća lopatica bez kosti u komadu za pečenje na pultu · Prehrana MPC 02.05.2025 = 12,99 € | 1 kg | 10,89 € | 16 | ||
| Svježa teleća lopatica s kostima u komadu za pečenje na pultu · Prehrana MPC 02.05.2025 = 9,99 € | 1 kg | 6,59 € | 16 | ||
| Svježa teleća rebra i prsa s kostima u komadu za kuhanje i pečenje na pultu · Prehrana MPC 02.05.2025 = 9,69 € | 1 kg | 6,59 € | 16 | ||
| Svježi odojak za pečenje na pultu · Prehrana MPC 02.05.2025 = 7,09 € | 1 kg | 3,69 € | 16 | ||
| Svježi teleći but bez kosti na pultu · Prehrana MPC 02.05.2025 = 14,99 € | 1 kg | 11,49 € | 16 | ||
| Svježi teleći vrat s kostima za pečenje na pultu · Prehrana MPC 02.05.2025 = 9,99 € | 1 kg | 6,59 € | 16 | ||
| Denver Black Angus steak · Prehrana | 300 g | 7,99 € | 9,49 € | −16% | 17 |
| MEDUZA Dagnje · Prehrana cijele kuhane | 1 kg | 5,99 € | 17 | ||
| GUŠTI Dimljene koljenice · Prehrana vakuum pakiranje polutrajni proizvod | 1 kg | 5,90 € | 6,79 € | −13% | 17 |
| RAVLIĆ Domaći svježi marinirani svinjski file - tartuf uz karticu · Prehrana Uz PLATI MANJE karticu | 1 kg | 6,99 € | 8,39 € | −16% | 17 |
| MOWI File lososa · Prehrana svježi | 4x 125 g | 8,99 € | 17 | ||
| PLODINE Hamburger · Prehrana pečen polutrajni proizvod | 100 g | 0,59 € | 17 | ||
| BROK Orada · Prehrana oščišćena cijeljena | 1 kg | 12,59 € | 17 | ||
| MESNICA PLODINE Svježa pljeskvica · Prehrana | 450 g | 2,99 € | 17 | ||
| DILMAR Svježa vješalica · Prehrana punjena sa šunkom i sirom | 400 g | 3,59 € | 17 | ||
| MESNICA PLODINE Svježe juneće mljeveno meso · Prehrana | 500 g | 4,19 € | 17 | ||
| MESO KAMNIK Svježi leskovački ćevapčići · Prehrana | 450 g | 3,59 € | 17 | ||
| GUŠTI Špic rebra · Prehrana | 1 kg | 5,90 € | 7,39 € | −20% | 17 |
| Bakin kruh · Prehrana | 405 g | 1,19 € | 18 | ||
| Beskvasni kruh · Prehrana razne vrste | 400 g | 0,99 € | 1,49 € | −34% | 18 |
| Bijeli kruh · Prehrana u kalupu | 600 g | 1,29 € | 18 | ||
| Croissant · Prehrana marelica ili praline | 75 g | 0,49 € | 18 | ||
| Domaća sirnica · Prehrana ručno motana s bogatom nadjievom od sira | 170 g | 1,09 € | 18 | ||
| Goldy pecivo · Prehrana sa suncokretom | 80 g | 0,29 € | 18 | ||
| Heljdin kruh · Prehrana s orasima | 400 g | 1,59 € | 18 | ||
| Kajzerica · Prehrana pšenično bijelo pecivo hrskave korice | 60 g | 0,09 € | 0,13 € | −31% | 18 |
| Pecivo za sendviče · Prehrana | 120 g | 0,39 € | 18 | ||
| Čoko-naranča torta · Prehrana | 750 g | 7,99 € | 19 | ||
| Čokolada-jagoda kocke · Prehrana | 200 g | 1,89 € | 19 | ||
| Francuska krempita · Prehrana | 400 g | 4,29 € | 19 | ||
| Mini donut triple čoko ili vanilija · Prehrana | 30-31 g | 0,39 € | 19 | ||
| Mini krafna · Prehrana | 40 g | 0,45 € | 19 | ||
| Monte kolač · Prehrana | 360 g | 4,09 € | 19 | ||
| Pecivo maxi · Prehrana | 89-90 g | 0,45 € | 19 | ||
| Pizza rolica · Prehrana | 80 g | 0,66 € | 19 | ||
| Slatki mix XXL · Prehrana | 900 g | 6,99 € | 19 | ||
| Štrudla od lisnatog tijesta s jabukama, sirom ili višnjama · Prehrana | 150 g | 1,19 € | 19 | ||
| Domaća crvena jabuka Zemlja podrijetla Hrvatska · Prehrana | 2 kg | 1,58 € | 20 | ||
| Domaća rajčica mini grapolo Zemlja podrijetla Hrvatska · Prehrana | 500 g | 1,89 € | 20 | ||
| Domaći krumpir za kuhanje ili pečenje Zemlja podrijetla Hrvatska · Prehrana | 2,5 kg | 1,69 € | 20 | ||
| Grožđe Cotton Candy Zemlja podrijetla Španjolska · Prehrana | 400 g | 1,89 € | 2,49 € | −24% | 20 |
| Krastavac Kornišon Zemlja podrijetla Sjeverna Makedonija ili Kosovo · Prehrana | 1 kg | 1,49 € | 20 | ||
| Paprika crvena Zemlja podrijetla Poljska · Prehrana | 1 kg | 1,89 € | 20 | ||
| Šipak Zemlja podrijetla Turska · Prehrana | 1 kg | 1,99 € | 20 | ||
| Šljiva Zemlja podrijetla Moldavija · Prehrana | 1 kg | 0,79 € | 20 | ||
| Azalea mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 27 cm | — | 4,99 € | 21 | ||
| Begonia Love mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 25 cm | — | 4,49 € | 21 | ||
| Ciklama mix · Vrt i alati lončanica Ø 10,5 cm, visina 23 cm | — | 2,29 € | 21 | ||
| Cvjetni aranžman · Vrt i alati od umjetnog cvijeća, u plastičnoj posudi otežanoj betonom, raznih boja i vrsta cvijeća | — | 13,99 € | 21 | ||
| Lampion Luj Lola Maxi visina 25,7 cm, gori do 250 sati, punjenje 945 g | — | 5,29 € | −27% | 21 | |
| Lampion Zvijezda visina 21,4 cm, gori do 70 sati, punjenje 340 g | — | 1,69 € | −29% | 21 | |
| Mix jesenskih trajnica Perennial Autumn · Vrt i alati lončanica Ø 0 cm, visina 0 cm | — | 5,49 € | 21 | ||
| Orhideja u paketu · Vrt i alati lončanica Ø 9 cm, visina 35 cm | — | 6,99 € | 21 | ||
| Orhideja u šarenoj posudi · Vrt i alati lončanica Ø 14 cm, visina 55 cm | — | 4,99 € | 21 | ||
| Pijetlova Krijesta · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 28 cm | — | 2,99 € | 21 | ||
| Umjetni buketi krizantema · Vrt i alati raznih boja | — | 5,99 € | 21 | ||
| Vrijesak Golden · Vrt i alati lončanica Ø 11 cm, visina 25 cm | — | 2,99 € | 21 | ||
| PILE Ći batak i zabatak · Prehrana cca 500 g, svježe, MPC 02.05.2025. = 4,09 € | — | 2,49 € | 22 | ||
| CEKIN Filetino classic · Prehrana svježi, MPC 02.05.2025. = 12,99 € | 1 kg | 11,59 € | 22 | ||
| Komad Pečeno grill pile · Prehrana MPC 02.05.2025. = 6,69 € | komad | 5,49 € | 22 | ||
| CEKIN Pileća krila na podnošku · Prehrana svježa, MPC 02.05.2025. = 6,29 € | 1 kg | 5,49 € | 22 | ||
| CEKIN Pileća prsa bez kože · Prehrana cca 500 g, svježa, MPC 02.05.2025. = 8,39 € | 1 kg | 6,99 € | 22 | ||
| CEKIN Pileći batak sa zabatkom i dijelom leđa · Prehrana svježi, MPC 02.05.2025. = 5,84 € | 1 kg | 3,05 € | 22 | ||
| VINDON Pureće mljeveno meso · Prehrana svježe, MPC 02.05.2025. = 5,49 €, 1 kg = 9,58 € | 500 g | 4,79 € | 22 | ||
| AIA Pureći mini file ili odresci filea · Prehrana svježi, MPC 02.05.2025. = 5,71 €, 1 kg = 9,65 - 10,73 € | 400 - 460 g | 4,29 € | 22 | ||
| EASY CHEF Svježe lisnato tijesto s maslacom · Prehrana MPC 06.03.2026. = 1,89 €, 1 kg = 10,68 € | 280 g | 2,99 € | 22 | ||
| GAVRILOVIĆ Čajna, Kulenova seka ili Graničarska kobasica trajni naresci · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,39 € | 80 g | 1,75 € | 2,39 € | −27% | 23 |
| PIK VRBOVEC Kuhana šunka polutrajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,39 € | 100 g | 0,99 € | 1,39 € | −29% | 23 |
| DOBRO Kvrgavi kulen trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,29 € | 100 g | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 23 |
| PODRAVKA Mesni narezak odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,89 € | 150 g | 1,19 € | 1,89 € | −37% | 23 |
| GAVRILOVIĆ Pariška, Velebitska ili Posebna kobasica polutrajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,99 € | 350 g | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 23 |
| PERUTNINA Pileća ili pureća posebna polutrajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,51 € | 1 kg | 2,49 € | 3,51 € | −29% | 23 |
| PERUTNINA Poli salama polutrajni proizvod odabrane vrste · Prehrana MPC 21.04.2025. = 4,49 € | 500 g | 3,49 € | 4,49 € | −22% | 23 |
| PISINIUM Pršut Ruža trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,99 € | 100 g | 2,19 € | 2,99 € | −27% | 23 |
| TANNENHOF Švarcvaldska šunka trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1.89 € | 100 g | 1,49 € | 1,89 € | −21% | 23 |
| PIK VRBOVEC Čajna, Kulen ili Zimska salama trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 7,99 € | 330 g | 5,69 € | 7,99 € | −29% | 24 |
| ŠILMA Čvarci · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,98 € | 200 g | 3,19 € | 3,98 € | −20% | 24 |
| PIK VRBOVEC Debrecinka polutrajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,69 € | 440 g | 3,49 € | 4,69 € | −26% | 24 |
| VINDIJA Dimcek, pureća Prestige, pileća Deluxe ili pileća prsa polutrajni narezak · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,39 € | 100 g | 1,79 € | 2,39 € | −25% | 24 |
| GAVRILOVIĆ Panonica Croatica sa paprom ili sa chili paprikom, trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,09 € | 100 g | 1,49 € | 2,09 € | −29% | 24 |
| GAVRILOVIĆ Pašteta tuna · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,89 € | 100 g | 1,49 € | 1,89 € | −21% | 24 |
| GUŠTI Pečeni but polutrajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 9,69 € | 100 g | 0,69 € | 0,96 € | −28% | 24 |
| CEKIN Pileći zabatak svježi na podlošku · Prehrana MPC 02.05.2025. = 5,29 € | 1 kg | 4,49 € | 5,29 € | −15% | 24 |
| ROZETO Šunka u ovitku polutrajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1.24 € | 100 g | 0,72 € | 1,24 € | −42% | 24 |
| Z BREGOV Kefir 3,5% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,52 € | 1 kg | 2,09 € | 25 | ||
| DUKAT Kiselo vrhnje 12% ili 20% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,49 € | 900 g | 3,19 € | 25 | ||
| Z BREGOV Maslac 82% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,39 € | 250 g | 2,49 € | 25 | ||
| Z BREGOV Proteinski napitak odabrane vrste · Prehrana MPC 25.11.2025. = 1,79 € | 300 ml | 1,39 € | 25 | ||
| KERNIGER Svježi sir zrnati 20% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,39 € | 200 g | 1,49 € | 25 | ||
| PRESIDENT PICOK Topljeni sir classic, dimsi ili picant · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,99 € | 140 g | 1,79 € | 25 | ||
| VINDIJA Varaždinec ili Tilzit poluvrst sir blagog okusa 45% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,249 € | 100 g | 0,99 € | 1,25 € | −21% | 25 |
| BELJE Abc sir odabrane vrste · Prehrana MPC 13.08.2025. = 1,99 € | 100 g | 1,15 € | 26 | ||
| LEDO Filet crnog bakalara a losos smrznuti · Prehrana MPC 02.05.2025. = 10,99 € | 400 g | 6,99 € | 26 | ||
| Gamberi smrznuti · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,88 € | 250 g | 2,39 € | 26 | ||
| KINDER Hladeni asortiman odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,99 € | 28 g - 5x 28 g | 0,60 € | 26 | ||
| MEGGLE Mozzarella meki sir · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,89 € | 125 g | 1,35 € | 26 | ||
| PEDRO Panirani kolutići lignje smrznuti · Prehrana MPC 02.05.2025. = 5,99 € | 1 kg | 4,99 € | −16% | 26 | |
| GELATINO Sladoled štapić badem ili classic · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,09 € | 120 ml | 0,79 € | 26 | ||
| DUKAT Svježe mlijeko 3,2% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,12 € | 1,6 l | 1,89 € | 26 | ||
| PRESIDENT Svježi sir zagrebački 25% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,99 € | 375 g | 2,39 € | 26 | ||
| Z BREGOV Tekući jogurt 2,8% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,12 € | 1,75 l | 2,99 € | 26 | ||
| Z BREGOV Trajno mlijeko Tetra top ili s vitaminom D 3,2% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = | 1 l | 0,85 € | 26 | ||
| MARJAN VOĆE Beer Mix · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,99 €. 1 kg = 7,48 € | 400 g | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 27 |
| VEGETA Dodatak jelima · Prehrana +50g GRATIS. MPC 02.05.2025. = 2,79 €. 1 kg = 7,06 € | 250 g + 50 g gratis | 1,99 € | 27 | ||
| CAMPO Domaći ajvar blagi ili ljuti · Prehrana MPC 02.05.2025.=4,99 €. 1 kg = 13,30 € | 300 g | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 27 |
| PODRAVKA Grah smeđi ili bijeli · Prehrana Ocijeđena masa 230 g. MPC 02.05.2025. = 1,39 €. 1 kg = 3,87 € | 400 g | 0,89 € | 1,39 € | −35% | 27 |
| PODRAVKA Ketchup blagi ili ljuti · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,99 €. 1 kg = 2,58 - 2,74 € | 500 g | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 27 |
| FARCHIONI Maslinovo ulje ekstra djevičansko · Prehrana Super prilika! MPC 02.05.2025. = 10,99 € | 1 l | 7,49 € | 27 | ||
| APIMEL Med cvjetni · Prehrana MPC 02.05.2025. = 6,0 €. 1 kg = 3,88 € | 500 g | 3,49 € | 5,62 € | −38% | 27 |
| MARJAN VOĆE Mix brusnice i badema ili indijskog oraha i brusnice · Prehrana MPC 02.05.2025. = 6,05 €. 1 kg = 9,30 € | 300 g | 2,79 € | 27 | ||
| TENA ČEPIN Suncokretovo ulje · Prehrana OGRANIČENO 1,72 x CIJENA. MPC 02.05.2025. = 1,59 € | 1 l | 1,45 € | 27 | ||
| BARBA Tuna komadi u biljnom ulju · Prehrana Ocijeđena masa 104 g. MPC 02.05.2025.=2,49 €. 1 kg = 15,29 € | 160 g | 1,59 € | 2,49 € | −36% | 27 |
| BARILLA Umak s bosiljkom · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,29 €. 1 kg = 4,48 € | 400 g | 1,79 € | 27 | ||
| BAULI Croissant kakao, pistacija, krema ili marelica · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,79 €. 1 kg = 8,97 - 10,76 € | 250 - 300 g | 2,69 € | 28 | ||
| DORINA Čokolada odabrane vrste · Prehrana Super prilika! MPC 02.05.2025. = 4,49 €. 1 kg = 11,96 - 14,95 € | 200 - 250 g | 2,99 € | 28 | ||
| CITRA Instant vitaminski napitak naranča, limun ili bazga-limun · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,09 € | 1 kg | 2,79 € | 3,99 € | −30% | 28 |
| NESQUIK Kakao instant napitak · Prehrana MPC 02.05.2025. = 8,99 €. 1 kg = 7,49 € | 800 g | 5,99 € | 28 | ||
| NATUREL Muesli odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,39 €. 1 kg = 7,97 €. 1 kom = € | 350 g | 2,79 € | 28 | ||
| RAFFAELLO Praline punjene kremom od kokosa · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,99 €. 1 kg = 23,93 € | 150 g | 3,59 € | 4,49 € | −20% | 28 |
| NAN Zamjensko mlijeko Optipro 2, 3 ili 4 · Djeca MPC 02.05.2025. = 19,99 €. 1 kg = 19,99 € | 800 g | 15,99 € | 28 | ||
| NESCAFE Instant kava classic ili strong 3u1 20+4 gratis · Prehrana MPC 16.06.2025. - 6,99 €, 1 kg = 12,07 - 13,36 € | 336 - 372 g | 4,49 € | 29 | ||
| CAFFE MONACO Instant kava ili cappuccino odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. - 2,29 €, 1 kg = 7,95 - 11,36 € | 140 - 200 g | 1,59 € | 29 | ||
| ANAMARIA Kava mljevena · Prehrana MPC 02.05.2025. - 9,49 €, 1 kg = 13,98 € | 500 g | 6,99 € | −26% | 29 | |
| CAFFE MONACO Kava u kapsulama cappuccino, espresso, macchiato ili espresso crema kompatibilne s Dolce Gusto aparatom · Prehrana MPC 02.05.2025. - 3,99 €, 1 kg = 30,27 € | 112 g | 3,39 € | 29 | ||
| ILLY Kava u kapsulama odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. - 11,29 € | 52 - 120,6 g | 4,99 € | 29 | ||
| FRANCK Mljevena kava classic, intense ili sensual · Prehrana MPC 02.05.2025. - 5,39 €, 1 kg = 17,96 € | 250 g | 4,49 € | 29 | ||
| Štrudlica Višnja, jabuka, smokva ili mješano voće · Prehrana MPC 04.12.2025. - 1,39 €, 1 kg = 3,96 - 6,83 € | 145 - 250 g | 0,99 € | 29 | ||
| KIKI Bomboni odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. - 3,89 € | 90 - 400 g | 0,89 € | 30 | ||
| NEXT Čoko banana pjenasti desert okusa banane · Prehrana MPC 02.05.2025. - 2,99 €, 1 kg = 7,82 € | 280 g | 2,19 € | −26% | 30 | |
| KINDER Čokoladno jaje classic ili lei s igračkom iznenadjenja · Prehrana MPC 02.05.2025. - 1,49 €, 1 kg = 64,50 € | 20 g | 1,29 € | −23% | 30 | |
| NEXT Krem namaz duo ili lješnjak · Prehrana MPC 02.05.2025. - 4,29 €, 1 kg = 3,99 € | 750 g | 2,99 € | 30 | ||
| AGRO SEVILLA Masline odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. - 1,93 €, 1 kg = 11,90 - 15,87 € | 75 - 200 g | 1,19 € | 30 | ||
| LA BOULANGERE Pecivo odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. - 3,49 € | 280 - 650 g | 1,49 € | 30 | ||
| CHIO Slani snack odabrani proizvodi · Prehrana MPC 31.10.2025. - 2,29 € | 80 - 275 g | 0,39 € | 30 | ||
| SALTAS Štapići ili pereci slani ili s kikirikijem · Prehrana MPC 02.05.2025. - 2,99 € | 40 - 270 g | 0,35 € | 30 | ||
| MILKA Choco dessert · Prehrana naranča, malina ili mousse. MPC 02.05.2025. = 1,75 €, 1 kg = 7,41 - 8,52 € | 128-147 g | 1,09 € | 1,75 € | −38% | 31 |
| ANDROS Cijeđeni sok · Prehrana klementina. MPC 28.07.2025 | 1 l | 3,59 € | −20% | 31 | |
| BAKE&ROLL Čokolada · Prehrana za kuhanje. MPC 02.05.2025. = 6,49 €, 1 kg = 9,98 € | 500 g | 4,99 € | 6,49 € | −23% | 31 |
| JADRO Napolitanke · Prehrana Original. MPC 02.05.2025. = 4,99 €, 1 kg = 4,64 € | 860 g | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 31 |
| FIS Voćni sok · Prehrana jabuka ili naranča. MPC 02.05.2025. = 1,89 €, 1 l = 0,70 € | 2 l | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 31 |
| SELECTION Zdravi sok · Prehrana 100% aronija. MPC 02.05.2025. = 5,69 € | 1 l | 4,99 € | 31 | ||
| JÄGERMEISTER Biljni liker Original ili Orange · Prehrana | 0,7 l | 13,99 € | 33 | ||
| COCKTA Gazirano piće odabrane vrste · Prehrana Super prilika! | 1,5 l | 1,65 € | 33 | ||
| BELJE Graševina bijelo kvalitetno vino · Prehrana | 3 l | 12,99 € | −13% | 33 | |
| NESTEA Ledeni čaj breskva ili šumsko voće · Prehrana | 1,5 l | 1,45 € | −18% | 33 | |
| BLATO Plavac ili Merlot crno kvalitetno vino · Prehrana | 0,75 l | 4,49 € | 33 | ||
| CANELLA Prosecco DOC · Prehrana Super prilika! | 0,75 l | 8,69 € | 33 | ||
| FRUCTAL Sok nektar razne vrste · Prehrana Večod | — | 1,49 € | 33 | ||
| PAN Svjetlo pivo classic ili Zlatni Pan · Prehrana | 4x0,51 l | 4,49 € | −15% | 33 | |
| JOHNNIE WALKER Whiskey Red Label ili Black Label · Prehrana Večod | 0,7 l | 13,09 € | 33 | ||
| GARNIER COLOR NATURALS Boja za kosu odabrane vrste · Kozmetika | — | 3,49 € | 34 | ||
| FELCE AZZURRA Gel za tuširanje odabrane vrste · Kozmetika | 400 ml | 1,89 € | 2,83 € | −33% | 34 |
| LIBRESSE Higijenski ulošci odabrane vrste · Kozmetika Večod | — | 1,05 € | 34 | ||
| VIOLETA Papirnati ručnici ili maramice · Kozmetika Večod | — | 1,19 € | 34 | ||
| ZEWA Toaletni papir Jasmine Blossom ili Aroma Sense Peach troslojni · Kozmetika Super prilika! | 16 rola | 4,99 € | 34 | ||
| WEISSER RIESE Deterdžent i kapsule za pranje rublja razne vrste i mirišnje · Kozmetika VEĆ OD | 2,25-4,5 kg, 2,25-4,5 l | 9,99 € | 35 | ||
| DIX Deterdžent za fino pranje različite vrste · Kozmetika Već od | 1,35 l ili 2,7 l | 2,79 € | 35 | ||
| PERSIL Deterdžent za pranje rublja razne vrste i mirisi različitih proizvođača · Kozmetika VEĆ OD | 0,9-1,17 kg, 0,9-2,07 l, 28-70 kom | 6,99 € | 35 | ||
| PERWOLL Deterdžent za pranje rublja razne vrste i mirišnje · Kozmetika VEĆ OD | 3-4l | 9,99 € | 35 | ||
| ČARLI Deterdžent za ručno pranje posuda različite vrste · Kozmetika Već od | 900 ml - 1,25 l | 2,29 € | 3,49 € | −34% | 35 |
| WC NET Gel ili košarice za čišćenje i dezinfekciju toaletne školjke odabrane vrste · Kozmetika Već od | 750 ml, 94,5 g ili 38 g | 1,69 € | 3,61 € | −53% | 35 |
| ARIEL Kapsule za pranje rublja color 85 Canada · Kozmetika | 85 kom | 21,99 € | 43,99 € | −50% | 35 |
| LENOR Odabrani proizvodi · Kozmetika Već od | — | 1,99 € | 35 | ||
| SOMAT Tablete, gelovi i sredivi za strojno pranje posuđa razne vrste i mirisnje, odabrani proizvodi · Kozmetika VEĆ OD | — | 2,19 € | 35 | ||
| BREF WC osvježivači · Kozmetika | 4x50g | 3,99 € | 35 | ||
| OLD SPICE Dezodorans ili gel za tuširanje odabrani proizvodi · Kozmetika Super prilika! | 50 - 400 ml | 2,59 € | 5,09 € | −49% | 36 |
| VIOLETA Vlažne maramice za bebe s organskim bademovim mlijekom · Kozmetika | 5x 56 komada | 5,69 € | 7,95 € | −28% | 36 |
| WHISKAS Hrana za mačke, odabrane vrste · Životinje MPC 02.05.2025 - 2,39 € | 300 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 37 |
| RENO Hrana za mačke, razne vrste · Životinje MPC 02.05.2025 - 0,99 € | 415 g | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 37 |
| FELIX Hrana za mačke, riba ili meso · Životinje MPC 02.05.2025 - 6,19 € | 12x85 g | 5,49 € | 7,13 € | −23% | 37 |
| EURODOG Hrana za pse, govedina ili divljač · Životinje MPC 02.05.2025 - 1,52 € | 1240 g | 1,19 € | 37 | ||
| DARLING Hrana za pse, suha govedina · Životinje MPC 02.05.2025 - 39,99 € | 15 kg | 23,99 € | 39,99 € | −40% | 37 |
| Deka, felpa, razne boje · Namještaj 150x200 cm | — | 4,99 € | 38 | ||
| Deka, razne boje · Namještaj 150x200 cm | — | 5,99 € | 38 | ||
| Komplet posteljine · Namještaj krep, razne boje, navlaka za pokrivač cca 140x200 cm, jastučnica cca 60x80 cm, navlaka za pokrivač cca 200x200 cm, dvije jastučnice cca 60x80 cm: 15.99 €, dvije jastučnice cca 60x80 cm: 27.98 € | — | 9,99 € | 17,98 € | −44% | 38 |
| Pokrivač, razne boje · Namještaj dimenzije: cca 160x220 cm, dimenzije: 220x240 cm: 22.99 € | — | 16,99 € | 38 | ||
| Ručnik, visoka moć upijanja · Namještaj dostupan u više boja, 50x90 cm, 70x130 cm: 5.99 €, 8.99 € | — | 2,99 € | 4,49 € | −33% | 38 |
| Set za spavanje · Namještaj sastoji se od popluna i jastuka, dimenzije: 140x200 cm, 60x80 cm, dimenzije: 200x200 cm, 60x80 cm: 19.99 € | — | 14,99 € | 38 | ||
| Čarape · Odjeća visoki udio pamuka, Za njigu 40-46, Za njigu 36-41 | 3 kom | 2,49 € | −28% | 39 | |
| COLOMBO Daska za glačanje · Namještaj Stiro Easy, podešiva visina do 86 cm, materijal: bojani čelik, težina: cca 3,4 kg | 34x147x4 cm | 19,99 € | 39 | ||
| Fleksibilna košara · Namještaj pvc | 40x39 cm | 4,99 € | 39 | ||
| Foteljica · Namještaj Kralj ili Kraljica, preklopna | — | 39,99 € | −20% | 39 | |
| Kadica · Namještaj pvc, zapremine 15 l | 40x42x17,5 cm | 2,99 € | 39 | ||
| COLOMBO Navlaka za dasku za glačanje · Namještaj rezervna navlaka u 3 sloja | 140x60 cm | 2,79 € | 39 | ||
| Papuče · Obuća odabrane vrste | — | 5,99 € | 39 | ||
| Plišane igračke · Djeca odabrani proizvodi | — | 5,99 € | 39 | ||
| MAZZEI PVC spremnik s poklopcem · Namještaj razne zapremine | — | 3,99 € | 39 | ||
| COLOMBO Susilo za robu · Namještaj ukupne duljine 18 m | — | 11,99 € | 39 | ||
| DOLCE GUSTO Aparat za kavu · Tehnika model KPJA1310 Picolo XS, snaga 1500 W, zapremina 0,8 l, pritisak pumpe 15 bara | — | 54,99 € | −26% | 40 | |
| ROWENTA Ciklonski usisavač · Tehnika Swift Fonic, effitech motor, teleskopska cijev, klasična ručka pri ugrađenom Easy Brush vacuum, 750 W, 1,2 l | — | 69,99 € | −22% | 40 | |
| MAISON Glačalo · Tehnika snaga 2200-2400 W, tlaz pare 150 g/min, kapacitet 310 ml | — | 11,99 € | 40 | ||
| MAISON Kuhalo vode · Tehnika model KS13, snaga 1800 W, zapremina 1,7 l, timer 35 min | — | 13,99 € | 40 | ||
| GORENJE Mikrovalna pećnica · Tehnika model MO17E1S, snaga 700 W, zapremina 17 l, timer 35 min | — | 64,99 € | −35% | 40 | |
| KETER Ormar · Namještaj plastični, dimenzije: 68x39x83 cm | — | 29,99 € | −25% | 40 | |
| LEIFHEIT Parni čistač · Tehnika Tenso, udlanga 99,9% bakterija | 550 ml | 89,99 € | −25% | 40 | |
| EMERIO Ručni mikser · Tehnika snaga 250 W, broj brzina bijela, boja bijela | — | 11,99 € | 40 | ||
| MAISON Duboka tava sa staklenim poklopcem · Namještaj promjer 28 cm | 28 cm | 14,99 € | 41 | ||
| MAISON Grill tava · Namještaj dimenzije 28x28 cm | 28x28 cm | 13,99 € | 41 | ||
| Kuhinjske krpe · Namještaj 3 x, razni dezeni | 50x70 cm | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 41 |
| MAISON KITCHENWARE Posuda za kuhanje s poklopcem · Namještaj materijal: nehrđujući čelik, pogodno za indukciju, razne zapreminae | — | 8,59 € | 41 | ||
| MAISON Posuda za kuhanje sa staklenim poklopcem · Namještaj promjer 16 cm | 16 cm | 7,99 € | 41 | ||
| MAISON Posuda za kuhanje sa staklenim poklopcem · Namještaj promjer 24 cm | 24 cm | 13,99 € | 41 | ||
| PLASTIC FORTE Proizvodi za kućanstvo · Namještaj pwc, različene vrste | — | 0,99 € | 41 | ||
| Staklena posuda s poklopcem za hranu · Namještaj | 630 ml | 3,19 € | −36% | 41 | |
| Šalica · Namještaj porculan | 245 ml | 2,29 € | 3,95 € | −42% | 41 |
| MAISON Tava · Namještaj promjer 20 cm | 20 cm | 9,99 € | 41 | ||
| MAISON Tava · Namještaj promjer 24 cm | 24 cm | 11,99 € | 41 | ||
| MAISON Tava · Namještaj promjer 28 cm | 28 cm | 13,99 € | 41 | ||
| MAISON Tava · Namještaj promjer 32 cm | 32 cm | 16,99 € | 41 | ||
| MAISON Tava za palačinke · Namještaj promjer 24 cm | 24 cm | 11,99 € | 41 | ||
| OCUISINE Vatrootporni pleksi sa poklopcem · Namještaj od borosilikatnog stakla otpornog na visoke temperature, pernio u peći i posuda, zapremina: 2,2 + 0,8 l | — | 6,99 € | 10,99 € | −36% | 41 |
| MAISON Wok tava · Namještaj promjer 28 cm | 28 cm | 13,99 € | 41 | ||
| Cvjetni aranžman · Vrt i alati veliki, od umjetnog cvijeća, raznih boja i vrsta cvijeća | — | 34,99 € | 42 | ||
| Domaća krizantema · Vrt i alati lončanica Ø 20 cm, visina 40 cm | — | 5,29 € | 42 | ||
| Elektronski lampion · Namještaj Victoria, visina 23,5 cm, gori do 60 dana | — | 1,49 € | 42 | ||
| Košarica umjetnog cvijeća · Vrt i alati raznih boja i vrsta cvijeća | — | 8,99 € | 42 | ||
| Krizantema · Vrt i alati Cosmo, lončanica Ø 12 cm, visina 35 cm | — | 3,59 € | 42 | ||
| Krizantema · Vrt i alati mix, lončanica Ø 12 cm, visina 25 cm | — | 2,39 € | 42 | ||
| Krizantema Basket · Vrt i alati mix, lončanica Ø 14 cm, visina 30 cm | — | 3,09 € | 42 | ||
| Lampion · Namještaj Maja, super velika, visina 20,5 cm, gori do 72 sata, punjenje 225 g | — | 1,29 € | 2,09 € | −38% | 42 |
| Lampion · Namještaj PaxLui srce, visina 17,3 cm, gori do 110 sati, punjenje 450 g | — | 2,29 € | 3,27 € | −30% | 42 |
| Lampion · Namještaj PaxLui Pia, visina 21,5 cm, gori do 170 sati, punjenje 0 g | — | 2,99 € | 4,19 € | −28% | 42 |
| Lampion · Namještaj Stup, parafinski, 6 x, visina 18,4 cm, gori do 15 sati, punjenje 1200 g | — | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 42 |
| LED svijeća · Namještaj bijela, prozirni plamen, 2x AA baterije, visina 10,8 cm, svijetli do 0 sati | — | 1,59 € | 2,39 € | −33% | 42 |
| NESCAFE Cappuccino original, vanilija ili Irish 3pack · Prehrana MPC 02.05.2025. = 8,99 €, 1 kg = 20,80 - 21,57 € | 324-336 g | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 43 |
| Domaći batat · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025. = 1,99 € | 1 kg | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 43 |
| Kesten · Prehrana Zemlja podrijetla Italija, MPC 02.05.2025. = 6,09 € | 1 kg | 4,79 € | 6,09 € | −21% | 43 |
| LEDO Lette ili hot dog · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 6,29 €, 1 kg = 4,09 € | 700-800 g | 3,99 € | 6,29 € | −37% | 43 |
| Naranča · Prehrana Zemlja podrijetla Južnoafrička Republika, MPC 25.08.2025. = 3,19 €, 1 kg = 1,00 € | 2 kg | 1,99 € | 3,19 € | −38% | 43 |
| TALIANETTA Polugotovo jelo · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 2,49 €, 1 kg = 9,31 - 10,64 € | 140-160 g | 1,49 € | 2,49 € | −40% | 43 |
| Svježi svinjski but bez kosti · Prehrana u komadu ili narezan na pulu, MPC 02.05.2025. = 6,09 € | 1 kg | 3,09 € | 6,09 € | −49% | 43 |
| DUKAT Voćni jogurt jagoda ili šumsko voće · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,62 € | 1 l | 2,19 € | 2,62 € | −16% | 43 |
| FAKS Deterdžent za rublje 80 pranja · Kozmetika parfumed by Ornel, MPC 14.12.2025. = 28,09 €, 1 kg = 3,63 € | 4,4 kg | 15,99 € | 28,09 € | −43% | 44 |
| Domaći svježi pileći otkošteni batak i zabatak · Prehrana na pultu, MPC 02.05.2025. = 6,99 € | 1 kg | 3,99 € | 6,99 € | −43% | 44 |
| Domaći žuti luk · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025. = 0,84 € | 1 kg | 0,39 € | 0,84 € | −54% | 44 |
| Kruška viljamovka crvena · Prehrana Zemlja podrijetla Italija, MPC 02.05.2025. = 2,49 € | 1 kg | 1,49 € | 2,49 € | −40% | 44 |
| CAMPO Ocat alkoholni · Prehrana MPC 02.05.2025. = 0,69 € | 1 l | 0,59 € | 0,69 € | −14% | 44 |
| Salata Iceberg · Prehrana komad, Zemlja podrijetla Nizozemska, Španjolska, MPC 02.05.2025. = 1,49 €, 1 kg = 4,97 € | 1 kg | 1,49 € | 44 | ||
| PRESIDENT Trapist polukvrdi masni sir 45% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,29 €, 1 kg = 9,80 € | 100 g | 0,98 € | 1,29 € | −24% | 44 |
| LIVE FREE & ORGANIC Voćna kašica u tubi · Prehrana odabrane vrste, MPC 23.06.2026. = 1,09 €, 1 kg = 5,90 € | 100 g | 0,59 € | 1,09 € | −46% | 44 |
| Zimska salama · Prehrana trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 6,49 €, 1 kg = 17,96 € | 250 g | 4,49 € | 6,49 € | −30% | 44 |
| Jastuk štepani · Namještaj napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama, dimenzije: cca 60x80 cm | — | 4,99 € | 8,91 € | −44% | 46 |
| Kovčeg sa četiri kotača · Namještaj PP, sa teleskopskom drškom na izvlačenje, dostupan u ručcastoj, srebrnoj ili zelenoj boji, visina: cca 71 cm ili 96 cm | — | 29,99 € | −33% | 46 | |
| Nadmadrac Lavanda memory pjena · Namještaj s lavandinom navlakom s patentnim zatvaračem, dimenzije: 90x200x6 cm, 160x200x6 cm (6x10.83€) ili 180x200x6 cm (6x12.50€) | — | 39,99 € | 46 | ||
| Plahta jersey s gumicom · Namještaj dimenzije: cca 90x200 cm | — | 5,49 € | 46 | ||
| Plahta jersey s gumicom · Namještaj dimenzije: cca 180x200 cm | — | 8,49 € | 46 | ||
| Poplun prošiveni · Namještaj 250 gsm, dimenzije: 150x250 cm ili 240x250 cm | — | 19,99 € | 25,99 € | −23% | 46 |
| Ručnik · Namještaj različitih boja, 50x90cm | — | 1,49 € | 46 | ||
| ROTHO Country linija košara · Namještaj | — | 2,39 € | 47 | ||
| Igračka fidget zvrk · Djeca lopta koja se pritišće, mijenja oblik i vrti se | — | 4,99 € | 47 | ||
| KAPPA Muške bokserice uz količinu · Odjeća vel. M-XXL, 2 x | 2 kom | 5,99 € | 47 | ||
| Muške traperice · Odjeća pamuk, jednostavan kroj, vel. 48-58 | — | 8,99 € | 14,99 € | −40% | 47 |
| Navlaka za stolice uz količinu · Namještaj rastezljive, dostupne u više boja, 2 x | 2 kom | 4,49 € | 47 | ||
| K-POP Pvc šaša sa slamkom ili boca · Djeca | — | 3,59 € | 47 | ||
| KAPPA Sportske čarape uz količinu · Odjeća visoki udobni pamučki, vel. 36-46, 3 x | 3 kom | 2,99 € | 47 | ||
| AUDI SQ8 E-TRON · Djeca elektronično licencirano vozilo za djecu, daljinski upravljač: 2,4 G, USB priključak, ulaz za TF karticu, prednje i stražnje svjetlo, vrata se otvaraju, sigurnosni pojas, indikator baterije, dimenzije: 99 x 54 x 46 cm, 6 x 18,33 € | — | 109,99 € | 169,99 € | −35% | 47 |
| MAISON Indukcijska ploča za kuhanje · Tehnika 9 razina snage, tajmer: 0-3 sata, sigurnosne značajke: zaključavanje radi sigurnosti djece, zaštita od pregrijavanja, automatsko isključivanje, 2000 W | — | 22,99 € | 39,99 € | −42% | 48 |
| TOGNANA Linija tavi i posuđa · Namještaj full induction | — | 9,49 € | 48 | ||
| VIVAX Mikrovalna pećnica · Tehnika model MWO-2070 BL, digitalno upravljanje, 5 stupnjeva snage, timer: 00:05s-95:00 min, funkcija unaprjed programirano kuhanja, auto izbor, roditeljsko zaključavanje, dimenzije: 280x350x45 mm, 700 W, 6 x 10,67 € | — | 63,99 € | 74,99 € | −14% | 48 |
| MAISON KITCHENWARE Pribor za jelo · Namještaj materijal: nehrđajući čelik, sadrži: 6 vilica, 6 žlica, 6 noževa i 6 čajnih žličica, 24 komada | — | 9,99 € | 15,99 € | −37% | 48 |
| MAISON Uređaj za vakumiranje · Tehnika | — | 22,99 € | 39,99 € | −42% | 48 |
| MAISON Vrećice za vakumiranje · Namještaj dimenzije: 20x25 cm | 10 kom | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 48 |
| FRESCO Aluminijska folija · Prehrana | 20 m | 1,79 € | 49 | ||
| Daska za rezanje · Namještaj bambus, s pretincem | 33x24,5x4 cm | 5,99 € | 9,99 € | −37% | 49 |
| RUSSELL HOBBS Grill roštilj · Tehnika 1200 W, model 25030-56, George Foreman, non-stick premaz, vertikalno skladištenje, kućište od nehrđajućeg čelika | 24x17 cm | 34,99 € | 49,99 € | −30% | 49 |
| Keramička šalica ili zdjelica · Namještaj Ø 6,8 cm | 350 ml | 1,89 € | 49 | ||
| TONTARELLI Posuda za hranu · Namještaj pvc, razne zapreminine | — | 1,49 € | 49 | ||
| Posuda za kuhanje · Namještaj s poklopcem, emajl, Ø 18 cm | — | 7,99 € | 13,99 € | −42% | 49 |
| Posuda za kuhanje · Namještaj Ø 20 cm | — | 8,99 € | 14,99 € | −40% | 49 |
| Posuda za kuhanje · Namještaj Ø 22 cm | — | 9,99 € | 16,99 € | −41% | 49 |
| BORMIOLI ROCCO Set čaša za liker · Namještaj 6 x | 80 ml | 11,99 € | 49 | ||
| Set kuhinjskih noževa · Namještaj 5 x | — | 3,49 € | 5,39 € | −35% | 49 |
| Angie Set tanjura · Namještaj 18-dijelni set, porculan, 6 plitkih, 6 dubokih i 6 desertnih tanjura | — | 26,99 € | 39,99 € | −32% | 49 |
| LUMINARC Staklena posuda za hranu · Namještaj sa silikonskim poklopcem, pogodna za mikrovalnu pećnicu i zamrzivač | 630 ml | 4,29 € | −21% | 49 | |
| LUMINARC Staklena posuda za hranu · Namještaj | 1040 ml | 5,29 € | 6,99 € | −24% | 49 |
| LUMINARC Staklena posuda za hranu · Namještaj | 1500 ml | 6,39 € | 8,49 € | −24% | 49 |
| MAISON Halogena grijalica · Tehnika model HH10S2, 220-240 V, 50/60 Hz, 3 stupnja grijanja: 400W/800/1200 W | — | 15,99 € | 24,99 € | −36% | 50 |
| MAISON Kalorifer · Tehnika model FH19-2, snaga grijanja: 2000 W, zaštita od pregrijavanja, s OSC-om | — | 14,99 € | 24,99 € | −40% | 50 |
| MAISON Konvektorska grijalica · Tehnika model DL01S, 3 stupnja topline: 760W/1250W/2000W, sa zaštitom od pregrijavanja | — | 19,99 € | 27,99 € | −28% | 50 |
| BIOLES HORIZONT Peleti · Vrt i alati A1, 1 kg = 0,40 € | 15 kg | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 50 |
| GREENHEAT Premium briketi · Vrt i alati od bukovog i hrastovog drva, bez sadržaja dodataka umjetne dodatke, veziva i ljepila, idealna zamjena za ogrjevno drvo, težina jednog briketa: cca 2 kg, 1 kg = 0,30 € | 10 kg | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 50 |
| VIVAX Pročišćivač zraka · Tehnika AP-150M W AERIS MINI, količina čistog zraka (CADR) m3/h 150, preporučena površina prostora do 15 m2, razina buke min/max 33 - 55 dB, 6 x 9,17 € | — | 54,99 € | 79,99 € | −31% | 50 |
| MAISON Uljni radijator · Tehnika model OH-09-9, 9 rebara, 220-240 V, 50 Hz, 2000 W, postavke grijanja, sigurnosni prekidač od pregrijavanja | — | 34,99 € | 59,99 € | −41% | 50 |
| MAISON Usisavač za pepeo · Tehnika model MAC185, snaga 800 W, 15 l | — | 32,99 € | 49,99 € | −34% | 50 |
| Aranžman · Vrt i alati 6×7,50 €, od umjetnog cvijeća, u plastičnoj posudi otežanoj betonom, raznih boja i vrsta cvijeća | — | 44,99 € | 51 | ||
| Cvjetni aranžman · Vrt i alati od umjetnog raznog vrsta cvijeća, u plastičnoj ili cementnoj posudi otežanoj betonom | — | 14,99 € | 51 | ||
| Elektronski lampion Mix Plamenovi · Vrt i alati svijetli, cca 60 dana, visina 11,3 cm | — | 1,29 € | 1,79 € | −27% | 51 |
| Elektronski lampion Smirna Dej Maja LED90 · Vrt i alati svijetli cca 90 dana, visina 25 cm | — | 1,69 € | 2,89 € | −41% | 51 |
| Košarica · Vrt i alati od umjetnog cvijeća, razne boje | — | 5,99 € | 51 | ||
| Lampion Div srednji · Vrt i alati težina: 1000 g, vrijeme gorenja 45 sati, 5×, visina 18,5 cm | 1000 g | 5,59 € | 7,99 € | −30% | 51 |
| Nadgrobni lampion 10/Crn · Vrt i alati bijele ili crvene boje, visina: 26 cm, gorenje: 5 dana | — | 2,69 € | 3,69 € | −27% | 51 |
| Nadgrobni lampion Diamant · Vrt i alati vrijeme gorenja cca 68-68 h, punjenje cca 365 g, visina 21,4 cm | — | 1,79 € | 2,69 € | −33% | 51 |
| Nadgrobni lampion K3 · Vrt i alati vrijeme gorenja cca 72,5 h, punjenje 440 g, punjenje cca 365 g, visina 17,5 cm | — | 1,69 € | 2,99 € | −43% | 51 |
| BOLSIUS Stakleni lampion s uloškom · Vrt i alati vrijeme gorenja cca 50 h, težina cca 620 g, visina 23 cm | — | 3,79 € | 51 | ||
| KEEEPER Kanta za otpatke · Namještaj srebrna ili zelena | 25 l | 5,49 € | 8,89 € | −38% | 52 |
| Muške radne hlače · Odjeća 65% poliester 35% pamuk, funkcionalni džepovi, vel.48-56 | — | 13,99 € | 25,27 € | −44% | 52 |
| Radne čarape · Odjeća 2×, visoki udlo pamuka, veličina: 40 - 46 | — | 2,49 € | 52 | ||
| MAISON Usisavač · Tehnika za mokro i suho usisavanje, model: MWD192, snaga: 1000 W, 25 l | — | 34,99 € | 69,99 € | −50% | 52 |