
Studenac tjedni katalog do 6.10.
Vrijedi 23. 09. 2026. – 06. 10. 2026. · 40 stranica
Studenac katalog od 23. rujna do 6. listopada donosi 194 proizvoda s cijenama od 0,35 do 29,99 €. Najveći pad cijene među istaknutima bilježi Ariel deterdžent za rublje od 2,2 kg (40 pranja), koji stoji 9,99 € umjesto 20,99 €. Rio Mare tuna u komadima snižena je na 1,99 € (redovno 4,39 €), a Marodi tjestenina od 400 g košta 0,99 € umjesto 1,89 €. Uz to je Silan omekšivač od 1408 ml po 2,99 €, upola manje od redovnih 5,99 €. Među popustima na cijele grupe izdvajaju se 35 % na odabrane Dolcela pudinge, 30 % na Pik trajne naresce od 100 g i 27 % na odabrane Snickers, Mars i Twix proizvode. Oznaka Multiušteda nosi do 30 % popusta na više od 200 proizvoda, a novi korisnici aplikacije Moj Studenac dobivaju 20 % na prvu kupovinu.
Izvor: službeni katalog trgovine Studenac.
Popusti na grupe proizvoda (8)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −35% | -35% DOLCELA PUDINZI odabrani asortiman 3+1 gratis na slici pudinga, odabrani asortiman, ponuda bez cijene na stranici (nije u proizvodima) | 21 |
| −30% | -30% PIK TRAJNI NARESCI 100 G odabrani asortiman | 12 |
| −30% | proizvodi s oznakom Multiušteda uz količinu Potraži više od 200 proizvoda s oznakom Multiušteda i uštedi do 30%! Uzmi više, plati manje! do 30% | 28 |
| −28% | -28% MULTIPACK SLADOLEDI odabrani asortiman | 3 |
| −27% | -27% SNICKERS, MARS, TWIX odabrani asortiman odabrani asortiman | 26 |
| −25% | Farina · brašna -25% FARINA BRAŠNA odabrani asortiman odabrani asortiman | 20 |
| −20% | -20% NESTLE žitarice odabrani asortiman | 14 |
| −20% | REGISTRIRAJ SE I OSTVARI 20% POPUSTA NA PRVU KUPOVINU uz Moj Studenac aplikaciju uz karticu na prvu kupovinu, uz Moj Studenac aplikaciju | 17 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| Rio Mare Tuna komadi | 1,99 € | 4,39 € | −54% | 23 |
| Rio Mare Tuna salata | 2,19 € | 4,69 € | −53% | 23 |
| Ariel Deterdžent za rublje mountain spring, 40 pranja | 9,99 € | 20,99 € | −52% | 35 |
| Silan Omekšivač fresh sky | 2,99 € | 5,99 € | −50% | 35 |
| Marodi Tjestenina | 0,99 € | 1,89 € | −48% | 20 |
| Landessa Ice coffee | 1,19 € | 2,23 € | −47% | 19 |
| Listerine Vodica za ispiranje usta fresh burst | 2,75 € | 4,99 € | −44% | 35 |
| Vileda Refil Turbo mop Easy wring&clean 2u1 | 10,99 € | 18,99 € | −42% | 37 |
| Persil Tekući deterdžent za pranje šarenog rublja, 44 pranja | 9,98 € | 16,99 € | −41% | 35 |
| Storck Toffifee | 1,89 € | 3,29 € | −40% | 8 |
Svi proizvodi iz kataloga (205)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| 'z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. | — | 0,89 € | 1 | ||
| Arabesca Mljevena kava minas | — | 6,19 € | 1 | ||
| Kraš Napolitanke choco original uz karticu Cijena uz aplikaciju | — | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 1 |
| Naranča | — | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 1 |
| Cekin Pileći file prsiju podložak, svježe | — | 5,69 € | 1 | ||
| Karlovačko Pivo | — | 4,69 € | 1 | ||
| Franck Cappuccino čokolada 144 g (22,85 €/kg), irish cream 160 g (20,56 €/kg), vanilija 148 g (22,23 €/kg) | — | 3,29 € | −17% | 3 | |
| Kruh Zlatni korijen Super prilika | — | 1,09 € | 3 | ||
| Lino Lada Namaz duo, milk, Super prilika | — | 3,39 € | 3 | ||
| Perutnina Ptuj Pileća prsa narezak Super prilika, Slim & Fit, 17,90 €/kg, dio teksta proizvoda Perutnina Ptuj pileća prsa narezak 100 g, prepoznatljiv hrvatski proizvod (simbol srca) | — | 1,79 € | 3 | ||
| Cedevita Vitaminski napitak naranča, limun, ananas - mango, Super prilika | — | 0,99 € | 3 | ||
| Twix, Mars Čokolada extra 75 g (14,53 €/kg), king size 70 g (15,57 €/kg) | — | 1,09 € | −31% | 4 | |
| Podravka Gulaš goveđi Super prilika | — | 3,99 € | 4 | ||
| Whiskas Mokra hrana za mačke 1+ klasični izbor Super prilika | — | 2,39 € | 4 | ||
| Alpro Napitak badem, badem bez šećera Super prilika | — | 2,79 € | 4 | ||
| Schauma Šampon ljekovite trave | — | 2,99 € | −28% | 4 | |
| Franz Josef Kaiser Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa Super prilika | — | 1,89 € | 4 | ||
| Sanytol Višenamjensko sredstvo za čišćenje i dezinfekciju Super prilika | — | 2,59 € | 4 | ||
| Burek motani sir, MPC 1,65 € na dan 2.5.2025, Super prilika | — | 1,15 € | 7 | ||
| Lisnato višnja/vanilija, MPC 0,79 € na dan 2.5.2025, Super prilika, Samo u Studencu nije naznačeno, domaći proizvod (oznaka srca) | — | 0,65 € | 7 | ||
| Bon Gusto Mađarica uz karticu Cijena uz aplikaciju, Moj Studenac aplikacija ili kartica, MPC 4,89 € na dan 2.5.2025 | — | 4,49 € | 5,25 € | −12% | 7 |
| Klara Mlinci s jajima MPC 1,85 € na dan 2.5.2025 | — | 1,59 € | 2,59 € | −38% | 7 |
| Pecivo ciabatta višezrnata, MPC 0,49 € na dan 2.5.2025, Super prilika | — | 0,35 € | 7 | ||
| Bon Gusto Slatki vjenčić Samo u Studencu, Super prilika, MPC 4,89 € na dan 2.5.2025 | — | 3,89 € | 7 | ||
| Panero Toast sa sjemenkama Samo u Studencu, MPC 1,35 € na dan 2.5.2025 | — | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 7 |
| Likvi Deterdžent za suđe fresh, Super prilika, MPC 1,84 € na dan 2.5.2025 | — | 1,29 € | 8 | ||
| Mulino Bianco Dvopek classic, integralni, Super prilika, MPC 2,79 € na dan 2.5.2025 | — | 1,99 € | 8 | ||
| Joy Nektar naranča, jabuka, MPC 0,65 € na dan 2.5.2025 | — | 0,49 € | 0,65 € | −24% | 8 |
| Amore di Nonna Njoki svježi, Super prilika, MPC 1,79 € na dan 2.5.2025 | — | 1,09 € | 8 | ||
| Teta Violeta Papirnati ručnik lemon cheesecake, 2 sloja, 2 role, MPC 2,95 € na dan 2.5.2025 | — | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 8 |
| Ledo Sladoled kesten pire smrznuto, MPC 2,52 € na dan 2.5.2025 | — | 2,49 € | 3,09 € | −19% | 8 |
| Vindi Sok 100% naranča, MPC 3,85 € na dan 2.5.2025 | — | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 8 |
| Storck Toffifee MPC 3,01 € na dan 2.5.2025 | — | 1,89 € | 3,29 € | −40% | 8 |
| Pik Vrbovec Mortadela MPC 11,21 € na dan 2.5.2025, Super prilika | — | 7,99 € | 10 | ||
| Bonkulović Pršut narezak MPC 3,01 € na dan 2.5.2025, Super prilika, 19,90 €/kg | — | 1,99 € | 10 | ||
| Pik Vrbovec Salama Panona MPC 23,68 € na dan 2.5.2025, Super prilika | — | 16,99 € | 10 | ||
| Pik Vrbovec Šunka u ovitku narezak MPC 2,59 € na dan 2.5.2025, Super prilika | — | 1,99 € | 10 | ||
| Gavrilović Velebitska kobasica MPC 11,03 € na dan 2.5.2025, Super prilika | — | 6,99 € | 10 | ||
| Profina Zimska salama MPC 18,39 € na dan 2.5.2025, Super prilika | — | 9,99 € | 10 | ||
| Bonkulović Dalmatinska buđola Samo u Studencu, SUPER PRILIKA | — | 15,49 € | 11 | ||
| Profina Hamburger Samo u Studencu, SUPER PRILIKA | — | 6,49 € | 11 | ||
| Piko Parizer original, s povrćem, MPC 8,31 € na dan 2.5.2025, SUPER PRILIKA | — | 6,99 € | 11 | ||
| Vindon Pureća šunka Deluxe MPC 18,99 € na dan 2.5.2025, SUPER PRILIKA | — | 14,99 € | 11 | ||
| Gavrilović Šunka u ovitku MPC 13,56 € na dan 2.5.2025, SUPER PRILIKA | — | 8,19 € | 11 | ||
| Pik Vrbovec Debrecinka kobasica MPC 4,58 € na dan 2.5.2025, SUPER PRILIKA | — | 3,49 € | 12 | ||
| Pik Vrbovec Kranjska kobasica uz karticu Cijena uz aplikaciju, aplikacija ili kartica, MPC 4,48 € na dan 2.5.2025 | — | 2,99 € | 4,39 € | −31% | 12 |
| Poli Pileća salama MPC 2,03 € na dan 2.5.2025 | — | 1,79 € | 2,19 € | −18% | 12 |
| Gavrilović Pureća šunka stancia narezak, 100 g, MPC 2,29 € na dan 2.5.2025 | — | 1,89 € | 2,49 € | −24% | 12 |
| Cekin Sendvič salama sa sirom, narezak, MPC 2,95 € na dan 2.5.2025, SUPER PRILIKA | — | 1,99 € | 12 | ||
| Gavrilović Tirolska kobasica MPC 4,69 € na dan 2.5.2025 | — | 3,39 € | 4,85 € | −30% | 12 |
| Mesnica Studenca Pile svježe, MPC 0 € na dan 2.5.2025, SUPER PRILIKA | — | 2,69 € | 3,15 € | −15% | 13 |
| Cekin Pileći batak i zabatak svježe, podložak, MPC 5,49 € na dan 2.5.2025, SUPER PRILIKA | — | 4,79 € | 13 | ||
| Ledo Carska mješavina povrća smrznuto, MPC 2,59 € na dan 2.5.2025, SUPER PRILIKA | — | 1,99 € | 14 | ||
| Cekin Panirani pileći fritesi smrznuto, MPC 7,79 € na dan 2.5.2025 | — | 6,19 € | 7,79 € | −20% | 14 |
| Ledo Pommes frites rebrasti MPC 5,09 € na dan 2.5.2025, SUPER PRILIKA | — | 2,99 € | 14 | ||
| Ledo Quattro sladoled uz karticu Cijena uz aplikaciju, layers cheesecake, layers choco, MPC 6,99 € na dan 2.5.2025 | — | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 14 |
| Ledo Savijača smrznuta, vanilija, šumsko voće, MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | — | 2,99 € | 4,19 € | −28% | 14 |
| Ledo Sladoled kornet uz karticu Cijena uz aplikaciju, MPC 5,40 € na dan 2.5.2025 | — | 3,99 € | 5,39 € | −28% | 14 |
| Ledo Sladoled Snjeguljica XXL MPC 0 € na dan 2.5.2025 | — | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 14 |
| Ledo Sladoled vanilija MPC 6,59 € na dan 2.5.2025 | — | 3,99 € | 5,56 € | −28% | 14 |
| President Sir Gouda, Cheddar, Emmentaler listići uz karticu Cijena uz aplikaciju, Gouda, Cheddar ili Emmentaler, aplikacija ili kartica Moj Studenac, MPC 2,09 € na dan 2.5.2025, 22%, listići, 150 g, 11,27 €/kg ispis: sir gouda, cheddar, emmentaler listići 150 g, 11,27 €/kg. ABC KREM SIR 100 g: ne ovdje | — | 1,69 € | 2,19 € | −23% | 16 |
| Moje Jutro Sir Ementaler ili Sir Gauda SUPER PRILIKA, Samo u Studencu, Ementaler ili Gauda | 300 g | 2,99 € | 17 | ||
| Dukat Sir Gauda SUPER PRILIKA, MPC 6,49 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 4,99 € | 17 | ||
| Kaserei Sir Illertaler SUPER PRILIKA, MPC 15,7 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 11,99 € | 17 | ||
| Mljekara Livno Sir Livanjski MPC 7,59 € na dan 2.5.2025 | 300 g | 5,29 € | 7,99 € | −32% | 17 |
| President Sir Podravec MPC 12,94 € na dan 2.5.2025.🙂 | 1 kg | 8,99 € | 13,75 € | −34% | 17 |
| Dukat Grčki jogurt SUPER PRILIKA, MPC 2,57 € na dan 2.5.2025 | 450 g | 2,39 € | 18 | ||
| Dukat Jogurt tekući 2,8% m.m. SUPER PRILIKA, MPC 2,35 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 1,99 € | 18 | ||
| Dukat Jogurt tekući, čvrsti 2,8% m.m. SUPER PRILIKA, tekući, čvrsti, MPC 0,44 € na dan 2.5.2025 | 180 g | 0,44 € | 18 | ||
| 'z bregov Kefir MPC 2,72 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 2,09 € | 3,05 € | −31% | 18 |
| 'z bregov Kiselo vrhnje 12% m.m. SUPER PRILIKA, MPC 1,17 € na dan 2.5.2025 | 200 g | 0,85 € | 18 | ||
| 'z bregov Maslac SUPER PRILIKA, MPC 2,99 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 2,49 € | 18 | ||
| 'z bregov Mlijeko svježe 3,2% m.m. SUPER PRILIKA | 1,75 l | 1,99 € | 18 | ||
| Galbani Sir Mozzarella SUPER PRILIKA, MPC 2,15 € na dan 2.5.2025 | 125 g | 1,99 € | 18 | ||
| Meggle Vrhnje za kuhanje 20% m.m. SUPER PRILIKA, MPC 3,72 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 2,99 € | 18 | ||
| Landessa Ice coffee · Prehrana caffe latte, cappuccino | 230 ml | 1,19 € | 2,23 € | −47% | 19 |
| Zott Mliječni desert · Prehrana Monte mega, SUPER PRILIKA | 400 g | 1,99 € | 19 | ||
| Kinder Mliječni desert · Prehrana kinder maxi king | 35 g | 0,75 € | 0,89 € | −16% | 19 |
| Hole Pripravak za šlag · Prehrana | 500 ml | 1,89 € | 2,39 € | −21% | 19 |
| Zott Protein puding · Prehrana čokolada, vanilija, SUPER PRILIKA | 200 g | 0,99 € | 19 | ||
| 'z bregov Proteinski napitak · Prehrana razni okusi, MPC 2,42 € na dan 2.5.2025, ikona srca (hrvatski proizvod) | 500 ml | 1,99 € | 2,65 € | −25% | 19 |
| Fino mi je Puding uz karticu · Prehrana čokolada sa šlagom, vanilija sa šlagom, Cijena uz aplikaciju, Moj Studenac aplikacija ili kartica | 500 g | 1,49 € | 2,09 € | −29% | 19 |
| 'z bregov Voćni jogurt · Prehrana mix | 150 g | 0,45 € | 0,59 € | −24% | 19 |
| Podravka Fant za gulaš i paprikaš / za punjenu papriku i sarmu · Prehrana za gulaš i paprikaš 65 g, 14,31 €/kg, za punjenu papriku i sarmu 60 g, 15,50 €/kg | 65 g | 0,93 € | 1,55 € | −40% | 20 |
| Zlato polje Riža uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju, Moj Studenac aplikacija ili kartica | 800 g | 1,89 € | 2,49 € | −24% | 20 |
| Marodi Tjestenina · Prehrana fusilli, penne rigate, TOP ponuda | 400 g | 0,99 € | 1,89 € | −48% | 20 |
| Barilla Tjestenina · Prehrana lasagne | 500 g | 2,99 € | 4,79 € | −38% | 20 |
| Kandit Dessert Chef Čokolada za kuhanje · Prehrana tamna 300 g, 13,97 €/kg, bijela 200 g, 20,95 €/kg | 300 g | 4,19 € | 5,35 € | −21% | 21 |
| Podravka Instant juha · Prehrana kokošja, goveđa s tjesteninom | 60 g | 1,09 € | 1,43 € | −23% | 21 |
| Kisko Kvasina · Prehrana | 1 l | 1,59 € | 2,09 € | −23% | 21 |
| Farchioni Maslinovo ulje ekstra djevičansko · Prehrana | 1 l | 7,99 € | 11,55 € | −30% | 21 |
| Zvijezda Suncokretovo ulje · Prehrana Super prilika | 1,2 l | 1,85 € | 21 | ||
| Carnex Grah sa slaninom, s kobasicom · Prehrana | 400 g | 3,19 € | 4,19 € | −23% | 22 |
| Podravka Grah smeđi · Prehrana Top ponuda | 460 g | 1,65 € | 2,19 € | −24% | 22 |
| Zvijezda Ketchup blagi · Prehrana Super prilika | 500 g | 1,39 € | 22 | ||
| Bakina Zimnica Kisela paprika crvena · Prehrana ocijeđena masa 350 g, Super prilika, Samo u Studencu | 350 g | 2,19 € | 22 | ||
| Bonduelle Kukuruz šećerac · Prehrana ocijeđena masa 285 g, Super prilika | 285 g | 1,76 € | 22 | ||
| Verdeamo Rajčica pasirana · Prehrana Samo u Studencu | 500 g | 0,59 € | −25% | 22 | |
| Mutti Rajčica pulpa · Prehrana | 400 g | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 22 |
| Zvijezda Krastavci kiseli ocijeđena masa 350 g, MPC 3,63 € na dan 2.5.2025, jedinična 7,11 €/kg | — | 2,49 € | 3,19 € | −21% | 23 |
| Joma Majoneza SAMO U STUDENCU | — | 0,59 € | −21% | 23 | |
| Thomy Majoneza MPC 3,18 € na dan 2.5.2025, jedinična 9,47 €/kg | — | 2,49 € | 3,35 € | −25% | 23 |
| Piknik Narezak mesni SAMO U STUDENCU, jedinična 7,27 €/kg | — | 1,09 € | −15% | 23 | |
| Argeta Pašteta kokošja, jetrena, čajna, SUPER PRILIKA, MPC 3,49 € na dan 2.5.2025, jedinična 13,58 €/kg | — | 1,29 € | 23 | ||
| Gavrilović Šunka narezak MPC 2,64 € na dan 2.5.2025, jedinična 11,27 €/kg | — | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 23 |
| Rio Mare Tuna komadi u vlastitom soku ocijeđena masa 120 g, 16,58 €/kg, u suncokretovom ulju ocijeđena masa 112 g, 17,77 €/kg. MPC 4,05 € na dan 2.5.2025, OBNOVI ZALIHE | — | 1,99 € | 4,39 € | −54% | 23 |
| Rio Mare Tuna salata uz karticu Cijena uz aplikaciju, kukuruz, mexico, aplikacija ili kartica. MPC 4,99 € na dan 2.5.2025, jedinična 13,69 €/kg, 160 g | — | 2,19 € | 4,69 € | −53% | 23 |
| Podravka Čaj kamilica MPC 1,59 € na dan 2.5.2025 | — | 1,29 € | 1,58 € | −18% | 24 |
| Podravka Džem extra jagoda SUPER PRILIKA, MPC 4,09 € na dan 2.5.2025 | — | 2,89 € | 24 | ||
| Frutek Kašica breskva-jogurt, breskva-marelica-žitarice, MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | — | 1,19 € | 1,52 € | −21% | 24 |
| Frusecca Kikiriki u ljusci pečeni DORUČAK I KAVA | — | 2,19 € | 2,65 € | −17% | 24 |
| Mastemacher Kruh uz karticu Cijena uz aplikaciju, raženi s tri vrste žitarica, fitness, aplikacija ili kartica | — | 1,99 € | 2,65 € | −24% | 24 |
| Nescafe Instant kava · Prehrana gold classic, gold crema, MPC 7,19 € na dan 2.5.2025 | 95 g | 6,59 € | 8,99 € | −27% | 25 |
| Lavazza Kapsule za kavu · Prehrana classico, intenso, MPC 5,99 € na dan 2.5.2025, 18% | 10 kom | 4,89 € | 5,99 € | −18% | 25 |
| Mc Vitie's Keks digestive original · Prehrana MPC 1,89 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 25 |
| Jaffa Kolač brownie intense · Prehrana MPC 0,69 € na dan 2.5.2025 | 36 g | 0,50 € | 0,65 € | −23% | 25 |
| Arabesca Mljevena kava minas · Prehrana Super prilika, MPC 5,43 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 6,19 € | 25 | ||
| Gloria Mljevena kava minas · Prehrana MPC 5,19 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 3,99 € | 5,55 € | −28% | 25 |
| Kandit Bomboni mentol zeleni uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 100 g | 0,69 € | 0,95 € | −27% | 26 |
| Doces Bomboni voćni miješani uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 400 g | 1,69 € | 2,19 € | −23% | 26 |
| Kraš Čokolada Dorina napolitanka · Prehrana Super prilika, MPC 2,13 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,45 € | 26 | ||
| Let's Party Kikiriki pečeni slani uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 500 g | 1,99 € | 2,79 € | −29% | 26 |
| Kinder Vafel Tronky · Prehrana MPC 2,59 € na dan 5.6.2025 | 90 g | 1,99 € | 2,75 € | −28% | 26 |
| Wrigley Bomboni Skittles fruits, crazy sours · Prehrana fruits ili crazy sours, MPC 0,89 € na dan 2.5.2025 | 38 g | 0,69 € | 0,92 € | −25% | 27 |
| Maretti Bruschette rajčice-masline-origano, pizza, miješano povrće · Prehrana MPC 1,01 € na dan 2.5.2025 | 70 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 27 |
| Chio Čipi čips paprika · Prehrana MPC 2,27 € na dan 2.5.2025 | 120 g | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 27 |
| Let's Party Čips tortilla ljuti · Prehrana Samo u Studencu | 150 g | 0,49 € | 0,68 € | −28% | 27 |
| Smoki Flips kukuruzni s kikirikijem · Prehrana MPC 1,45 € na dan 2.5.2025 | 130 g | 0,99 € | 1,47 € | −32% | 27 |
| Balconi Kolač Roll Max cacao uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju, Moj Studenac aplikacija ili kartica, MPC 2,29 € na dan 2.5.2025 | 300 g | 1,89 € | 2,39 € | −20% | 27 |
| Let's Party Pereci slani · Prehrana Samo u Studencu | 200 g | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 27 |
| Koestlin Štapići Saltas slani · Prehrana SUPER PRILIKA, MPC 1,93 € na dan 2.5.2025 | 220 g | 1,39 € | 27 | ||
| Pionir Bomboni Negro MPC 1,08 € na dan 2.5.2025.', 'kategorija':'prehrana | 100 g | 0,89 € | 1,29 € | −31% | 29 |
| Kraš Keks Domaćica original MPC 3,87 € na dan 2.5.2025.', 'kategorija':'prehrana | 300 g | 2,49 € | 3,45 € | −27% | 29 |
| Kraš Keks Jaffa Super prilika. MPC 1,19 € na dan 2.5.2025.', 'kategorija':'prehrana | 125 g | 1,09 € | 29 | ||
| Kraš Keks Petit Beurre MPC 3,21 € na dan 2.5.2025.', 'kategorija':'prehrana | 480 g | 2,39 € | 3,45 € | −30% | 29 |
| Kraš Keks Sport uz karticu Cijena uz aplikaciju, aplikacija ili kartica. MPC 4,39 € na dan 2.5.2025.', 'kategorija':'prehrana | 1 kg | 3,19 € | 4,15 € | −23% | 29 |
| Kraš Napolitanke choco original uz karticu Cijena uz aplikaciju. MPC 3,49 € na dan 26.3.2025.', 'kategorija':'prehrana | 215 g | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 29 |
| Bon Gusto Napolitanke s kakaom uz karticu Cijena uz aplikaciju. MPC 3,49 € na dan 2.5.2025.', 'kategorija':'prehrana | 750 g | 2,79 € | 3,89 € | −28% | 29 |
| Koestlin Napolitanke voćne kocke uz karticu Cijena uz aplikaciju. MPC 3,22 € na dan 2.5.2025.', 'kategorija':'prehrana | 370 g | 2,09 € | 3,05 € | −31% | 29 |
| Kraš Vafel Frondi nougat Super prilika. MPC 2,79 € na dan 2.5.2025.', 'kategorija':'prehrana | 250 g | 1,99 € | 29 | ||
| Jamnica Gazirana aromatizirana voda · Prehrana limeta-kiwano | 1,5 l | 1,39 € | 1,85 € | −24% | 31 |
| Jamnica Gazirana mineralna voda · Prehrana | 1 l | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 31 |
| Vindi Gazirano piće · Prehrana tangerine, tonic | 1,5 l | 1,33 € | −23% | 31 | |
| Sky Gazirano piće · Prehrana | 1,5 l | 1,29 € | 1,65 € | −21% | 31 |
| Studena Ledeni čaj · Prehrana breskva, brusnica | 1,5 l | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 31 |
| Fructal Nektar naranča · Prehrana Super prilika | 1 l | 1,89 € | 31 | ||
| Sara Prirodna izvorska voda · Prehrana | 1,5 l | 0,59 € | 0,93 € | −36% | 31 |
| Juicy Sok 100% · Prehrana jabuka, gusti | 1 l | 2,05 € | 2,59 € | −20% | 31 |
| Lowenbrau Pivo · Prehrana Super prilika | 2 l | 2,49 € | 32 | ||
| Vukovarsko Pivo · Prehrana | 0,5 l | 1,09 € | 1,29 € | −15% | 32 |
| Kozel Pivo lager · Prehrana Super prilika | 0,5 l | 1,19 € | 32 | ||
| Paulaner Pivo original, pšenično · Prehrana | 0,5 l | 1,55 € | 1,99 € | −22% | 32 |
| Pan Pivo zlatni, lager · Prehrana Super prilika | 6x0,5 l | 6,49 € | 32 | ||
| Vina Palihnić Pošip kvalitetno vino · Prehrana Super prilika | 1 l | 10,99 € | 32 | ||
| Tikveš Vranac kvalitetno vino · Prehrana | 1 l | 3,59 € | 4,82 € | −25% | 32 |
| Vezak Graševina kvalitetno vino uz karticu Cijena uz aplikaciju, aplikacija ili kartica, MPC 6,39 € na dan 23.2.2025 | — | 5,19 € | 6,49 € | −20% | 33 |
| Dalmacijavino Pelinkovac Super prilika, MPC 14,59 € na dan 2.5.2025 | — | 10,99 € | 33 | ||
| Maraska Pelinkovac, rum, vodka MPC 1,87 € na dan 2.5.2025 | — | 1,29 € | −27% | 33 | |
| Badel Šljivovica uz karticu Cijena uz aplikaciju, MPC 1,87 € na dan 23.2.2025 | — | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 33 |
| Iločki podrumi Traminac kvalitetno vino MPC 8,29 € na dan 2.5.2025 | — | 6,49 € | 8,29 € | −21% | 33 |
| Vinoplod Travarica Super prilika, MPC 15,32 € na dan 2.5.2025 | — | 12,99 € | 33 | ||
| Epsko Vino Graševina, Vranac (kvalitetno vino) Graševina ili Vranac, MPC 2,6 € na dan 2.5.2025, 1 l ispisano uz naziv, MPC 2,6 €/l nije potvrđeno kao jedinična cijena stoga null ispod | — | 3,57 € | 4,99 € | −28% | 33 |
| Vigor Vodka Super prilika, MPC 13,03 € na dan 2.5.2025 | — | 9,99 € | 33 | ||
| Jar Deterdžent za pranje posuđa lemon MPC 1,03 € na dan 2.5.2025 | — | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 34 |
| Faks Deterdžent za rublje aquamarine Super prilika, MPC 28,99 € na dan 24.10.2025 | — | 18,99 € | 34 | ||
| Violeta Higijenski ulošci normal uz karticu Cijena uz aplikaciju, MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | — | 1,29 € | −23% | 34 | |
| Likvi Kapsule za strojno pranje posuđa Super prilika, MPC 5,99 € na dan 2.5.2025 | — | 3,99 € | 34 | ||
| Lenor Omekšivač spring awakening MPC 4,39 € na dan 23.2.2025 | — | 2,69 € | 4,39 € | −38% | 34 |
| Meri Merino Tekući deterdžent za rublje black uz karticu Cijena uz aplikaciju, aplikacija ili kartica, MPC 9,29 € na dan 2.5.2025 | — | 6,29 € | 9,99 € | −37% | 34 |
| Violeta Tekući deterdžent za rublje color Super prilika, MPC 9,69 € na dan 2.5.2025 | — | 4,99 € | 34 | ||
| Domestos Univerzalno sredstvo za čišćenje pine Super prilika, MPC 3,63 € na dan 2.5.2025 | — | 2,59 € | 34 | ||
| Ariel Deterdžent za rublje mountain spring, 40 pranja uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju, Moj Studenac aplikacija ili kartica | 2,2 kg | 9,99 € | 20,99 € | −52% | 35 |
| Libresse Higijenski ulošci normal · Kozmetika | 20 kom | 1,99 € | 3,18 € | −37% | 35 |
| Silan Omekšivač fresh sky uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju, Moj Studenac aplikacija ili kartica | 1408 ml | 2,99 € | 5,99 € | −50% | 35 |
| Parodontax Pasta za zube ultra clean · Kozmetika | 75 ml | 3,49 € | 5,55 € | −37% | 35 |
| Persil Tekući deterdžent za pranje šarenog rublja, 44 pranja uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju, Moj Studenac aplikacija ili kartica | 1,98 l | 9,98 € | 16,99 € | −41% | 35 |
| Violeta Toaletni papir pure&strong, 3 sloja · Kozmetika Super prilika | 10 rola | 2,69 € | 35 | ||
| Listerine Vodica za ispiranje usta fresh burst · Kozmetika | 250 ml | 2,75 € | 4,99 € | −44% | 35 |
| Dove Dezodorans original · Kozmetika Super prilika | 150 ml | 3,77 € | 36 | ||
| Libresse Higijenski ulošci noćni · Kozmetika Super prilika | 10 kom | 1,29 € | 36 | ||
| Nivea Krema za ruke · Kozmetika | 75 ml | 2,59 € | 3,73 € | −30% | 36 |
| Nuvolette Maramice classic, 3 sloja uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju, Moj Studenac aplikacija ili kartica, tjedna akcija od 23.9. do 6.10.2026 | 60 kom | 0,89 € | 1,10 € | −19% | 36 |
| Colgate Pasta za zube triple action · Kozmetika | 100 ml | 1,99 € | 3,09 € | −35% | 36 |
| Pantene Šampon za kosu intensive repair · Kozmetika | 250 ml | 2,89 € | 4,79 € | −39% | 36 |
| Nuvolette Toaletni papir classic, 3 sloja · Kozmetika Super prilika, Samo u Studencu, XL pack 16 rola, tjedna akcija od 23.9. do 6.10.2026 | 16 rola | 2,99 € | 36 | ||
| Varta Baterije Longlife AA, AAA AA ili AAA, 4 kom, MPC 4,51 € na dan 2.5.2025.' | — | 2,89 € | 4,51 € | −35% | 37 |
| Pitroid Električni aparat + 10 tableta SUPER PRILIKA, MPC 4,20 € na dan 2.5.2025.' | — | 3,49 € | 37 | ||
| Bee Smart Krpa univerzalna SUPER PRILIKA, MPC 1,29 € na dan 2.5.2025.' | — | 1,59 € | 37 | ||
| Vileda Mop Turbo box SUPER PRILIKA, MPC 17,25 € na dan 2.5.2025.', 'kategorija':'namjestaj | — | 29,99 € | 37 | ||
| Vileda Refil Turbo mop Easy wring&clean 2u1 MPC 17,25 € na dan 2.5.2025.', 'pakiranje':'1 kom | — | 10,99 € | 18,99 € | −42% | 37 |
| Šjor kućanstvo Rukavice gumene veličina M ili L, Samo u Studencu | — | 1,19 € | −29% | 37 | |
| Paclan Spužve Power soft 3/1, MPC 1,79 € na dan 2.5.2025.' | — | 1,69 € | −21% | 37 | |
| Paclan Vreće za smeće 240 l, 10 kom, MPC 0,00 € na dan 2.5.2025.' | — | 2,39 € | −29% | 37 | |
| Purina Felix Mokra hrana za mačke piletina MPC 0,85 € na dan 2.5.2025.' | — | 0,68 € | −20% | 38 | |
| Vauuu Mokra hrana za pse govedina MPC 1,99 € na dan 2.5.2025.' | — | 1,65 € | 1,99 € | −17% | 38 |
| Pedigree Poslastice za pse dentastix veliki MPC 3,25 € na dan 2.5.2025.' | — | 2,59 € | 3,25 € | −22% | 38 |
| Miauuu Potpuna hrana za mačke govedina SUPER PRILIKA | — | 1,49 € | 38 | ||
| Purina Friskies Suha hrana za pse junior MPC 2,54 € na dan 2.5.2025.' | — | 1,69 € | 2,54 € | −33% | 38 |
| PERSIL Deterdžent za pranje rublja, prašak · Prehrana Prašak, 18 pranja, kapsule, color, 13 pranja, 1 kom=0,54€ | 990 g | 6,98 € | 40 | ||
| PUR Deterdžent za ručno pranje posuđa lemon, aloe vera | 750 ml | 1,74 € | 40 | ||
| FA Gel za tuširanje · Kozmetika pink jasmine, mystic moments | 250 ml | 1,77 € | 40 | ||
| SILAN Omekšivač za rublje magnolia 35 pranja | 770 ml | 1,98 € | 40 | ||
| BREF Osvježivač za WC školjku lemon | 3x50 g | 3,24 € | 40 | ||
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa Excellence 4u1 60 pranja, 1 kom=0,24€ | 60 kom | 14,48 € | 40 | ||
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja, color 60 pranja | 3 l | 9,98 € | 40 |