
Tommy akcijski katalog do 23.9.
Akcijski katalog · Vrijedi 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. · 32 stranica
Ovaj tjedni katalog donosi 225 proizvoda s cijenama od 0,29 do 24,89 eura i popustima koji dosežu do 60%. Pur deterdžent za ručno pranje posuđa od 750 ml košta 1,75 eura umjesto redovnih 4,29, dok je Head & Shoulders šampon za kosu (400 ml) snižen na 3,19 eura s 7,29. MIH Sir Otočan od 1 kg dostupan je za 16,99 eura, a Heinz kečap (450-455 g) za 1,99 eura. Ženska majica košta 2,19 eura, muške bokserice 2,49, a dječje ženske gaćice 0,99 eura. U ponudi su i grupni popusti: 60% na Pitroid i Dipterol proizvode, 50% na Rexona dezodoranse i Sanitar osvježivače za WC školjku, te 40% na Vegeta i Podravka začine, Zlato polje rižu i tjesteninu.
Izvor: službeni katalog trgovine Tommy.
Popusti na grupe proizvoda (20)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −60% | Pitroid ili Dipterol proizvodi PITROID ILI DIPTEROL PROIZVODI -60% | 19 |
| −50% | odabrani proizvodi POSEBNA PONUDA do 50% popusta na odabrane proizvode | 18 |
| −50% | REXONA · dezodorans REXONA DEZODORANS -50% | 19 |
| −50% | SANITAR · osvježivač WC školjke SANITAR OSVJEŽVAČ WC ŠKOLJKE -50% | 19 |
| −40% | začini VEGETA, PODRAVKA ZAČIN -40% Vegeta, Podravka | 18 |
| −40% | ZLATO POLJE · riža ZLATO POLJE RIŽA -40% | 18 |
| −40% | ZLATO POLJE · tjestenina ZLATO POLJE TJESTENINA -40% | 20 |
| −35% | NIVEA INTIMO · odabrani proizvodi NIVEA INTIMO ODABRANI PROIZVODI -35% | 28 |
| −35% | VEET · proizvodi za depilaciju VEET PROIZVODI ZA DEPILACIJU -35% | 28 |
| −30% | Podravka · goveđi gulaš PODRAVKA GOVEĐI GULAŠ -30% | 21 |
| −30% | NIVEA · mlijeko za tijelo NIVEA MLIJEKO ZA TIJELO -30% | 28 |
| −30% | CIF · sredstva za čišćenje CIF SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE -30% | 29 |
| −25% | Kraš · bomboni KRAŠ BOMBONI -25% | 23 |
| −25% | čokoladni desert MILKY WAY ILI BOUNTY ČOKOLADNI DESERT -25% | 23 |
| −25% | Saltas, Koestlin · slani štapići SALTAS, KOESTLIN SLANI ŠTAPIĆI -25% | 24 |
| −20% | Z BREGOV, VINDIJA · jogurt 'Z BREGOV, VINDIJA JOGURT -20% | 10 |
| −20% | Z BREGOV, VINDIJA · čokoladno mlijeko 'Z BREGOV, VINDIJA ČOKOLADNO MLIJEKO -20% | 10 |
| −20% | MIH · odabrani sirevi MIH ODABRANI SIREVI -20% | 12 |
| −20% | Dolcela · mješavine DOLCELA MJEŠAVINE -20% | 21 |
| −20% | Trik · štapići slani ili punjeni kikirikijem TRIK ŠTAPIĆI SLANI ILI PUNJENI KIKIRIKIJEM -20% | 24 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| Muške stopalice | 0,59 € | −76% | 31 | |
| Ženske stopalice | 0,59 € | −76% | 31 | |
| Muške stopalice | 1,79 € | −70% | 31 | |
| Pur Deterdžent za ručno pranje posuđa | 1,75 € | 4,29 € | −59% | 29 |
| Head & Shoulders Šampon za kosu | 3,19 € | 7,29 € | −56% | 28 |
| Ženska majica | 2,19 € | 4,99 € | −56% | 31 |
| Dječje ženske gaćice | 0,99 € | 2,19 € | −54% | 31 |
| Ženske gaćice | 1,49 € | 3,29 € | −54% | 31 |
| Insalatissime, Rio Mare Tuna salata | 4,25 € | −50% | 18 | |
| Muške bokserice | 2,49 € | 4,99 € | −50% | 31 |
Svi proizvodi iz kataloga (225)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Lay's Čips · Prehrana razne vrste. 14,54 €/kg ili 15,75 €/kg | 130 g ili 120 g | 1,89 € | 2,19 € | −14% | 1 |
| Krastavac Salatar · Prehrana Zemlje podrijetla: Hrvatska, Nizozemska i Španjolska | 1 kom | 0,59 € | 0,99 € | −40% | 1 |
| Karlovačko Pivo · Prehrana | 12x0,5 l | 6,99 € | 7,89 € | −11% | 1 |
| Delicato Sir Bovito · Prehrana | 1 kg | 8,99 € | 14,99 € | −40% | 1 |
| Teleća prsa i rebra · Prehrana s kosti | 1 kg | 6,13 € | 8,99 € | −32% | 1 |
| O'Plant Bio kašica uz karticu · Prehrana razne vrste | 120 g | 1,49 € | 2,25 € | −34% | 2 |
| Perla Kolutići i krakovi lignje · Prehrana | 350 g | 3,99 € | 7,29 € | −45% | 2 |
| Argeta Pašteta uz karticu · Prehrana razne vrste | 95 g | 1,19 € | 1,45 € | −18% | 2 |
| Alpsko Trajno mlijeko · Prehrana 1,5 % m.m. ili 3,5 % m.m | 1 l | 1,59 € | 2,49 € | −36% | 2 |
| Creme Patisserie, Meggle Vrhnje za šlag · Prehrana s biljnom mašću. 4,25 % m.m. 199 €/kg | 200 ml | 0,85 € | 1,35 € | −37% | 2 |
| Smoki , Štark Flips · Prehrana | 225 g | 1,49 € | 2,29 € | −35% | 3 |
| L'Oreal Krema za lice · Kozmetika razne vrste | 50 ml | 5,99 € | 3 | ||
| Juicy Nektar multivitamin · Prehrana | 1 L | 1,89 € | 3 | ||
| Aquafresh Pasta za zube · Kozmetika fresh & minty ili mild & minty | 100 ml | 1,39 € | 3 | ||
| Afrodita Tekuće milo za ruke · Kozmetika razne vrste | 300 ml | 1,89 € | 3 | ||
| Crveni delišes · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska | 1 kg | 1,29 € | 4 | ||
| Mango · Prehrana Zemlja podrijetla: Brazil | 1 kom | 0,89 € | 4 | ||
| Stolno grožđe · Prehrana bijelo, Zemlja podrijetla: Italija | 1 kg | 1,25 € | 4 | ||
| Šljiva · Prehrana Zemlja podrijetla: Moldavija | 1 kg | 0,69 € | 4 | ||
| Badem · Prehrana I. Kategorija, rinfuzo, Zemlja podrijetla: SAD | 1 kg | 7,99 € | 5 | ||
| Grah Trešnjevac · Prehrana rinfuzo, Zemlja podrijetla: Kanada | 1 kg | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 5 |
| Mrkva · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska | 500 g | 0,69 € | 5 | ||
| Paprika babura · Prehrana crvena, Zemlja podrijetla: Poljska, Španjolska i Nizozemska | 1 kg | 1,79 € | 5 | ||
| Rajska Rajčica Cherry · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska | 250 g | 1,99 € | 5 | ||
| Svinjska lopatica · Prehrana bez kosti | 1 kg | 2,79 € | 6 | ||
| Svinjski file · Prehrana | 1 kg | 5,25 € | 6 | ||
| Bokun gušta Juneće gulaš kocke · Prehrana | 500 g | 6,39 € | 7,99 € | −20% | 7 |
| Majstori o'gradela Ćevapčići · Prehrana | 400 g | 1,99 € | 3,49 € | −42% | 7 |
| Cekin, Vindija Pileći krilko · Prehrana | 1 kg | 6,99 € | 7 | ||
| Cekin, Vindija Pileći rasjek · Prehrana | 1 kg | 4,19 € | 7 | ||
| Vindon, Vindija Pureća krila · Prehrana SUPER CIJENA | 1 kg | 2,79 € | 7 | ||
| Vindon, Vindija Pureći Ćevapčići · Prehrana | 532 g | 4,89 € | 7 | ||
| Bokun gušta Svinjska slabina i leđa · Prehrana | 420 g | 2,39 € | 3,49 € | −31% | 7 |
| Grdobina · Prehrana SUPER CIJENA, svježa rep | 1 kg | 16,99 € | 8 | ||
| Pelagos Inćuni · Prehrana SUPER CIJENA, marinirani, ocijeđena masa = 70 g u suncokretovom ulju | 120 g | 3,29 € | 8 | ||
| Komarča · Prehrana svježa | 1 kg | 10,99 € | 8 | ||
| Gavrilović Pašteta · Prehrana EKSTRA UŠTEDA, losos ili pastrva | 100 g | 1,59 € | 8 | ||
| T! Tuna komadi u biljnom ulju · Prehrana TOP CIJENA, ocijeđena masa = 2 x 52 g | 2 x 80 g | 1,79 € | 8 | ||
| Órgula Ekstra djevičansko maslinovo ulje · Prehrana Harmonija | 1 l | 8,99 € | 13,99 € | −36% | 9 |
| Grah s kobasicom · Prehrana | 100 g | 0,62 € | 9 | ||
| Pileća krilca · Prehrana 1 porcija (meni) s prilogom | — | 4,99 € | 9 | ||
| Sipa s orzom · Prehrana | 100 g | 1,10 € | 9 | ||
| Bobis Baget · Prehrana s dodatkom kukuruza | 250 g | 0,90 € | 1,19 € | −24% | 10 |
| Bobis Lepinja · Prehrana | 150 g | 0,45 € | 0,60 € | −25% | 10 |
| Bobis Piroška ekstra · Prehrana s lješnjakom | 120 g | 1,00 € | 1,33 € | −25% | 10 |
| Podravka Džem · Prehrana različite vrste | 330 g | 2,19 € | 3,29 € | −33% | 11 |
| Arabesca Instant cappuccino · Prehrana različite vrste | 200 g | 1,79 € | 3,29 € | −46% | 11 |
| Nescafe Instant kava · Prehrana 3 u 1 classic ili strong | 15,5 g ili 14 g | 0,29 € | 0,39 € | −26% | 11 |
| Jubilarna, Franck Kava mljevena · Prehrana | 500 g | 7,49 € | 11,49 € | −35% | 11 |
| Franck Kava mljevena · Prehrana različite vrste | 250 g | 5,99 € | 8,49 € | −29% | 11 |
| Mestemacher Kruh · Prehrana različite vrste | 500 g | 1,79 € | 2,99 € | −40% | 11 |
| Nestle Kukuruzne pahuljice · Prehrana gluten free, honey nout ili choco | 450 g | 3,39 € | 4,49 € | −24% | 11 |
| Viola Musli · Prehrana 5 vrsta voća ili 6 vrsta žitarica | 1 kg | 4,99 € | 8,29 € | −40% | 11 |
| Hones C Sok · Prehrana | 1 L | 2,49 € | 3,49 € | −29% | 11 |
| Multivita Šumeće tablete · Prehrana različite vrste | 80 g | 1,69 € | 2,49 € | −32% | 11 |
| Klara Tost · Prehrana | 500 g | 1,59 € | 11 | ||
| Žito Zlati prepečenec · Prehrana classic ili integralni | 330 g | 2,19 € | 3,29 € | −33% | 11 |
| President Sir Edam · Prehrana | 1 kg | 8,79 € | 13,49 € | −35% | 12 |
| President Sir Emmental ili Cheddar · Prehrana | 100 g | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 12 |
| MIH Sir Otočan · Prehrana | 1 kg | 16,99 € | 30,99 € | −45% | 12 |
| Paška sirana Sir Parenjak · Prehrana | 1 kg | 13,99 € | 17,99 € | −22% | 12 |
| Paška sirana Sir Trapist · Prehrana | 1 kg | 14,99 € | 18,99 € | −21% | 12 |
| Belje Baranjski kulen · Prehrana | 1 kg | 24,89 € | 13 | ||
| Bokun gušta Čajna kobasica · Prehrana | 1 kg | 10,99 € | 14,99 € | −26% | 13 |
| Bokun Gušta Dalmatinski pršut · Prehrana | 1 kg | 24,89 € | 13 | ||
| Gavrilović Graničarska kobasica · Prehrana | 1 kg | 13,89 € | 13 | ||
| Delicato Hamburger · Prehrana | 1 kg | 5,89 € | 13 | ||
| Gavrilović Kuhana šunka · Prehrana | 1 kg | 8,99 € | 13 | ||
| Gavrilović Mesni narezak · Prehrana | 1 kg | 8,19 € | 13 | ||
| San Giorgio, Gavrilović Mortadela · Prehrana | 1 kg | 7,89 € | 13 | ||
| Delicato Panceta · Prehrana | 1 kg | 14,49 € | 13 | ||
| Delicato Suha vratina · Prehrana | 1 kg | 13,69 € | 13 | ||
| Gavrilović Govedi narezak · Prehrana | 150 g | 2,29 € | 14 | ||
| Podravka Hamburger · Prehrana | 100 g | 1,89 € | 14 | ||
| Wudy, Aia Hrenovke · Prehrana | 350 g | 1,79 € | 14 | ||
| Delicato Kobasica Kranjska · Prehrana | 640 g | 3,59 € | 14 | ||
| Pik Mortadela · Prehrana classic ili s maslinama | 150 g | 2,29 € | 14 | ||
| Dobro, Žito Naresci · Prehrana različite vrste | 80 g | 1,49 € | 14 | ||
| Pisinium Narezak · Prehrana istarski mix | 210 g | 6,99 € | 14 | ||
| Gavrilović Pašteta čajna ili jetrena · Prehrana ili 2,39 € | 150 g | 1,79 € | 14 | ||
| Cekin, Vindija Piljeća ili pureća posebna kobasica · Prehrana | 500 g | 5,69 € | 14 | ||
| Cekin Posebna kobasica · Prehrana | — | 1,59 € | 14 | ||
| Gavrilović Pureća prsa · Prehrana | 350 g | 3,49 € | 14 | ||
| Pik Šunka Kuhana · Prehrana | 125 g | 1,99 € | 14 | ||
| Podravka Šunka u ovitku · Prehrana | 350 g | 3,29 € | 14 | ||
| Gavrilović Trajna kobasica Miniko · Prehrana classic ili spicy | 60 g | 1,69 € | 14 | ||
| Ledo Mahuna · Prehrana žuta ili zelena | 400 g | 1,49 € | 15 | ||
| Nutella Muffin ili kroasan · Prehrana | 4 x 66 g ili 4 x 85 g | 3,89 € | 15 | ||
| Ledo Rođendanska torta · Prehrana s okusom nougata i vanilije | 1 kg | 15,99 € | 15 | ||
| Quattro colori, Ledo Sladoled · Prehrana fruit ili choco | 1,5 L | 4,99 € | 15 | ||
| Bondi Sladoled · Prehrana jagoda, čokolada i vanilija ili burbon vanilija, ili 3,49 € | 2 L | 2,15 € | 15 | ||
| Ledo, Njofra ili Silk Milk Sladoled · Prehrana razne vrste | 6 x 65 ml | 3,99 € | 15 | ||
| Little Moons Sladoled · Prehrana marakuja i mango ili med i prženi pistacio | 6 x 32 g | 4,49 € | 15 | ||
| Vici Surimi štapići · Prehrana | 100 g | 0,43 € | 15 | ||
| T! Višnja · Prehrana bez koštica | 400 g | 2,79 € | 15 | ||
| Dukat Acidofil · Prehrana | 180 g | 0,59 € | 16 | ||
| Meggle Čvrsti jogurt · Prehrana 2,8% m.m | 850 g | 1,69 € | 16 | ||
| 'z bregov, Vindija Fortia smoothie · Prehrana razne vrste | 200 g | 0,79 € | 16 | ||
| 'z bregov, Vindija Jogurt Euforija · Prehrana razne vrste | 150 g | 0,75 € | 16 | ||
| Jogo, Dukat Meki jogurt · Prehrana jagoda ili borovnica | 150 g | 0,42 € | 16 | ||
| Milch-Schnitte, Kinder Mliječni desert · Prehrana razne vrste | 28 g | 0,65 € | 16 | ||
| 'z bregov, Vindija Mliječni proteinski puding · Prehrana razne vrste | 180 g | 0,99 € | 16 | ||
| Tres Chic, Vindija Puding · Prehrana dupla čokolada ili praline i tamna čokolada | 200 g | 0,99 € | 16 | ||
| Dukat Quark protein · Prehrana 0,1% m.m, bez laktoze | 250 g | 1,45 € | 16 | ||
| 'z bregov, Vindija Trajno mlijeko · Prehrana 2,8% m.m | 4 x 1 L | 3,49 € | 16 | ||
| Alpsko Trajno mlijeko · Prehrana 3,5% m.m | 1 L | 1,49 € | 16 | ||
| Dukat Brzo & Fino, kiselo vrhnje · Prehrana 12% m.m | 400 g | 1,79 € | 2,29 € | −22% | 17 |
| Dukat Brzo & Fino, vrhnje za kuhanje · Prehrana | 1 kg | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 17 |
| Thomy Majoneza · Prehrana SUPER CIJENA | 263 g | 2,35 € | 3,49 € | −33% | 17 |
| Dukat Maslac · Prehrana SUPER CIJENA | 125 g | 1,99 € | 2,89 € | −31% | 17 |
| Rana Ravioli · Prehrana SUPER CIJENA, 4 vrste sira ili rikota i špinat | 250 g | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 17 |
| President Sir i vrhnje · Prehrana | 200 g | 1,69 € | 2,29 € | −26% | 17 |
| Sana Sir Power Greek · Prehrana bijeli sitni sir | 200 g | 2,79 € | 3,99 € | −30% | 17 |
| Sana Sir Power Mozza · Prehrana mozzarella | 200 g | 2,49 € | 3,29 € | −24% | 17 |
| President Sir Ribanac · Prehrana | 3 x 40 g | 3,79 € | 17 | ||
| Mlis Sir svježi · Prehrana Dalmatinski sirevi | 500 g | 2,29 € | 17 | ||
| ABC, Belje Svježi krem sir · Prehrana razne vrste | 100 g | 1,15 € | 1,35 € | −15% | 17 |
| Prekrašni, Kraš Čačak pečivo · Prehrana SUPER CIJENA, razne vrste | 220 g | 1,89 € | 2,99 € | −37% | 18 |
| Landessa Ledena kava · Prehrana EKSTRA UŠTEDA, caffe latte ili cappuccino | 230 ml | 1,19 € | 2,29 € | −48% | 18 |
| Poli Pileća posebna kobasica · Prehrana SUPER CIJENA, original ili maxi | 1 kg | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 18 |
| Mutti Rajčica pelat · Prehrana EKSTRA UŠTEDA, očišćena masa = 260 g | 400 g | 1,29 € | 1,65 € | −22% | 18 |
| Podravka Svinjska mast · Prehrana EKSTRA UŠTEDA, domaća | 1 kg | 2,99 € | 5,29 € | −43% | 18 |
| Insalatissime, Rio Mare Tuna salata · Prehrana razne vrste | 2 x 160 g | 4,25 € | −50% | 18 | |
| Ariel Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika 50 pranja, razne vrste, 4,36 €/kg ili 5,33 €/L, ili | 2,75 kg ili 2,25 L | 11,99 € | 19 | ||
| McVitie's Digestives, Keks · Prehrana s mlijećnom ćokoladom ili s tamnom ćokoladom | 200 g | 1,89 € | 19 | ||
| Tuc Krekeri · Prehrana razne vrste | 100 g | 0,79 € | 19 | ||
| Lenor Omekšivač za rublje · Kozmetika razne vrste, 2,66 €/L ili 6,53 €/L, ili | 1239 ml ili 504 ml | 3,29 € | 19 | ||
| Dobra Zobena kaša · Prehrana razne vrste | 65 g | 0,59 € | 19 | ||
| Čakovečki mlinovi Brašno glatko · Prehrana T-550 | 1 kg | 0,75 € | 20 | ||
| Čakovečki mlinovi Brašno za dizana tijesta · Prehrana T-400 | 1 kg | 1,15 € | 20 | ||
| Zlatno zrno Grah · Prehrana bijeli | 500 g | 1,99 € | 20 | ||
| Fini-Mini Instant juha s tjesteninom · Prehrana bijela ili goveđa | 355 g | 1,29 € | −23% | 20 | |
| T! Ječmena kaša · Prehrana | 500 g | 0,69 € | 20 | ||
| Podravka Juha · Prehrana razne vrste, 17,59 €/kg ili 16,27 €/kg | 62 g ili 67 g | 1,19 € | 20 | ||
| Podravka Kocka za juhu · Prehrana razne vrste | 12 x 10 g | 1,49 € | 20 | ||
| Zlatno zrno Mješavina povrća · Prehrana | 500 g | 1,55 € | 20 | ||
| Fant, Podravka Mješavina za pripremu jela · Prehrana razne vrste, ili 1,55 € | 60 g | 0,95 € | 20 | ||
| Zlatno zrno Riža · Prehrana parboiled | 500 g | 1,05 € | 20 | ||
| Marodi Tjestenina · Prehrana razne vrste, ilim 2,15 € | 400 g | 0,99 € | 20 | ||
| Barilla Tjestenina · Prehrana Tagliatele con Spinaci ili original | 500 g | 2,79 € | 20 | ||
| Quick & easy, Kotanyi Začin · Prehrana razne vrste | 30 g ili 40 g | 0,72 € | 20 | ||
| Dr. Oetker Badem · Prehrana listići | 100 g | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 21 |
| Dr. Oetker Boja za kolače · Prehrana razne vrste | 10 g ili 30 g | 1,09 € | 1,79 € | −39% | 21 |
| Dz Marina Dalmatinska salsa · Prehrana bez glutena | 650 g | 5,49 € | 8,05 € | −32% | 21 |
| Gavrilović Grah · Prehrana s kobasicom ili dimljenom slaninom | 300 g | 2,39 € | 3,85 € | −38% | 21 |
| T! Grožđice · Prehrana | 400 g | 2,39 € | 2,85 € | −16% | 21 |
| Heinz Kečap · Prehrana blagi ili ljuti | 450 g ili 455 g | 1,99 € | 3,69 € | −46% | 21 |
| T! Kokosovo brašno · Prehrana sitno mljeveno | 200 g | 1,09 € | 1,35 € | −19% | 21 |
| T! Koncentrat rajčice · Prehrana dvostruki | 200 g | 0,99 € | 1,45 € | −32% | 21 |
| Podravka Pasirana rajčica · Prehrana | 3 x 200 g | 1,45 € | 2,29 € | −37% | 21 |
| Tena, Čepin Suncokretovo ulje · Prehrana | 1 l | 1,45 € | 1,59 € | −9% | 21 |
| Podravka Umak · Prehrana razne vrste | 410 g | 2,39 € | 3,69 € | −35% | 21 |
| Čoko Princeza, Koestlin Čajno pecivo · Prehrana kokos ili original | 230 g | 2,19 € | 3,29 € | −33% | 22 |
| Breakfast, Koestlin Čajno pecivo · Prehrana razne vrste | 160 g | 1,49 € | 2,49 € | −40% | 22 |
| Bobis Hruškavcl · Prehrana | 280 g | 4,79 € | 22 | ||
| Digestives, McVitie's Keks · Prehrana tamna čokolada | 150 g | 1,99 € | 2,85 € | −30% | 22 |
| McVitie's Keks Tartlets · Prehrana s čokoladom ili malinama | 100 g | 0,85 € | 1,19 € | −29% | 22 |
| Milka Keksi · Prehrana razne vrste | 150 g ili 112 g | 1,59 € | 2,49 € | −36% | 22 |
| Kraš Keksi Petit Beurre · Prehrana | 200 g | 1,19 € | 1,79 € | −34% | 22 |
| 7 days Kroasan · Prehrana razne vrste | 60 g | 0,59 € | 0,95 € | −38% | 22 |
| Kraš Napolitanke · Prehrana original ili kokos | 215 g | 2,49 € | 3,69 € | −33% | 22 |
| Kandi, Kandit Čokolada · Prehrana cijeli lješnjaci | 220 g | 3,19 € | 4,59 € | −31% | 23 |
| Dorina, Kraš Čokolada · Prehrana razne vrste | 80 g | 1,35 € | 2,29 € | −41% | 23 |
| Delaviuda Čokoladni bomboni · Prehrana liješnjak ili mliječna čokolada | 150 g | 3,69 € | 5,29 € | −30% | 23 |
| Zozole Gumeni bomboni · Prehrana | 75 g | 0,75 € | 1,25 € | −40% | 23 |
| Maretti Bruschette · Prehrana razne vrste | 70 g | 0,75 € | 1,05 € | −29% | 24 |
| Bobi Flips · Prehrana kikiriki | 3 x 40 g | 0,89 € | 0,95 € | −6% | 24 |
| Clipsy Flips · Prehrana razne vrste | 30 g | 0,79 € | 1,09 € | −28% | 24 |
| Mali gusti Kikiriki · Prehrana slani | 500 g | 2,85 € | 3,69 € | −23% | 24 |
| Chio Kikiriki · Prehrana slani ili sunoprženi | 125 g | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 24 |
| Goldfish Snack · Prehrana razne vrste | 80 g | 0,79 € | 1,09 € | −28% | 24 |
| Elephant Snack · Prehrana razne vrste | 180 g | 1,39 € | 1,95 € | −29% | 24 |
| Lemonish Gazirano piće · Prehrana limun ili limun i bazga | 0,4 l | 1,19 € | 26 | ||
| Gameboost Gazirano piće · Prehrana | 250 ml | 0,89 € | 26 | ||
| Vindi Negazirano piće · Prehrana razne vrste | 2 l | 1,99 € | 26 | ||
| Vindi Nektar · Prehrana marelica, jabuka ili breskva i jabuka | 1 l | 1,49 € | 26 | ||
| Tó Sok · Prehrana naranča | 1 l | 1,99 € | 26 | ||
| Studenac Voda · Prehrana gazirana ili negazirana | 1,5 l | 0,69 € | 26 | ||
| Badel Sljivovica · Prehrana | 1 l | 14,29 € | 17,49 € | −18% | 27 |
| Badel, Plavac Mali Vino crno · Prehrana | 0,75 l | 5,39 € | 6,49 € | −17% | 27 |
| Brodeaux, Chateau Fonfroide Vino bijelo · Prehrana Francuska | 0,75 l | 4,99 € | 6,99 € | −29% | 27 |
| Cabernet Sauvignon, Vina Belje, Vino crno · Prehrana kvalitetno, Hrvatsko Podunavlje | 0,75 l | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 27 |
| Chardonnay & R'Kaditeli ili Cabarnet Sauvignon, Touch Vino bijelo ili crno · Prehrana | 3 l | 7,49 € | 10,49 € | −29% | 27 |
| Graševina, Ilok Vino bijelo · Prehrana Hrvatsko Podunavlje | 2 l | 3,49 € | 4,95 € | −29% | 27 |
| Heritage, Maraska Pelinkovac · Prehrana | 0,7 l | 15,49 € | 17,99 € | −14% | 27 |
| Istarska Malvazija, Zigante Vino bijelo · Prehrana kvalitetno | 0,75 l | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 27 |
| Korlat Alkoholno piće · Prehrana razne vrste | 0,7 l | 19,99 € | 24,99 € | −20% | 27 |
| Madri Pivo · Prehrana | 0,5 l | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 27 |
| Merlot, Festigia Vino crno · Prehrana vrhunsko, Istra | 0,75 l | 13,49 € | 14,49 € | −7% | 27 |
| Double Care, Violeta Dječje pelene · Djeca ili 0,19 €/kom | 48 kom - 66 kom | 11,99 € | 14,39 € | −17% | 28 |
| Double care, Violeta Dječje vlažne maramice · Djeca 99% voda | 4x56 kom | 4,95 € | 6,49 € | −24% | 28 |
| Taft, Schwarzkopf Gel za kosu · Kozmetika power activity ili maxx power | 150 ml | 3,89 € | 5,99 € | −35% | 28 |
| Palmolive Gel za tuširanje · Kozmetika razne vrste | 250 ml | 1,49 € | 2,65 € | −43% | 28 |
| We care, Violeta Higijenski ulošci · Kozmetika air fit | 20 kom | 1,99 € | 2,65 € | −25% | 28 |
| Teta Violeta Papirnati ručnik · Prehrana economy | 1 rola | 1,19 € | 1,85 € | −36% | 28 |
| Elmex Pasta za zube · Kozmetika junior | 75 ml | 2,99 € | 4,25 € | −30% | 28 |
| Elseve, L'oreal Šampon ili regenerator za kosu · Kozmetika color vive ili 18,45 €/L | 250 ml ili 200 ml | 3,69 € | 4,49 € | −18% | 28 |
| Head & Shoulders Šampon za kosu · Kozmetika razne vrste | 400 ml | 3,19 € | 7,29 € | −56% | 28 |
| Faks Deterdžent za pranje rublja · Prehrana 90 ili 100 pranja, aquamarine ili universal | 4,95 kg ili 4,5 L | 15,99 € | 20,99 € | −23% | 29 |
| Perwoll Deterdžent za pranje rublja · Prehrana razne vrste | 3 L | 9,99 € | 13,99 € | −28% | 29 |
| Nila Deterdžent za pranje rublja · Prehrana EKSTRA UŠTEDA, colors ili black | 1,89 L | 4,49 € | 29 | ||
| Pur Deterdžent za ručno pranje posuđa · Prehrana EKSTRA UŠTEDA, aloe vera ili lemon | 750 ml | 1,75 € | 4,29 € | −59% | 29 |
| Finish Deterdžent za strojno pranje posuđa · Prehrana | 130 kom | 22,99 € | 34,99 € | −34% | 29 |
| Violeta Deterdžent za strojno pranje posuđa · Prehrana SUPER CIJENA | 22 kom | 3,99 € | 6,49 € | −39% | 29 |
| Bis Mirisni osvježivač prostora i rublja · Prehrana SUPER CIJENA, razne vrste | 400 ml | 2,89 € | 29 | ||
| Sanitar Sredstvo za čišćenje i dezinfekciju · Prehrana fresh ili strong | 650 ml | 2,29 € | 29 | ||
| Sanytol Sredstvo za dezinfekciju rublja · Prehrana SUPER CIJENA | 500 ml | 2,59 € | 29 | ||
| Sheba Hrana za mačke · Životinje SUPER CIJENA, razne vrste | 4 x 85 g | 2,49 € | 30 | ||
| Friskies, Purina Hrana za mačke · Životinje SUPER CIJENA, razne vrste | 85 g | 0,49 € | 30 | ||
| Adult, Simba Hrana za pse · Životinje razne vrste | 1,23 kg | 1,69 € | 30 | ||
| Cesar Hrana za pse · Životinje SUPER CIJENA, razne vrste, klasična ili štruca | 150 g | 1,25 € | 30 | ||
| Dječja ženska majica · Odjeća 95% pamuk, 5% elastan, 2 - 12 god, razni dezeni | — | 2,09 € | 3,99 € | −47% | 31 |
| Dječje ženske gaćice · Odjeća 95% pamuk, 5% elastan, 2 - 12 god, razni dezeni | — | 0,99 € | 2,19 € | −54% | 31 |
| Muške bokserice · Odjeća 95% pamuk, 5% elastan, M - 2XL, razne boje | — | 2,49 € | 4,99 € | −50% | 31 |
| Muške stopalice · Odjeća 80% pamuk, 17% poliester, 3% elastan, 39 - 49, razne boje | — | 0,59 € | −76% | 31 | |
| Muške stopalice · Odjeća 45% pamuk, 53% poliester, 2% elastan, 39 - 49, razne boje | — | 1,79 € | −70% | 31 | |
| Ženska majica · Odjeća 95% pamuk, 5% elastan, M - 2XL, razne boje | — | 2,19 € | 4,99 € | −56% | 31 |
| Ženske gaćice · Odjeća | — | 1,49 € | 3,29 € | −54% | 31 |
| Ženske stopalice · Odjeća 80% pamuk, 17% poliester, 3% elastan, 38 - 41, razne boje | — | 0,59 € | −76% | 31 | |
| Milka Čokolada · Prehrana razne vrste, EKSTRA UŠTEDA | 300 g | 2,99 € | 32 | ||
| Jamnica Gazirano piće · Prehrana narančada ili limunada | 1 l | 1,69 € | 32 | ||
| Cedevita Instant napitak · Prehrana razne vrste, ili 4,99 € | 455 g | 3,69 € | 32 | ||
| Moto Keks · Prehrana Kraš, kakao ili mlijeko, 6x91 g, SUPER CIJENA | 288 g | 1,99 € | 32 | ||
| Ornel Omekšivač za rublje · Kozmetika yellow ili blue, EKSTRA UŠTEDA | 4 l | 4,49 € | 32 | ||
| Zewa Toaletni papir · Kozmetika breskva ili delux, 0,30 €/rola | 16 rola | 4,75 € | 6,49 € | −26% | 32 |