
Ribola do 29.9.
Vrijedi 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. · 24 stranica
Ovaj tjedni katalog Ribola donosi 171 proizvod s cijenama od 0,15 do 21,99 eura. CIRIO sjeckana rajčica spušta se na 0,79 eura, SCOTTI Arborio riža košta 2,99 eura, a COCCOLINO deterdžent za rublje (1480 ml) možete kupiti za 7,49 eura umjesto redovnih 14,99 eura. Među grupnim akcijama izdvajaju se popusti na odabrane proizvode marki SWIFFER (40 %), NIVEA dezodoranse (35 %), COLGATE paste za zube (30 %) i GIANA grah (30 %). U ponudi su i jeftiniji proizvodi za kućanstvo poput Graham peciva za 0,15 eura, ULTRA PLUS vreća za smeće za 0,85 eura i nadgrobnih lampiona po 1,39 eura. PODRAVKA Fant mješavine začina prodaju se za 0,99 eura, GAVRILOVIĆ pileće hrenovke također 0,99 eura, dok je VILEDA sobna metla s drškom snižena na 7,99 eura.
Izvor: službeni katalog trgovine Ribola.
Popusti na grupe proizvoda (23)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −40% | SWIFFER -40% na odabrani asortiman SWIFFER | 22 |
| −35% | NIVEA · dezodoransi -35% na odabrani asortiman dezodoransa NIVEA | 20 |
| −30% | GIANA · grah -30% na odabrani asortiman graha GIANA | 13 |
| −30% | COLGATE · paste za zube -30% na odabrani asortiman paste za zube COLGATE | 20 |
| −25% | sladoled -25% na odabrani asortiman sladoleda SNICKERS i MARS SNICKERS i MARS | 7 |
| −25% | LANDESSA -25% na odabrani asortiman LANDESSA | 10 |
| −25% | DOLCELA PODRAVKA · instant pudinga -25% na odabrani asortiman instant pudinga DOLCELA PODRAVKA | 12 |
| −25% | LA FIESTA · tortilla chipsa i umaka -25% na odabrani asortiman tortilla chipsa i umaka LA FIESTA | 14 |
| −20% | sladoled u kornetu -20% na odabrani asortiman sladoleda u kornetu | 7 |
| −20% | AURELIA · raviola -20% na odabrani asortiman raviola AURELIA | 10 |
| −20% | HELLO · smoothia -20% na odabrani asortiman smoothia HELLO | 11 |
| −20% | DR.OETKER -20% na odabrani asortiman DR.OETKER | 12 |
| −20% | DELAMARIS · riblje salate -20% na odabrani asortiman riblje salate DELAMARIS | 13 |
| −20% | TIMS -20% na odabrani asortiman TIMS | 14 |
| −20% | LA FIESTA · tortija -20% na odabrani asortiman tortija LA FIESTA | 14 |
| −20% | ORBIT MINTS -20% na odabrani asortiman ORBIT MINTS | 16 |
| −20% | DOMESTOS -20% na odabrane vrste od 750 ml DOMESTOS | 22 |
| −20% | DURACELL 20% na odabrani asortiman DURACELL | 23 |
| −20% | PEDIGREE · poslastica -20% na odabrani asortiman poslastica PEDIGREE | 24 |
| −15% | DUKAT · čokoladno mlijeko -15% na odabrani asortiman čokoladnog mlijeka DUKAT | 9 |
| −15% | STARBUCKS · proteinski napitak s kavom -15% na odabrani asortiman proteinskog napitka s kavom STARBUCKS | 10 |
| −15% | PARIS · čajno pecivo -15% na odabrani asortiman čajnog peciva PARIS | 15 |
| −15% | slatkiši -15% na odabrani asortiman slatkiša | 16 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| COCCOLINO Deterdžent za pranje rublja | 7,49 € | 14,99 € | −50% | 21 |
| CIRIO Sjeckana rajčica | 0,79 € | 1,55 € | −49% | 13 |
| PODRAVKA Fant Mješavina začina, Punjena paprika i sarma ili Gulaš i paprikaš | 0,99 € | 1,79 € | −44% | 12 |
| GAVRILOVIĆ Pileće hrenovke jeli | 0,99 € | 1,75 € | −43% | 4 |
| VILEDA Universal Sobna metla s drškom | 7,99 € | 13,89 € | −42% | 22 |
| VEGETA Maestro Začin paprika batka | 0,99 € | 1,69 € | −41% | 12 |
| PERSIL Deterdžent za pranje posuđa | 13,99 € | 23,99 € | −41% | 21 |
| Graham pecivo | 0,15 € | 0,25 € | −40% | 3 |
| SCOTTI Arborio Riža | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 12 |
| ARGETA Salata odabrane vrste | 2,49 € | 4,19 € | −40% | 13 |
Svi proizvodi iz kataloga (171)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| MILKA Čokolada · Prehrana odabrane vrste | 250 g - 300 g | 2,99 € | 1 | ||
| PIK Mortadela · Prehrana | 1 kg | 7,99 € | 11,49 € | −30% | 1 |
| Paprika rog · Prehrana Zemlja podrijetla: SRBIJA/MAKEDONIJA | 1 kg | 1,29 € | 1 | ||
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · Prehrana | 1 l | 1,59 € | 1 | ||
| VIOLETA Toaletni papir Strong & Soft breskva troslojni · Kozmetika | 20 rola | 4,79 € | 1 | ||
| Batat · Prehrana Zemlja podrijetla: EGIPAT | 1 kg | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 2 |
| Grah šareni pinto rinfuza · Prehrana Zemlja podrijetla: KANADA | 1 kg | 1,39 € | −30% | 2 | |
| Grapefruit crveni · Prehrana Zemlja podrijetla: JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA | 1 kg | 0,99 € | 1,59 € | −37% | 2 |
| Grožđe rose · Prehrana Zemlja podrijetla: ITALIJA | 1 kg | 1,65 € | 1,99 € | −17% | 2 |
| Povrće za juhu · Prehrana Zemlja podrijetla: HRVATSKA | 500 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 2 |
| Zlatni delišes · Prehrana Jabuka. Zemlja podrijetla: POLJSKA | 1 kg | 1,19 € | 1,69 € | −29% | 2 |
| Arančin keksi · Prehrana | 350 g | 4,39 € | 5,45 € | −19% | 3 |
| PEKARA BABIĆ Fini domaći kruh · Prehrana | 700 g | 1,65 € | 2,00 € | −17% | 3 |
| Graham pecivo · Prehrana | 70 g | 0,15 € | 0,25 € | −40% | 3 |
| Kukuruzni beskvasni kruh · Prehrana | 400 g | 1,05 € | 1,59 € | −33% | 3 |
| Pita s jabukama · Prehrana | 450 g | 4,19 € | 5,23 € | −20% | 3 |
| Puž pizza · Prehrana | 160 g | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 3 |
| MEDVEN Dimljena rebra vakuumirana · Prehrana | 1 kg | 8,49 € | 11,49 € | −26% | 4 |
| PIK Grill burger · Prehrana | 400 g | 2,79 € | 3,79 € | −26% | 4 |
| VINDIJA Cekin Kalibro pile · Prehrana POVOLIJNA CIJENA | 1 kg | 3,18 € | 4 | ||
| PODRAVKA Kranjske čajšice · Prehrana | 300 g | 3,09 € | 3,99 € | −22% | 4 |
| MEDVEN Krašička kobasica · Prehrana POVOLIJNA CIJENA | 300 g | 2,99 € | 4 | ||
| PIK Odrezak svinjskog vrata s kosti · Prehrana POVOLIJNA CIJENA | 640 g | 4,29 € | 4 | ||
| VINDIJA Cekin Pileće hrenovke · Prehrana Original ili Sir | 100 g | 0,69 € | 0,85 € | −18% | 4 |
| GAVRILOVIĆ Pileće hrenovke jeli · Prehrana | 200 g | 0,99 € | 1,75 € | −43% | 4 |
| VINDIJA Cekin Pileći file zabatka · Prehrana POVOLIJNA CIJENA | 500 g | 3,99 € | 4 | ||
| GAVRILOVIĆ Čajna kobasica premium · Prehrana MPC 2.5.2025. = 7,89 € | 300 g | 4,89 € | 6,49 € | −24% | 5 |
| GAVRILOVIĆ Jeli Šunka u ovitku · Prehrana MPC 2.5.2025. = 12,39 € | 1 kg | 6,99 € | 10,39 € | −32% | 5 |
| PIK Panona salama · Prehrana • Original • S paprikom, MPC 2.5.2025. = 26,54 € | 1 kg | 16,99 € | 21,99 € | −22% | 5 |
| VINDIJA Posebna kobasica · Prehrana odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 2,65 € | 500 g | 1,59 € | 2,25 € | −29% | 5 |
| PIK Pureća prsa u ovitku · Prehrana MPC 2.5.2025. = 16,89 € | 1 kg | 12,99 € | 15,99 € | −19% | 5 |
| PIK Šunka u ovitku · Prehrana MPC 2.5.2025. = 5,64 € | 350 g | 3,49 € | 4,69 € | −25% | 5 |
| GAVRILOVIĆ Zimska salama · Prehrana MPC 2.5.2025. = 31,79 € | 1 kg | 21,99 € | 26,49 € | −16% | 5 |
| GAVRILOVIĆ Čajna kobasica narezak · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,99 € | 80 g | 1,75 € | 2,39 € | −26% | 6 |
| DOMAĆA PRIČA Dalmatinska buđola · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,79 € | 100 g | 1,99 € | 2,35 € | −15% | 6 |
| GAVRILOVIĆ Kulenova seka narezak · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,99 € | 80 g | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 6 |
| GAVRILOVIĆ Pašteta · Prehrana • Čajna • Jetrena, MPC 2.5.2025. = 1,15 € | 30 g | 0,69 € | 0,89 € | −22% | 6 |
| DOBRO Pršut naresci · Prehrana MPC 11.11.2025. = 14,99 € | 400 g | 8,89 € | 12,99 € | −31% | 6 |
| PIK Šunka naresci · Prehrana • Fina • Delikates, MPC 2.5.2025. = 3,98 € ili 3,59 € | 150 g | 2,49 € | 6 | ||
| GAVRILOVIĆ Šunka narezak · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,79 € | 150 g | 1,69 € | 2,29 € | −26% | 6 |
| VINDIJA Cekin Bucket Chicken Bucket Pile'c Mix · Prehrana Kids, Krilca. MPC 20.3.2026. = 8,49 € | 500 g | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 7 |
| LUTOSA Golden River Pommes Frites · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,11 € | 1 kg | 2,99 € | 7 | ||
| LEDO King Sladoled odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 8,79 € | 450 ml | 4,99 € | 7,99 € | −37% | 7 |
| PERLA Kolutići i krakovi lignje · Prehrana MPC 2.5.2025. = 7,57 € | 350 g | 4,49 € | 6,19 € | −27% | 7 |
| LEDO Lette kakao · Prehrana MPC 2.5.2025. = 5,99 € | 800 g | 3,99 € | −20% | 7 | |
| LEDO Losos filet s kožom · Prehrana MPC 2.5.2025. = 11,89 € | 400 g | 7,49 € | 9,69 € | −22% | 7 |
| LEDO Meksička mješavina · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,69 € | 400 g | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 7 |
| LEDO Šumsko voće · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,45 € | 300 g | 2,99 € | 4,09 € | −26% | 7 |
| ZOTT Arella sir · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,59 € | 125 g | 1,19 € | 8 | ||
| DALMATINSKI SIREVI Drniški trapist · Prehrana MPC 2.5.2025. = 20,29 € | 1 kg | 13,99 € | 16,49 € | −15% | 8 |
| BAKIN Kajmak · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,24 € | 200 g | 2,99 € | 3,59 € | −16% | 8 |
| BAYERNLAND Kerniger zrnati svježi sir · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,89 € | 200 g | 1,79 € | 2,39 € | −25% | 8 |
| PRESIDENT Labne svježi sir · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,31 € | 100 g | 0,89 € | 8 | ||
| PALADIN Sir Edamer · Prehrana MPC 2.5.2025. = 16,99 € | 1 kg | 9,99 € | 13,99 € | −29% | 8 |
| PRESIDENT Sir naresci odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,91 € | 150 g | 2,79 € | 8 | ||
| VINDIJA Sir odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,69 € ili 4,09 € | 200 g | 2,69 € | 8 | ||
| VINDIJA 'z bregov Jogurt · Prehrana 2,8% m.m, Original ili Bez laktoze, MPC 2.5.2025. = 2,75 € | 1 kg | 1,99 € | 2,39 € | −16% | 9 |
| VINDIJA 'z bregov Jogurt · Prehrana 2,8% m.m. ili 3,2% m.m, 1 kg = 2,28 €, MPC 2.5.2025. = 0,44 € | 180 g | 0,41 € | 9 | ||
| ZOTT Monte Mliječni desert · Prehrana Original ili White, 1 kg = 7,27 €, MPC 2.5.2025. = 1,66 € ili 1,52 € | 150 g | 1,09 € | 9 | ||
| DUKAT Mliječni puding sa šlagom · Prehrana Vanilija ili Čokolada, 1 kg = 3,37 €, MPC 14.5.2026. = 1,06 € | 175 g | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 9 |
| VINDIJA 'z bregov Super kefir · Prehrana odabrane vrste, 1 kg = 3,30 €, MPC 2.5.2025. = 1,79 € | 330 g | 1,09 € | 9 | ||
| VINDIJA 'z bregov Svježe mlijeko · Prehrana 3,2% m.m. ili 1,5% m.m, MPC 2.5.2025. = 1,79 € | 1 l | 1,29 € | 9 | ||
| DUKAT Trajno mlijeko · Prehrana 2,8% m.m, MPC 2.5.2025. = 1,02 € | 1 l | 0,89 € | 9 | ||
| DUKAT Voćni jogurt · Prehrana Šumsko voće ili Jagoda, MPC 2.5.2025. = 3,08 € | 1 kg | 2,19 € | 2,69 € | −18% | 9 |
| PODRAVKA Ketchup · Prehrana 1 kg = 2,78 €, MPC 2.5.2025. = 2,39 € | 500 g | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 10 |
| ZVIJEZDA Majoneza · Prehrana 1 kg = 10,47 €, MPC 2.5.2025. = 1,31€ | 85 g | 0,89 € | 1,19 € | −25% | 10 |
| DAR Napitak od zobi · Prehrana Original ili Čokolada, MPC 2.5.2025. = 3,39 € ili 3,75 € | 1 l | 2,19 € | 10 | ||
| ZVIJEZDA Tartar umak · Prehrana 1 kg = 11,45 €, MPC 2.5.2025. = 2,39 € | 165 g | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 10 |
| VINDIJA 'z bregov Vrhnje za šlag · Prehrana 1 l = 8,95 €, MPC 7.11.2025. = 2,75 € | 0,2 l | 1,79 € | −21% | 10 | |
| ULTRA PLUS Bučine sjemenke · Prehrana POVOLJNA CIJENA | 100 g | 0,95 € | 11 | ||
| KLARA Dvopek, Classic ili Iz cijelog zrna · Prehrana | 225 g | 1,95 € | 2,99 € | −34% | 11 |
| PODRAVKA Džem šipak · Prehrana | 360 g | 1,89 € | 2,49 € | −24% | 11 |
| NESQUIK Instant kakaov napitak · Prehrana | 400 g | 3,99 € | 5,29 € | −24% | 11 |
| PODRAVKA Lino Crunch Žitne kuglice · Prehrana | 225 g | 2,39 € | 2,99 € | −20% | 11 |
| PODRAVKA Lino Lada kikiriki maslac, Creamy ili Crunchy · Prehrana | 350 g | 3,29 € | 4,29 € | −23% | 11 |
| PODRAVKA Lješnjak Čokolino · Prehrana | 200 g | 1,99 € | 2,59 € | −23% | 11 |
| NUTELLA Namaz · Prehrana | 600 g | 5,49 € | 6,89 € | −20% | 11 |
| ENCIAN Sok od cikle · Prehrana | 0,75 l | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 11 |
| SCOTTI Arborio Riža · Prehrana | 1 kg | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 12 |
| INDOMIE Instant juha s rezancima odabrane vrste · Prehrana | 350 g | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 12 |
| FRANCK Instant palenta · Prehrana | 450 g | 0,99 € | 1,39 € | −28% | 12 |
| ADRIATIK Maslinovo ulje · Prehrana | 1 l | 5,99 € | 8,49 € | −29% | 12 |
| PODRAVKA Fant Mješavina začina, Punjena paprika i sarma ili Gulaš i paprikaš · Prehrana | 60 g ili 65 g | 0,99 € | 1,79 € | −44% | 12 |
| CETINA Tjestenina s dodatkom jaja, Penete br.25 ili Subioti br.37 · Prehrana | 400 g | 1,29 € | 1,59 € | −18% | 12 |
| BARILLA Tjestenina tagliatelle, Sa špinatom ili Original · Prehrana | 500 g | 2,99 € | 3,80 € | −21% | 12 |
| VEGETA Maestro Začin paprika batka · Prehrana | 100 g | 0,99 € | 1,69 € | −41% | 12 |
| PODRAVKA Grašak · Prehrana POVOLJINA CIJENA | 420 g | 1,29 € | 13 | ||
| PODRAVKA Delikates Krastavci · Prehrana | 330 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 13 |
| PODRAVKA Pasirana rajčica · Prehrana | 680 g | 1,79 € | 2,59 € | −30% | 13 |
| ULTRA PLUS Pečena crvena paprika · Prehrana | 650 g | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 13 |
| TIGULLIO Pesto umak Genovese Tartufi · Prehrana Genovese, Tartufi | 190 g | 2,39 € | 3,29 € | −27% | 13 |
| ARGETA Salata odabrane vrste · Prehrana | 160 g | 2,49 € | 4,19 € | −40% | 13 |
| CIRIO Sjeckana rajčica · Prehrana | 400 g | 0,79 € | 1,55 € | −49% | 13 |
| GIANA Šampinjoni rezani · Prehrana | 400 g | 1,19 € | 1,79 € | −33% | 13 |
| EVA Tuna fileti u biljnom ulju · Prehrana | 100 g | 2,69 € | 3,49 € | −22% | 13 |
| FRANCK Instant Cappuccino odabrane vrste · Prehrana POVOLJINA CIJENA | 112 g - 160 g | 3,29 € | 14 | ||
| LAVAZZA Kapsule za kavu odabrane vrste · Prehrana POVOLJINA CIJENA | 57 g | 4,89 € | 14 | ||
| FRANCK Kava · Prehrana | 400 g | 6,49 € | 8,29 € | −21% | 14 |
| ST. MICHEL Mini Madeleines Biskvitni desert · Prehrana | 175 g | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 14 |
| MILKA Biskvitni desert · Prehrana odabrane vrste, 1 kg = 14,80 €/kg - 17,27 €/kg, MPC 2.5.2025. = 4,09 € | 150 g - 175 g | 2,59 € | 3,39 € | −23% | 15 |
| Čajno pecivo · Prehrana | — | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 15 |
| LASTA Dukati Čajno pecivo · Prehrana MPC 14.5.2026. = 2,99 € | 500 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 15 |
| KINDER Ini keks · Prehrana MPC 20.8.2025. = 4,99 € | 250 g | 3,99 € | 4,89 € | −18% | 15 |
| VINCINNI Keks s komadićima čokolade · Prehrana Original ili Kokos, MPC 2.5.2025. = 1,59 € | 160 g | 1,09 € | 1,32 € | −17% | 15 |
| JAFFA Napolitanke · Prehrana odabrane vrste, 1 kg = 6,68 € - 7,81 €/kg, MPC 2.5.2025. = 2,15 € | 160 g - 187 g | 1,25 € | 1,69 € | −26% | 15 |
| FISHERMAN'S FRIEND Bomboni · Prehrana odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 1,95 € | 25 g | 1,29 € | 1,75 € | −26% | 16 |
| KANDI Čokolada · Prehrana odabrane vrste, 1 kg = 9,90 € - 12,38 €, MPC 2.5.2025. = 2,25 € | 80 g - 100 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 16 |
| ČOKSA Čokolada · Prehrana odabrane vrste, 1 kg = 14,56 € - 14,78 €, MPC 2.5.2025. = 1,65 € | 67 g - 68 g | 0,99 € | 1,39 € | −28% | 16 |
| LINDOR Praline · Prehrana Milk ili Mix, MPC 2.5.2025. = 5,49 € | 137 g | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 16 |
| KOESTLIN Saltas Slani štapići · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,05 € | 220 g | 1,19 € | 1,49 € | −20% | 16 |
| KRAŠ Ki-ki Tutti Frutti karamela · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,79 € | 400 g | 3,19 € | 3,89 € | −17% | 16 |
| LORENZ Crunchips, Paprika, Slani · Prehrana | 75 g | 1,19 € | −25% | 17 | |
| SMOKI Flips · Prehrana | 40 g | 0,39 € | 0,49 € | −20% | 17 |
| MADRI Pivo · Prehrana | 4x0,5 l | 5,19 € | 17 | ||
| CARLSBERG Pivo · Prehrana | 4x0,5 l | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 17 |
| KARLOVAČKO Pivo · Prehrana | 0,5 l | 1,35 € | 17 | ||
| CORONA Pivo · Prehrana | 0,33 l | 1,59 € | 1,89 € | −15% | 17 |
| KOZEL Pivo, Premium lager, Dark · Prehrana | 4x0,5 l | 4,99 € | 5,89 € | −15% | 17 |
| CHIO Tip Top flips, odabrane vrste · Prehrana | 40 g - 50 g | 0,99 € | 17 | ||
| BADEL Alkoholno piće, Hrvatska stara šljivovica, Kruškova · Prehrana | 0,5 l | 8,49 € | 10,02 € | −15% | 18 |
| VINA LAGUNA Cabernet Sauvignon vino · Prehrana | 1 l | 4,39 € | 5,39 € | −17% | 18 |
| VINA BELJE Cuvee vino, Rouge, Blanc · Prehrana | 0,75 l | 6,99 € | 9,09 € | −23% | 18 |
| GREAT HOUSE, MOSKVA Gin, Vodka · Prehrana | 0,1 l | 1,19 € | 1,45 € | −17% | 18 |
| MARASKA Pelin & Tonic koktel · Prehrana | 0,33 l | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 18 |
| MARASKA Pelinkovac liker · Prehrana | 1 l | 14,19 € | 17,19 € | −17% | 18 |
| SMIRNOFF, JOHNNIE WALKER Red label vodka, Alkoholno piće · Prehrana | 0,7 l | 12,99 € | 18 | ||
| VINAKOPER Sladki muškat vino · Prehrana | 0,75 l | 6,99 € | 9,59 € | −27% | 18 |
| VINA PALIHNIĆ Vino, Rukatac, Plavac · Prehrana | 1 l | 4,49 € | 18 | ||
| RED BULL Energetsko piće · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,99 € | 0,355 l | 1,69 € | 2,29 € | −26% | 19 |
| URAGAN Energetsko piće odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,19 € ili rizze ili rizze iii 1.4.2026. = 1,19 € | 250 ml | 0,55 € | 0,79 € | −30% | 19 |
| JAMNICA Gazirana prirodna mineralna voda · Prehrana MPC 2.5.2025. = 7,37 € | 6x1,5 l | 4,99 € | 19 | ||
| SENSATION Gazirano piće limeta i kiwano · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,25 € | 1,5 l | 1,39 € | 1,69 € | −17% | 19 |
| VINDI Iso-sport Gazirano piće Limun grejp, Azzuro · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,92 € | 1,5 l | 1,99 € | 2,52 € | −21% | 19 |
| PIPI Gazirano piće Mandarina i lubenica, Naranča · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,48 € | 0,5 l | 0,99 € | 19 | ||
| JUICY Ledeni čaj odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,28 € - 1,39 € | 0,5 l | 0,99 € | 1,25 € | −21% | 19 |
| TO Nektar 100% naranča · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,99 € | 1 l | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 19 |
| FRUCTAL Grande Osvježavajuće piće odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,69 € | 2 l | 1,45 € | 1,99 € | −27% | 19 |
| ZALA Prirodna izvorska voda · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,09 € | 1,5 l | 0,69 € | 19 | ||
| JANA 5+1 Extra hidration Prirodna voda · Prehrana MPC 2.5.2025. = 6,67 € | 6x1,5 l | 4,95 € | 19 | ||
| PAMPERS Pants Dječje pelene odabrane vrste · Djeca MPC 2.5.2025. = 11,68 € | 19 kom - 25 kom | 7,99 € | 20 | ||
| VIOLETA Dječje vlažne maramice s bademovin mlijekom · Djeca MPC 2.5.2025. = 2,52 € | 56 kom | 1,39 € | 1,72 € | −19% | 20 |
| GILLETTE Series Gel za brijanje odabrane vrste · Kozmetika MPC 2.5.2025. = 6,37 € | 200 ml | 3,99 € | 20 | ||
| L'ANGELICA Gel za tuširanje odabrane vrste · Kozmetika MPC 2.5.2025. = 3,99 € | 500 ml | 2,29 € | 3,25 € | −29% | 20 |
| VIOLETA Higijenski ulošci odabrane vrste · Kozmetika MPC 2.5.2025. = 1,79 € ili 1,52 € | 10 kom | 1,33 € | 20 | ||
| SYOSS Keratin Šampon, Regenerator · Kozmetika MPC 2.5.2025. = 8,45 € ili MPC 12.7.2025. = 8,45 € | 440 ml | 4,49 € | 6,69 € | −32% | 20 |
| PERSIL Deterdžent za pranje posuđa · Prehrana Gel, 2,7 l, 1 l = 5,18 €, Kapsule, 42 kom, 1 kom = 0,33 €, Praškasti, 2,97 kg, 1 kg = 4,71 € | — | 13,99 € | 23,99 € | −41% | 21 |
| COCCOLINO Deterdžent za pranje rublja · Prehrana odabrane vrste | 1480 ml | 7,49 € | 14,99 € | −50% | 21 |
| NILA Deterdžent za pranje rublja · Prehrana Colors ili Black | 900 ml | 2,99 € | 4,79 € | −37% | 21 |
| VIOLETA Vesh Deterdžent za pranje rublje · Prehrana Gel, 1 l, Kapsule, 14 kom, 1 kom = 0,34 € | 1 l | 4,79 € | 7,15 € | −33% | 21 |
| TETA VIOLETA Economy papirnati ručnik · Prehrana | 2 role | 1,29 € | 1,72 € | −25% | 21 |
| VIO Kapsule za pranje posuđa · Prehrana | 43 kom | 8,99 € | 13,99 € | −35% | 21 |
| ORNEL Omekšivač rublja · Prehrana odabrane vrste, 2,49€/l – 2,65€/l | 750 ml - 800 ml | 1,99 € | 2,95 € | −32% | 21 |
| LIKVI Sol za perilicu posuđa · Prehrana | 1,5 kg | 1,99 € | 2,78 € | −28% | 21 |
| ČARLI Sredstvo za pranje posuđa · Prehrana odabrane vrste | 450 ml | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 21 |
| Četka za pranje posuđa · Prehrana | 1 kom | 1,09 € | 1,69 € | −36% | 22 |
| Četka za ribanje · Prehrana | 1 kom | 1,69 € | 2,49 € | −32% | 22 |
| VILEDA Universal Sobna metla s drškom · Prehrana | 1 kom | 7,99 € | 13,89 € | −42% | 22 |
| VILEDA Spužvasta krpa · Prehrana | 3 kom | 2,69 € | 4,29 € | −37% | 22 |
| CILIT BANG Sredstvo za čišćenje · Prehrana Uklanjanje kamenca ili Uklanjanje masnoća | 750 ml | 3,99 € | 5,45 € | −26% | 22 |
| MR MUSCLE Sredstvo za odčepljivanje odvoda · Prehrana | 1 l | 5,99 € | 7,39 € | −18% | 22 |
| YORK Vakuum vreća · Prehrana 1 kom | 60 x 70 x 34 cm | 2,49 € | 3,79 € | −34% | 22 |
| YORK Vakuum vreća · Prehrana 1 kom | 100 x 80 x 32 cm | 3,99 € | 5,59 € | −28% | 22 |
| ULTRA PLUS Vreće za smeće · Prehrana | 50 x 65 cm, 20 kom | 0,85 € | 1,39 € | −38% | 22 |
| Domino društvena igra · Djeca | 1 set | 4,99 € | 7,59 € | −34% | 23 |
| Hvataljke s lopticom · Djeca | 1 set | 3,69 € | 5,59 € | −33% | 23 |
| Kuhinjska krpa · Namještaj | 50 x 70 cm, 1 kom | 1,19 € | 1,79 € | −33% | 23 |
| Nadgrobni lampion Piramida ili K2, bruto težina 230 g | 1 kom | 1,39 € | 2,29 € | −38% | 23 |
| Narukvice u torbici · Djeca | 1 set | 7,99 € | 12,49 € | −36% | 23 |
| Ručnik · Namještaj | 50 x 90 cm, 1 kom | 2,99 € | 4,83 € | −38% | 23 |
| JOLLY Sušilo za rublje · Namještaj | 1 kom | 9,89 € | 13,27 € | −25% | 23 |
| PURINA Friskies Hrana za mačke · Životinje Meso, piletina i povrće ili Piletina i povrće. MPC 2.5.2025: = 2,70 € | 1,5 kg | 5,25 € | 6,90 € | −23% | 24 |