
Studenac tjedni katalog do 6.10.
Vrijedi 23. 09. 2026. – 06. 10. 2026. · 40 stranica
Novi Studenčev katalog donosi 218 proizvoda s cijenama od 0,35 do 29,99 eura. Posebno se ističu popusti na osnovne namirnice i potrepštine: Rio Mare tuna komadi u vlastitom soku sada stoje 1,99 eura umjesto redovnih 4,39, Marodi tjestenina košta 0,99 eura (redovno 1,89), a Persil tekući deterdžent za 44 pranja dostupan je za 9,98 eura, što je gotovo dvostruko jeftinije od uobičajene cijene. Skupni popusti obuhvaćaju 35% na sve Dolcela pudinge i prašak za pečenje, 30% na Dobro slaninu i budolu te Pik trajne narezke, dok su Nestle žitarice za doručak povoljnije za 20%. Katalog također uključuje sniženja na kućnu kemiju – Silan omekšivač (2,99 eura) i Listerine vodicu za usta (2,75 eura) – kao i na slatkiše poput Storck Toffifee bombona za 1,89 eura.
Izvor: službeni katalog trgovine Studenac.
Popusti na grupe proizvoda (10)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −35% | Dolcela · Pudinzi -35% DOLCELA PUDINZI svih okusa u asortimanu | 21 |
| −35% | Dolcela · vaničin šećer i prašak za pečenje -35% DOLCELA VANIČIN ŠEĆER I PRAŠAK ZA PEČENJE | 21 |
| −30% | Dobro · slanina i budola -30% Dobro slanina i budola odabranih asortimana odabranih asortimana | 12 |
| −30% | Pik · trajni naresci 100 g -30% Pik trajni naresci 100 g odabranih asortimana odabranih asortimana | 12 |
| −30% | MULTI UŠTEDA - UZMI VIŠE, PLATI MANJE! Potraži više od 200 proizvoda s oznakom Multiušteda I UŠTEDI DO 30%! uz količinu Potraži više od 200 proizvoda s oznakom Multiušteda | 28 |
| −27% | -27% SNICKERS, MARS, TWIX mix ili pojedini asortimani | 26 |
| −20% | panirani izbor -20% PANIRANI IZBOR od 14 vrsta dostupan | 14 |
| −20% | REGISTRIRAJ SE I OSTVARI 20% POPUSTA NA PRVU KUPOVINU uz Moj Studenac aplikaciju uz karticu Uz Moj Studenac aplikaciju | 17 |
| −20% | Nestle · žitarice za doručak -20% NESTLE ŽITARICE za doručak 250-375 g | 24 |
| −20% | čarape sokne -20% ČARAPE SOKNE srodmeni asortiman | 37 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| Frusecca Kikiriki u ljusci, pečeni | 2,19 € | −77% | 24 | |
| Rio Mare Tuna komadi u vlastitom soku | 1,99 € | 4,39 € | −54% | 23 |
| Rio Mare Tuna salata kukuruz, mexico | 2,19 € | −53% | 23 | |
| Silan Omekšivač fresh sky | 2,99 € | 5,99 € | −50% | 35 |
| Marodi TJESTENINA | 0,99 € | 1,89 € | −47% | 20 |
| Persil Tekući deterdžent za pranje šarenog rublja | 9,98 € | 18,75 € | −47% | 35 |
| Landessa ICE COFFEE | 1,19 € | 2,19 € | −46% | 19 |
| Listerine Vodica za ispiranje usta fresh burst | 2,75 € | 4,99 € | −44% | 35 |
| Vileda REFIL TURBO MOP Easy wring&clean | 10,99 € | 18,99 € | −42% | 37 |
| Storck Toffifee | 1,89 € | 3,19 € | −40% | 8 |
Svi proizvodi iz kataloga (218)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Mlijeko trajno · Prehrana 2.8% m.m, 's bregov, MPC 1.03 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 0,89 € | 1,03 € | −14% | 1 |
| Arabesca Mljevena kava · Prehrana minas, MPC 8.6 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 6,19 € | 8,60 € | −28% | 1 |
| Kraš Napolitanke · Prehrana choco original, Cijena uz aplikaciju Moj Studenac, MPC 3.49 € na dan 26.8.2025 | 215 g | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 1 |
| Naranča · Prehrana MPC 1.49 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 1 |
| Cekin PILEĆI FILE PRSIJU · Prehrana podlozak, svježe, MPC 8,18 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 5,69 € | 8,18 € | −30% | 1 |
| Karlovačko Pivo · Prehrana MPC 6.59 € na dan 2.5.2025 | 4x0,5 l | 4,69 € | 6,59 € | −29% | 1 |
| Franck Cappuccino latte · Prehrana | — | 3,29 € | −17% | 3 | |
| Kruh zlatni korijen · Prehrana | 300 g | 1,09 € | 3 | ||
| Lino Lada namaz, duo milk · Prehrana | 400 g | 3,39 € | 3 | ||
| Pileća prsa, narezak · Prehrana PERUTININA PTUJ PILEĆA PRSA | 100 g | 1,79 € | 3 | ||
| Cedevita Vitaminski napitak, naranča, limun, ananas-mango · Prehrana | 0,34 l | 0,99 € | 3 | ||
| Čokolada, Twix extra, Mars king size · Prehrana TWIX, MARS ČOKOLADA extra 75 g, 14,53 €/kg king size, 70 g, 15,57 €/kg | — | 1,09 € | −31% | 4 | |
| Podravka Gulaš goveđi · Prehrana | 400 g | 3,99 € | 4 | ||
| Whiskas Mokra hrana za mačke, 1+ klasični izbor · Životinje | 4x85 g | 2,39 € | 4 | ||
| Alpro Napitak, badem, badem bez šećera · Prehrana | 1 l | 2,79 € | 4 | ||
| Schauma Šampon ljekovite trave · Kozmetika | 400 ml | 2,99 € | −28% | 4 | |
| Franz Josef Kaiser Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa · Prehrana | 120 g | 1,89 € | 4 | ||
| Sanytol Višenamjensko sredstvo za čišćenje i dezinfekciju · Kozmetika | 500 ml | 2,59 € | 4 | ||
| Grožđe rose · Prehrana | 1 kg | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 6 |
| Jabuka Granny Smith · Prehrana | 1 kg | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 6 |
| Verdeamo Kiseli kupus rezani · Prehrana | 500 g | 0,79 € | −20% | 6 | |
| Peršin korijen · Prehrana Voćarna Studenca | 250 g | 0,99 € | −28% | 6 | |
| Salata Iceberg · Prehrana | 1 kom | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 6 |
| Šljiva · Prehrana SUPER PRILIKA | 1 kg | 0,99 € | 6 | ||
| Burek motani sir · Prehrana MPC 1,65 € od dan 2.5.2025 | 220 g | 1,15 € | 7 | ||
| Lisnato višnja/vanilija · Prehrana MPC 0,78 € od dan 2.5.2025 | 80 g | 0,65 € | 7 | ||
| Bon Gusto Madarica · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 4,66 € od dan 2.5.2025 | 420 g | 4,49 € | −12% | 7 | |
| Klara Mlinci s jajima · Prehrana MPC 1,80 € od dan 2.5.2025 | 250 g | 1,59 € | 2,49 € | −36% | 7 |
| Pecivo ciabatta višeznato · Prehrana MPC 0,47 € od dan 2.5.2025 | 75 g | 0,35 € | 7 | ||
| Bon Gusto Slatki vjenčić · Prehrana MPC 4,45 € od dan 2.5.2025 | 500 g | 3,89 € | 7 | ||
| Panero Toast sa sjemenkama · Prehrana MPC 1,37 € od dan 2.5.2025 | 500 g | 1,09 € | −26% | 7 | |
| Likvi Deterdžent za suđe fresh · Prehrana MPC 1,44 € od dan 3.2.2025 | 450 ml | 1,29 € | 8 | ||
| Mulino Bianco Dvopek classic, integralni · Prehrana MPC 2,39 € od dan 2.5.2025 | 315 g | 1,99 € | 8 | ||
| Joy Nektar naranča, jabuka · Prehrana MPC 0,64 € od dan 3.1.2025 | 0,2 l | 0,49 € | 0,65 € | −24% | 8 |
| Amore di Nonna Njoki svježi · Prehrana MPC 1,29 € od dan 2.5.2025 | 500 g | 1,09 € | 8 | ||
| Teta Violeta Papirnati ručnik lemon cheesecake 2 sloja, 2 rola, XXL roll · Prehrana MPC 2,85 € od rhan 3.2.2025 | — | 1,99 € | −33% | 8 | |
| Ledo Sladoled Kesten pire smrznut · Prehrana MPC 2,55 € od dan 3.2.2025 | 140 g | 2,49 € | −19% | 8 | |
| Vindi Sok 100% naranča · Prehrana MPC 2,85 € od rhan 3.2.2025 | 1 l | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 8 |
| Storck Toffifee · Prehrana MPC 3,04 € od dan 3.2.2025 | 125 g | 1,89 € | 3,19 € | −40% | 8 |
| Pik Vrbovec Mortadela · Prehrana MPC 11,21 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 7,99 € | 10 | ||
| Bonkulović Pršut · Prehrana MPC 3,01 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,99 € | 3,01 € | −34% | 10 |
| Pik Vrbovec Salama panona · Prehrana MPC 23,81 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 16,99 € | 10 | ||
| Pik Vrbovec Šunka u ovitku · Prehrana MPC 2,39 € na dan 2.5.2025 | 125 g | 1,99 € | 2,39 € | −17% | 10 |
| Gavrilović Velebitska kobasica · Prehrana MPC 11,64 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 6,99 € | 10 | ||
| Profina Zimska salama · Prehrana MPC 18,90 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 9,99 € | 10 | ||
| Bonkulović Dalmatinska budola · Prehrana MPC 16,34 € na dan 1.5.2025 | 1 kg | 15,49 € | 16,34 € | −5% | 11 |
| Profina Hamburger · Prehrana MPC 8,49 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 6,49 € | 8,49 € | −24% | 11 |
| Piko Parizer original s povrćem · Prehrana MPC 8,35 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 6,99 € | 8,35 € | −16% | 11 |
| Vindon Pureća šunka deluxe · Prehrana MPC 18,99 € na dan 7.5.2025 | 1 kg | 14,99 € | 18,99 € | −21% | 11 |
| Gavrilović Šunka u ovitku · Prehrana MPC 13,56 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 8,19 € | 13,56 € | −40% | 11 |
| Pik Vrbovec Debrecinka kobasica · Prehrana MPC 4,94 € na dan 2.5.2025 | 440 g | 3,49 € | 4,94 € | −29% | 12 |
| Pik Vrbovec Kranjska kobasica uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 4,34 € na dan 1.5.2025 | 300 g | 2,99 € | 4,34 € | −31% | 12 |
| Poli Pileća salama · Prehrana MPC 2,03 € na dan 1.1.2025 | 220 g | 1,79 € | 2,03 € | −13% | 12 |
| Gavrilović Pureća šunka stancija · Prehrana MPC 2,49 € na dan 1.5.2025 | 100 g | 1,89 € | 2,49 € | −24% | 12 |
| Čekin Sendvič salama sa sirom · Prehrana MPC 2,69 € na dan 1.1.2025 | 500 g | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 12 |
| Gavrilović Tirolska kobasica · Prehrana MPC 4,83 € na dan 1.5.2025 | 350 g | 3,39 € | 4,83 € | −30% | 12 |
| Mesnica Studenaca PILE, grill pile celi pišćanec · Prehrana MPC 0 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 2,69 € | 3,15 € | −15% | 13 |
| Cekin PILEĆI BATAK I ZABATAK · Prehrana svježe, podlozak, MPC 5 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 4,79 € | 6,39 € | −25% | 13 |
| Ledo CARSKA MJEŠAVINA POVRĆA · Prehrana smrznuto, MPC 2,59 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 1,99 € | 2,59 € | −23% | 14 |
| Cekin PANIRANI PILEĆI FRITESI · Prehrana smrznuto, MPC 7,79 € na dan 2.5.2025 | 600 g | 6,19 € | 7,74 € | −20% | 14 |
| Ledo POMMES FRITES · Prehrana rebrasti, MPC 3,99 € na dan 2.5.2025 | 750 g | 2,99 € | 14 | ||
| Ledo QUATTRO SLADOLED uz karticu · Prehrana layers cheesecake, layers choco, Cijena uz aplikaciju Moj Studenac, MPC 4,89 € na dan 2.5.2025 | 800 ml | 4,99 € | 6,94 € | −28% | 14 |
| Ledo SAVIJAČA · Prehrana smrznuta, vanilija, šumsko voće, MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 2,99 € | 4,15 € | −28% | 14 |
| Ledo SLADOLED KORNET uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju Moj Studenac, MPC 5,68 € na dan 2.5.2025 | 6x110 ml | 3,99 € | 5,54 € | −28% | 14 |
| Ledo SLADOLED SNJEGOLIJICA · Prehrana XXL, MPC 8 € na dan 2.5.2025 | 12x65 ml | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 14 |
| Ledo SLADOLED VANILIJA · Prehrana MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | 900 ml | 3,99 € | 5,54 € | −28% | 14 |
| ABC Krem sir · Prehrana MPC 1,58 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,15 € | 1,75 € | −34% | 16 |
| Di-go Kvasac svježi · Prehrana MPC 0,85 € na dan 2.5.2025 | 42 g | 0,62 € | 16 | ||
| Margo Margarin · Prehrana MPC 1,28 € na dan 2.5.2025 | 225 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 16 |
| Dukat Mlijeko bez laktoze 1,5% m.m. uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 2,03 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 1,69 € | 1,99 € | −15% | 16 |
| President Sir Gouda, Cheddar, Emmentaler uz karticu · Prehrana Aplikacija ili kartica | 150 g | 1,69 € | 2,19 € | −22% | 16 |
| President Sir Ribanac · Prehrana MPC 1,38 € na dan 2.5.2025 | 40 g | 1,29 € | 16 | ||
| Vindija Sir Tilzit narezani · Prehrana MPC 3,08 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 2,59 € | 16 | ||
| Dukat Svježi sir posni uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 2,81 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 2,49 € | 3,09 € | −19% | 16 |
| Moje Jutro Sir Ementaler ili Sir Gauda uz karticu · Prehrana Samo uz Studenac karticu. MPC 2,91 € do dan 2.5.2025 | 300 g | 2,99 € | 17 | ||
| Dukat Sir Gauda · Prehrana MPC 8,47 € od dan 2.5.2025 | 1 kg | 4,99 € | 17 | ||
| Kaserei Sir Illertaler · Prehrana MPC 10,74 € od dan 2.5.2025 | 1 kg | 11,99 € | 17 | ||
| Mljekar Livno Sir Livanjski · Prehrana MPC 2,87 € od din 2.5.2025 | 300 g | 5,29 € | −27% | 17 | |
| President Sir Podravec · Prehrana MPC 12,94 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 8,99 € | 13,75 € | −34% | 17 |
| Dukat Grčki jogurt · Prehrana MPC 1,27 € na dan 2.5.2025 | 450 g | 2,39 € | 18 | ||
| Dukat Jogurt tekući 2,8% m.m. · Prehrana MPC 1,85 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 1,99 € | 18 | ||
| Dukat Jogurt tekući ili čvrsti 2,8% m.m. · Prehrana MPC 0,44 € na dan 2.5.2025 | 180 g | 0,44 € | 18 | ||
| Z bregov Kefir · Prehrana MPC 1,25 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 2,09 € | −37% | 18 | |
| Z bregov Kiselo vrhnje 12% m.m. · Prehrana MPC 1,17 € na dan 2.5.2025 | 200 g | 0,85 € | 18 | ||
| Z bregov Maslac · Prehrana MPC 2,99 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 2,49 € | 18 | ||
| Z bregov Mlijeko svježe 3,2% m.m. · Prehrana MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 1,75 l | 1,99 € | 18 | ||
| Galbani Sir Mozzarella · Prehrana MPC 2,15 € na dan 2.5.2025 | 125 g | 1,99 € | 18 | ||
| Meggle Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · Prehrana MPC 2,92 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 2,99 € | 18 | ||
| Landessa ICE COFFEE · Prehrana caffè latte, cappuccino. MPC 1,44 € na dan 2.5.2025 | 230 ml | 1,19 € | 2,19 € | −46% | 19 |
| Zott MLIJEČNI DESERT · Prehrana Monte mega. MPC 1,97 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 1,99 € | 19 | ||
| Kinder MLIJEČNI DESERT · Prehrana kinder maxi king. MPC 0,81 € na dan 2.5.2025 | 35 g | 0,75 € | 0,89 € | −15% | 19 |
| Holé PRIPRAVAK ZA ŠLAG · Prehrana MPC 2,24 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 1,89 € | 2,38 € | −20% | 19 |
| Zott PROTEIN PUDING · Prehrana čokolada, vanilija. MPC 1,42 € na dan 2.5.2025 | 200 g | 0,99 € | 19 | ||
| Z bregov PROTEINSKI NAPITAK · Prehrana razni okusi. MPC 2,42 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 1,99 € | 2,65 € | −24% | 19 |
| Moj studenac PUDING · Prehrana čokolada sa šlagom, vanilija sa šlagom. Cijena se ostvaruje. MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 19 |
| Z bregov VOĆNI JOGURT · Prehrana mix. MPC 0,71 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 0,45 € | 0,59 € | −23% | 19 |
| FANT · Prehrana Podravka, za gulaš i paprikaš, za punjenu papriku i sarmu, 60 g 15.50 €/kg. MPC 1,86 € na dan 2.5.2025 | 65 g | 0,93 € | 1,57 € | −40% | 20 |
| Moj studenac RIŽA · Prehrana Zlato polje. Cijena se ostvaruje. MPC 2,49 € na dan 2.5.2025 | 800 g | 1,89 € | 2,69 € | −29% | 20 |
| Marodi TJESTENINA · Prehrana fusilli, penne rigate. MPC 1,90 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 0,99 € | 1,89 € | −47% | 20 |
| Barilla TJESTENINA · Prehrana lasagne. MPC 4,81 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 2,99 € | 4,79 € | −37% | 20 |
| Kandit Dessert Chef Čokolada za kuhanje tamna, bijela · Prehrana tamna, 200 g, 13,97 €/kg, bijela, 20,95 €/kg, MPC 6,35 € on dan 2.5.2025 | 200 g | 4,19 € | 5,31 € | −21% | 21 |
| Podravka Instant juha kokošja, goveđa s tjestenom · Prehrana MPC 1,43 € on dan 2.5.2025 | 60 g | 1,09 € | 1,43 € | −23% | 21 |
| Kisko Kvasina · Prehrana MPC 2,69 € on dan 2.5.2025 | 1 l | 1,59 € | 2,09 € | −23% | 21 |
| Farchioni Maslinovo ulje extra djevičansko · Prehrana MPC 15,6 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 7,99 € | 11,55 € | −30% | 21 |
| Zvijezda Suncokretovo ulje · Prehrana MPC 3,08 € on dan 1.5.2025 | 1.2 l | 1,85 € | 21 | ||
| Carnex Grah sa slaninom, s kobasicom · Prehrana MPC 4,13 € on dan 2.5.2025 | 400 g | 3,19 € | −23% | 22 | |
| Podravka Grah smeđi · Prehrana MPC 2,59 € na dan 2.5.2025 | 460 g | 1,65 € | 2,19 € | −24% | 22 |
| Zvijezda Ketchup blagi · Prehrana MPC 2,65 € on dan 2.5.2025 | 500 g | 1,39 € | 22 | ||
| Bakina Zimnica Kisela paprika crvena ocjeđena masa · Prehrana MPC 2,90 € on dan 2.5.2025 | 350 g | 2,19 € | 22 | ||
| Bonduelle Kukuruz šećerac ocjeđena masa · Prehrana MPC 1,99 € on dan 2.5.2025 | 285 g | 1,76 € | 22 | ||
| Verdeamo Rajčica pastrana · Prehrana MPC 0,79 € on dan 2.5.2025 | 500 g | 0,59 € | −25% | 22 | |
| Mutti Rajčica pulpa · Prehrana MPC 1,78 € on dan 2.5.2025 | 400 g | 1,49 € | 1,78 € | −16% | 22 |
| Zvijezda Krastavci kiseli, ocijeđena masa · Prehrana MPC 2,84 € na dan 2.5.2025 | 350 g | 2,49 € | 3,14 € | −21% | 23 |
| Joma Majoneza uz karticu · Prehrana Samos Studenac, MPC 0,66 € na dan 2.5.2025 | 85 g | 0,59 € | 0,76 € | −21% | 23 |
| Thomy Majoneza · Prehrana MPC 2,84 € na dan 2.5.2025 | 263 g | 2,49 € | −25% | 23 | |
| Piknik Narezak mesni uz karticu · Prehrana Samos Studenac, MPC 1,16 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 1,09 € | 1,28 € | −15% | 23 |
| Argeta Pašteta kokošja, jerena, tajna · Prehrana MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 95 g | 1,29 € | 1,49 € | −13% | 23 |
| Gavrilović Šunka narezak · Prehrana MPC 2,04 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 1,69 € | −29% | 23 | |
| Rio Mare Tuna komadi u vlastitom soku · Prehrana MPC 4,05 € na dan 2.5.2025, u vlastitom soku, ocijeđena masa 120 g ili u suncokretovom ulju, ocijeđena masa 112 g | 120 g | 1,99 € | 4,39 € | −54% | 23 |
| Rio Mare Tuna salata kukuruz, mexico uz karticu · Prehrana Moj Studenac aplikacija ili kartica, MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | 160 g | 2,19 € | −53% | 23 | |
| Podravka Čaj kamilica · Prehrana MPC 1,39 € na dan 2.5.2025 | 20 g | 1,29 € | −18% | 24 | |
| Podravka Džem extra jagoda · Prehrana MPC 3,19 € na dan 2.5.2025 | 320 g | 2,89 € | 3,19 € | −9% | 24 |
| Frutek Kašica breskva-jogurt, breskva-marelica-žitarice · Djeca MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,19 € | 1,54 € | −21% | 24 |
| Frusecca Kikiriki u ljusci, pečeni uz karticu · Prehrana Samos Studenac, MPC 9,65 € na dan 29.5.2025 | 400 g | 2,19 € | −77% | 24 | |
| Mestemacher Kruh raženi s tri vrste žitarica, fitness uz karticu · Prehrana Moj Studenac aplikacija ili kartica, Oporavi se uz aplikaciju, MPC 2,45 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 1,99 € | −24% | 24 | |
| Nescafe Instant kava gold classic, gold crema · Prehrana MPC 8,79 € od dan 2.5.2025 | 95 g | 6,59 € | −26% | 25 | |
| Lavazza Kapsule za kavu classico, intenso · Prehrana MPC 5,69 € od dan 2.5.2025 | 10 kom | 4,89 € | −18% | 25 | |
| Mc Vitie's Keks digestive original · Prehrana MPC 1,99 € od dan 2.5.2025 | 250 g | 1,59 € | −20% | 25 | |
| Jaffa Kolač brownie intense · Prehrana MPC 0,65 € od dan 2.5.2025 | 36 g | 0,50 € | −23% | 25 | |
| Arabesca Mljevena kava minas · Prehrana MPC 5,43 € od dan 2.5.2025 | 400 g | 6,19 € | 25 | ||
| Gloria Mljevena kava minas · Prehrana MPC 5,19 € od dan 2.5.2025 | 250 g | 3,99 € | −28% | 25 | |
| Kandit Bomboni mentol zeleni uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 0,93 € od dan 2.5.2025 | 100 g | 0,69 € | 26 | ||
| Doces Bomboni voćni mješani uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 2,15 € od dan 2.5.2025 | 400 g | 1,69 € | −22% | 26 | |
| Kraš Čokolada dorina napolitanka · Prehrana MPC 1,19 € od dan 2.5.2025 | 100 g | 1,45 € | 26 | ||
| Let's Party Kikiriki pečeni slani uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 2,69 € od dan 2.5.2025 | 500 g | 1,99 € | −28% | 26 | |
| Kinder Vafel tronky · Prehrana MPC 2,39 € od dan 2.5.2025 | 90 g | 1,99 € | −27% | 26 | |
| Wrigley BOMBONI SKITTLES fruits, crazy sours · Prehrana MPC 0,89 € na dan 2.5.2025 | 38 g | 0,69 € | −25% | 27 | |
| Maretti BRUSCHETTE rajčice-masline-origano, pizza, mješano povrće · Prehrana MPC 1,01 € na dan 2.5.2025 | 70 g | 0,79 € | −20% | 27 | |
| Chio ČIPI ČIPS paprika · Prehrana MPC 2,29 € na dan 2.5.2025 | 120 g | 1,89 € | −17% | 27 | |
| Let's Party ČIPS TORTILLA ljuti · Prehrana | 150 g | 0,49 € | −28% | 27 | |
| Smoki FLIPS KUKURUZNI s kikirikijem · Prehrana MPC 1,45 € na dan 2.5.2025 | 130 g | 0,99 € | −32% | 27 | |
| Balconi KOLAČ ROLL MAX cacao uz karticu · Prehrana APLIKACIJA ILI KARTICA. Cijena uz aplikaciju 20% MPC 1,99 € na dan 2.5.2025 | 300 g | 1,89 € | −20% | 27 | |
| Let's Party PERECI slani · Prehrana | 200 g | 0,69 € | −30% | 27 | |
| Koestlin ŠTAPIĆI ŠALTAS slani · Prehrana SUPER PRILIKA. MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 220 g | 1,39 € | 27 | ||
| Pionir BOMBORNI NEGRO · Prehrana | 100 g | 0,89 € | 1,34 € | −33% | 29 |
| Kraš KEKS DOMAĆICA original · Prehrana | 300 g | 2,49 € | 3,45 € | −27% | 29 |
| Kraš KEKS JAFFA · Prehrana SUPER PRILIKA | 125 g | 1,09 € | 29 | ||
| Kraš KEKS PETIT BEURRE · Prehrana | 480 g | 2,39 € | 3,43 € | −30% | 29 |
| Kraš KEKS SPORT uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 1 kg | 3,19 € | −23% | 29 | |
| Kraš NAPOLITANKE choco original uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 215 g | 2,49 € | 3,47 € | −28% | 29 |
| Bon Gusto NAPOLITANKE s kakaom uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 750 g | 2,79 € | 3,87 € | −28% | 29 |
| Koestlin NAPOLITANKE voćne kocke uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 370 g | 2,09 € | 3,04 € | −31% | 29 |
| Kraš VAFEL FRONDI nougat · Prehrana SUPER PRILIKA | 250 g | 1,99 € | 29 | ||
| Jamnica Gazirana aromatizirana voda · Prehrana limeta-kiwano, MPC 1,72 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 1,39 € | 1,84 € | −24% | 31 |
| Jamnica Gazirana mineralna voda · Prehrana MPC 0,94 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 31 |
| Vindi Gazirana pića · Prehrana Tangerine, Tonic, MPC 1,86 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 1,33 € | −23% | 31 | |
| Sky Gazirano piće · Prehrana MPC 0,02 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 1,29 € | 1,66 € | −22% | 31 |
| Studena Ledeni čaj · Prehrana breskva, brusnica, MPC 1,71 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 1,39 € | 1,91 € | −27% | 31 |
| Fructal Nektar · Prehrana naranča, SUPER PRILIKA, MPC 1,94 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 1,89 € | 31 | ||
| Sara Prirodna izvorska voda · Prehrana MPC 0,87 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 0,59 € | 0,93 € | −36% | 31 |
| Juicy Sok 100% · Prehrana jabuka, gusti, MPC 2,39 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 2,05 € | 2,59 € | −20% | 31 |
| Pan Pivo · Prehrana zlatni, lager, SUPER PRILIKA, MPC 7,34 € na dan 2.5.2025 | 6x0,5 l | 6,49 € | 32 | ||
| Paulaner Pivo · Prehrana original, pšenično, MPC 1,99 € na dan 2.5.2025 | 0,5 l | 1,55 € | 1,99 € | −22% | 32 |
| Lowenbrau Pivo · Prehrana SUPER PRILIKA, MPC 2,91 € na dan 2.5.2025 | 2 l | 2,49 € | 32 | ||
| Vukovarsko Pivo · Prehrana MPC 1,25 € na dan 2.5.2025 | 0,5 l | 1,09 € | 1,29 € | −15% | 32 |
| Kozel Pivo · Prehrana lager, SUPER PRILIKA, MPC 1,25 € na dan 2.5.2025 | 0,5 l | 1,19 € | 32 | ||
| Vina Palihnić Pošip kvalitetno vino · Prehrana SUPER PRILIKA, MPC 12,47 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 10,99 € | 32 | ||
| Tikveš Vranac · Prehrana kvalitetno vino, MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 3,59 € | 4,82 € | −25% | 32 |
| Vezak Graševina uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju, MPC 6,28 € na dan 2.5.2025 | 0,75 l | 5,19 € | 6,49 € | −20% | 33 |
| Dalmacijavino Pelinkovac · Prehrana SUPER PRILIKA, MPC 14,39 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 10,99 € | 33 | ||
| Maraska Pelinkovac, Rum, Vodka · Prehrana MPC 1,81 € na dan 2.5.2025 | 0,1 l | 1,29 € | 1,79 € | −28% | 33 |
| Badel Šljivovica uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju, MPC 1,87 € na dan 23.9.2025 | 0,1 l | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 33 |
| Iločki podrumi Traminac · Prehrana MPC 6,24 € na dan 2.5.2025 | 0,75 l | 6,49 € | 8,99 € | −27% | 33 |
| Vinoplod Travarica · Prehrana SUPER PRILIKA, MPC 13,30 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 12,99 € | 33 | ||
| Epsko Vino Graševina, Vranac · Prehrana MPC 2,6 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 3,57 € | 4,99 € | −28% | 33 |
| Vigor Vodka · Prehrana SUPER PRILIKA, MPC 11,01 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 9,99 € | 33 | ||
| Jar Deterdžent za pranje posuda lemon · Kozmetika MPC 1,03 € na dan 2.5.2025 | 450 ml | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 34 |
| Faks Deterdžent za rublje aquamarine · Kozmetika SUPER PRILIKA, MEGA, MPC 28,99 € na dan 28.9.2025 | 4,95 kg | 18,99 € | 34 | ||
| Violeta Higijenski uloški normal uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju, MPC 1,26 € na dan 2.5.2025 | 10 kom | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 34 |
| Likvi Kapsule za strojno pranje posuđa · Kozmetika SUPER PRILIKA, MPC 5,89 € na dan 2.5.2025 | 22 kom | 3,99 € | 34 | ||
| Lenor Omekšivač spring awakening · Kozmetika MPC 4,39 € na dan 23.7.2025 | 793 ml | 2,69 € | 3,99 € | −33% | 34 |
| Meri Merino Tekući deterdžent za rublje uz karticu · Kozmetika APLIKACIJA ILI KARTICA, Cijena uz aplikaciju, MPC 6,39 € na dan 2.5.2025 | 2,7 l | 6,29 € | 9,99 € | −37% | 34 |
| Violeta Tekući deterdžent za rublje color · Kozmetika SUPER PRILIKA, MPC 6,89 € na dan 2.5.2025 | 2,7 l | 4,99 € | 34 | ||
| Domestos Univerzalno sredstvo za čišćenje pine · Kozmetika SUPER PRILIKA, MPC 3,63 € na dan 2.5.2025 | 750 ml | 2,59 € | 34 | ||
| Ariel Deterdžent za rublje mountain spring uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju Moj studenac | 40 pranja 2,2 kg | 9,99 € | −32% | 35 | |
| Libresse Higijenski ulošci · Kozmetika | 2x10 kom | 1,99 € | 3,18 € | −37% | 35 |
| Silan Omekšivač fresh sky uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju Moj studenac | 1408 ml | 2,99 € | 5,99 € | −50% | 35 |
| Parodontax Pasta za zube ultra clean · Kozmetika | 75 ml | 3,49 € | 5,56 € | −37% | 35 |
| Persil Tekući deterdžent za pranje šarenog rublja uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju Moj studenac | 44 pranja 1,98 l | 9,98 € | 18,75 € | −47% | 35 |
| Violeta Toaletni papir pure&strong · Kozmetika | 3 sloja 10 rola | 2,69 € | 35 | ||
| Listerine Vodica za ispiranje usta fresh burst · Kozmetika | 250 ml | 2,75 € | 4,99 € | −44% | 35 |
| Dove Deodorans original · Kozmetika | 150 ml | 3,77 € | 36 | ||
| Libresse Higijenski ulošci noćni · Kozmetika | 10 kom | 1,29 € | 36 | ||
| Nivea Krema za ruke · Kozmetika | 75 ml | 2,59 € | 3,71 € | −30% | 36 |
| Nuvolette Maramice classic uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju Moj studenac | 3 sloja 60 kom | 0,89 € | 1,10 € | −19% | 36 |
| Colgate Pasta za zube triple action · Kozmetika | 100 ml | 1,99 € | 3,09 € | −35% | 36 |
| Pantene Šampon za kosu intensive repair · Kozmetika | 250 ml | 2,89 € | 4,79 € | −39% | 36 |
| Nuvolette Toaletni papir classic · Kozmetika | 3 sloja, 16 rola | 2,99 € | 36 | ||
| Varta BATERIJE LONGLIFE AA, AAA · Tehnika | 4 kom | 2,89 € | 4,49 € | −35% | 37 |
| Pitroid ELEKTRIČNI APARAT + 10 TABLETA | — | 3,49 € | 37 | ||
| Bee Smart KRPA UNIVERZALNA | 3 kom | 1,59 € | 37 | ||
| Vileda MOP TURBO box | — | 29,99 € | 37 | ||
| Vileda REFIL TURBO MOP Easy wring&clean | 2 L, 1 kom | 10,99 € | 18,99 € | −42% | 37 |
| Štor kućanstvo RUKAVICE GUMENE veličina M i L | — | 1,19 € | 37 | ||
| Paclan SPUŽVE Power soft | 3/1 kom | 1,69 € | 2,39 € | −27% | 37 |
| Paclan VREĆE ZA SMEĆE | 240 L 10 kom | 2,39 € | −29% | 37 | |
| Purina Felix MOKRA HRANA ZA MAČKE piletina · Životinje | 85 g | 0,68 € | 0,84 € | −19% | 38 |
| Vauuu MOKRA HRANA ZA PSE govedina · Životinje | 1240 g | 1,65 € | 1,99 € | −17% | 38 |
| Pedigree POSLASTICE ZA PSE dentastix veliki · Životinje | 180 g | 2,59 € | 3,34 € | −22% | 38 |
| Miauuu POTPUNA HRANA ZA MAČKE govedina · Životinje | 1 kg | 1,49 € | 38 | ||
| Purina Friskies SUHA HRANA ZA PSE Junior · Životinje | 500 g | 1,69 € | 2,54 € | −33% | 38 |
| PERSIL Deterdžent za pranje rublja, Prašak · Kozmetika 18 pranja | 990 g | 6,98 € | 40 | ||
| PUR Deterdžent za ručno pranje posuđa, lemon, aloe vera · Kozmetika | 750 ml | 1,74 € | 40 | ||
| FA Gel za tuširanje, pink jasmine, mystic moments · Kozmetika | 250 ml | 1,77 € | 40 | ||
| SILAN Omekšivač za rublje, magnolia · Kozmetika 35 pranja | 770 ml | 1,98 € | 40 | ||
| BREF Osvježivač za WC školjku, lemon · Kozmetika | 3x50 g | 3,24 € | 40 | ||
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa, Excellence 4u1 · Kozmetika | 60 pranja | 14,48 € | 40 | ||
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja, color · Kozmetika 60 pranja | 3 l | 9,98 € | 40 |