
Trgovina Krk do 30.9.
Vrijedi 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. · 20 stranica
U katalogu za drugu polovinu rujna u Trgovini Krk nalazi se 121 proizvod s cijenama od 0,49 do 23,99 eura. Među istaknutim ponudama je NESCAFÉ instant kava 3u1 za 2,69 eura (redovno 6,30 eura), ZLATA PRAHA pivo 0,5 l za 0,89 eura i OŽUJSKO pivo 0,5 l za 1,49 eura. Od sladoleda su dostupni LEONE Unicorn za 2,79 eura i LEDO Fun Time za 3,99 eura. Gumeni bomboni marki ZOZOLE i BEBETO koštaju 0,79 eura, dok su HARIBO pakovanja 1,29 eura. Za kućanstvo su sniženi DEON omekšivač za 2,99 eura i toaletni papir BRAVO i PALOMA također za 2,99 eura. Grupni popusti uključuju 30% na NIVEA šampone i regeneratore, 25% na COLGATE četkice za zube te 15% na MARASKA Pelinkovac.
Izvor: službeni katalog trgovine Trgovina Krk.
Popusti na grupe proizvoda (3)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −30% | NIVEA · šampon, regenerator Razne vrste -30% Nivea šampon, regenerator Razne vrste 200-250 ml 200-250 ml | 16 |
| −25% | COLGATE · četkica za zube Razne vrste -25% Colgate četkica za zube Razne vrste | 16 |
| −15% | MARASKA · Pelinkovac Zeleni, Classic -15% Maraska Pelinkovac Zeleni, Classic | 15 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| NESCAFÉ INSTANT KAVA 3U1 | 2,69 € | 6,30 € | −57% | 1 |
| ZLATA PRAHA Pivo | 0,89 € | 1,78 € | −50% | 15 |
| OŽUJSKO Pivo | 1,49 € | 2,89 € | −48% | 15 |
| LEONE SLADOLED UNICORN | 2,79 € | 5,17 € | −46% | 3 |
| ZOZOLE Gumeni bomboni | 0,79 € | 1,39 € | −43% | 11 |
| LEDO SLADOLED FUN TIME | 3,99 € | 6,04 € | −34% | 3 |
| BEBETO Gumeni bomboni | 0,79 € | 1,19 € | −34% | 11 |
| KRAŠ Pepermint bomboni | 0,99 € | 1,45 € | −32% | 11 |
| HARIBO Gumeni bomboni | 1,29 € | 1,85 € | −30% | 11 |
| DEON Omekšivač za rublje Satin, Silky | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 17 |
Svi proizvodi iz kataloga (121)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| NESCAFÉ INSTANT KAVA 3U1 · Prehrana Razne vrste, MPC na 02.05.: 3,69 - 3,79 € | 140-165 g | 2,69 € | 6,30 € | −57% | 1 |
| PARTY LIKER EGG 15% alc · Prehrana MPC na 02.05.: 6,72 €, 1 l = 10,98 € | 0,5 l | 5,49 € | 1 | ||
| GAROM MESNI NAREZAK · Prehrana MPC na 02.05.: 1,79 €, 1 kg = 4,30 € | 300 g | 1,29 € | 1 | ||
| KRAŠ NAPOLITANKE Choco cream · Prehrana MPC na 02.05.: 3,59 €, 1 kg = 5,93 € | 420 g | 2,49 € | 1 | ||
| FRUCTAL VOĆNI SOK Razne vrste · Prehrana MPC na 02.05.: 2,69 €, 1 l = 0,85 € | 2 l | 1,69 € | 1 | ||
| KLARA BUREK MOTANI Sa mesom · Prehrana MPC na 02.05.: 3,19 €, 1 kg = 10,76 € | 250 g | 2,69 € | 2 | ||
| PERUTNINA GRILL PILE · Prehrana MPC na 02.05.: 3,32 € | cca 1,6 kg, 1 kg | 2,99 € | 2 | ||
| JUNEĆA LOPATICA Bez kosti · Prehrana MPC na 02.05.: 18,49 € | 1 kg | 10,99 € | 2 | ||
| KLARA KRUH ZLATNA KORA Narezani · Prehrana MPC na 02.05.: 1,99 €, 1 kg = 2,82 € | 600 g | 1,69 € | 2 | ||
| KLARA KRUŠNE MRVICE · Prehrana MPC na 02.05.: 1,35 €, 1 kg = 3,80 € | 250 g | 0,95 € | 2 | ||
| KLARA KUKURUZNI KLIPIĆ · Prehrana MPC na 02.05.: 0,69 €, 1 kg = 6,47 € | 85 g | 0,55 € | 2 | ||
| SVINJSKI BUT Bez kosti · Prehrana MPC na 02.05.: 5,99 € | 1 kg | 4,09 € | 2 | ||
| SVINJSKI FILE · Prehrana MPC na 02.05.: 8,79 € | 1 kg | 6,19 € | 2 | ||
| SVINJSKI KARE Bez kosti · Prehrana MPC na 02.05.: 6,39 € | 1 kg | 4,19 € | 2 | ||
| PANE BIANCO TOAST KRUH Classic, Integralni · Prehrana MPC na 02.05.: 0,89 €, 1 kg = 2,09 € | 330 g | 0,69 € | 2 | ||
| LEDO CARSKA MJEŠAVINA POVRĆA · Prehrana 1 kg = 4,98 € | 400 g | 1,99 € | 3 | ||
| FLORA RIŽOTO MIX · Prehrana 1 kg = 3,23 € | 400 g | 1,29 € | 3 | ||
| LEDO SLADOLED FUN TIME · Prehrana 1 l = 6,04 € | 660 ml | 3,99 € | 6,04 € | −34% | 3 |
| JAMAICA SLADOLED Schwarzwald, Choco · Prehrana 1 l = 2,42 € | 1650 ml | 3,99 € | 3 | ||
| LEONE SLADOLED SIMPATIA Classic · Prehrana 1 l = 6,82 € | 110 ml | 0,75 € | 3 | ||
| LEONE SLADOLED UNICORN · Prehrana 1 l = 5,17 € | 4x135 ml | 2,79 € | 5,17 € | −46% | 3 |
| SMJEŠAK SLADOLED Vanilija - čokolada · Prehrana | 1 l | 1,69 € | 3 | ||
| PISINIUM ISTARSKA SUHA ŠUNKA · Prehrana | 1 kg | 23,99 € | 4 | ||
| GAVRILOVIĆ MAKSI KOBASICA Razne vrste · Prehrana | 1 kg | 13,99 € | 4 | ||
| GAVRILOVIĆ ROLANI HAMBURGER · Prehrana | 1 kg | 11,99 € | 4 | ||
| PIK SENDVIĆ SALAMA · Prehrana | 1 kg | 12,49 € | 4 | ||
| GAVRILOVIĆ ŠUNKA U OVITKU · Prehrana | 1 kg | 8,49 € | 4 | ||
| Gavrilović Alpska kobasica · Prehrana MPC na 02.05.: 10,89 € | 1 kg | 7,49 € | 5 | ||
| Podravka Bečka salama · Prehrana MPC na 02.05.: 13,39 € | 1 kg | 8,29 € | 5 | ||
| PIK Dimljena vratina · Prehrana MPC na 02.05.: 15,19 € | 1 kg | 11,99 € | 5 | ||
| Gavrilović Jeger · Prehrana MPC na 02.05.: 4,79 € | 400 g | 3,19 € | 5 | ||
| Kudelić Kranjska kobasica · Prehrana MPC na 02.05.: 12,99 € | 1 kg | 8,99 € | 5 | ||
| Gavrilović Kranjska kobasica · Prehrana MPC na 02.05.: 5,09 € | 300 g | 3,09 € | 5 | ||
| PIK Narezak · Prehrana Šunka, Šunka u ovitku, MPC na 02.05.: 2,89 € | 80 g | 2,19 € | 5 | ||
| Gavrilović Narezak · Prehrana Kulenovaseča, Čajna kobasica, MPC na 02.05.: 2,69 € | 80 g | 1,79 € | 5 | ||
| Kudelić Prigorska kobasica · Prehrana MPC na 02.05.: 21,99 € | 1 kg | 14,99 € | 5 | ||
| Perutnina Extra hrenovka · Prehrana MPC na 02.05.: 4,69 € | 1,2 kg | 2,99 € | 6 | ||
| Carnex Gotova jela · Prehrana Razne vrste, MPC na 02.05.: 4,19 € | 400 g | 3,59 € | 6 | ||
| Gavrilović Mesni doručak · Prehrana Classic, Pikant, MPC na 02.05.: 2,49€ | 150 g | 1,85 € | 6 | ||
| Kudelić Mesni narezak · Prehrana MPC na 02.05.: 10,59 € | 1 kg | 7,19 € | 6 | ||
| Gavrilović Pariška kobasica · Prehrana Classic, S povrćem, MPC na 02.05.: 10,79 € | 1 kg | 7,29 € | 6 | ||
| Asscomerce Pašteta · Prehrana Razne vrste, MPC na 02.05.: 0,85 € | 100 g | 0,55 € | 6 | ||
| Argeta Pašteta tune · Prehrana MPC na 02.05.: 2,59 € | 95 g | 1,89 € | 6 | ||
| Gavrilović Tirolska kobasica · Prehrana MPC na 02.05.: 12,89 € | 1 kg | 8,99 € | 6 | ||
| Čakovečki mlinovi brašno T400, T550 · Prehrana | 1 kg | 0,72 € | 7 | ||
| INDOMIE Instant juha s rezancima · Prehrana Razne vrste, MPC na 02.05.: 5,99 € | 700 g | 3,29 € | 7 | ||
| MARODI Rezanci gnijezda · Prehrana MPC na 02.05.: 2,95 € | 500 g | 1,99 € | 7 | ||
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · Prehrana MPC na 02.05.: 1,69 € | 1 l | 1,59 € | 7 | ||
| MARODI Široki rezanci, Uski rezanci · Prehrana MPC na 02.05.: 2,65 € | 400 g | 1,89 € | 7 | ||
| GRANORO Tjestenina lazanje · Prehrana MPC na 02.05.: 1,99 € | 500 g | 1,59 € | 7 | ||
| DUKAT Vrhnje za kuhanje brzo&fino · Prehrana Razne vrste, MPC na 02.05.: 3,89 - 4,29 € | 500 g | 2,99 € | 7 | ||
| PODRAVKA Ajvar ljuti · Prehrana MPC na 02.05.: 4,29 € | 690 g | 2,99 € | 8 | ||
| PODRAVKA Fant umak od gljiva · Prehrana MPC na 02.05.: 1,45 € | 45 g | 0,89 € | 8 | ||
| PODRAVKA Goveđi gulaš · Prehrana MPC na 02.05.: 4,59 € | 300 g | 3,49 € | 8 | ||
| PODRAVKA Krem juha od rajčice · Prehrana MPC na 02.05.: 1,69 € | 60 g | 1,15 € | 8 | ||
| PODRAVKA Lino lada · Prehrana Razne vrste, MPC na 02.05.: 4,49 € | 350 - 400 g | 3,49 € | 8 | ||
| PODRAVKA Pasirana rajčica · Prehrana MPC na 02.05.: 1,09 € | 500 g | 0,89 € | 8 | ||
| PODRAVKA Pašteta kokošja · Prehrana MPC na 02.05.: 1,69 € | 135 g | 1,19 € | 8 | ||
| PODRAVKA Vegeta natur Grill classic, Za piletinu · Prehrana MPC na 02.05.: 1,29 € | 30 g | 0,79 € | 8 | ||
| VINDIJA Jogurt · Prehrana 0,9, 2,8% m.m. MPC na 02.05.: 2,65 € | 1 kg | 2,25 € | 9 | ||
| VINDIJA Kiselo vrhnje · Prehrana 24% m.m. MPC na 02.05.: 5,69 € | 900 g | 4,49 € | 9 | ||
| ZOTT Sir Bayerntaler · Prehrana MPC na 02.05.: 17,99 € | 1 kg | 14,99 € | 9 | ||
| TOJETO Sir listići · Prehrana Toast, Sandwich. MPC na 02.05.: 1,19 € | 120 g | 0,85 € | 9 | ||
| PRESIDENT Svježi zrnati sir · Prehrana Razne vrste | 200 g | 1,89 € | 9 | ||
| ZDENKA Topljeni sir · Prehrana Classic, Čardaš. MPC na 02.05.: 2,89 € | 140 g | 2,09 € | 9 | ||
| ZOTT Voćni jogurt Jogobella · Prehrana Razne vrste. MPC na 02.05.: 0,89 € | 150 g | 0,85 € | 9 | ||
| KOESTLIN Choco cookies · Prehrana MPC na 02.05.: 2,89 € | 200 g | 1,99 € | 10 | ||
| MC VITIE'S Digestive keks · Prehrana MPC na 02.05.: 4,29 € | 400 g | 2,09 € | 10 | ||
| GRANCEREALE Keks · Prehrana Razne vrste | 230 - 250 g | 1,69 € | 10 | ||
| ORE LIETE Keks sa žitaricama · Prehrana MPC na 02.05.: 1,69 € | 250 g | 0,99 € | 10 | ||
| STORCK Toffifee · Prehrana Classic, White. MPC na 02.05.: 3,35 € | 125 g | 2,09 € | 10 | ||
| LAGO Vafel rolice · Prehrana Razne vrste. MPC na 02.05.: 2,49 € | 125 g | 1,49 € | 10 | ||
| HARIBO Gumeni bomboni · Prehrana | 85 - 100 g | 1,29 € | 1,85 € | −30% | 11 |
| ZOZOLE Gumeni bomboni · Prehrana | 75 g | 0,79 € | 1,39 € | −43% | 11 |
| BEBETO Gumeni bomboni · Prehrana | 80 g | 0,79 € | 1,19 € | −34% | 11 |
| FERRERO Kinder čokolada · Prehrana | 50 g | 1,29 € | 1,59 € | −19% | 11 |
| KRAŠ Pepermint bomboni · Prehrana | 100 g | 0,99 € | 1,45 € | −32% | 11 |
| HÖLÉ Biljno vrhnje za slag, za kuhanje · Prehrana | 0,5 l | 2,29 € | 2,79 € | −18% | 12 |
| INTENSO GOLD Instant kava · Prehrana | 100 g | 3,79 € | 4,29 € | −12% | 12 |
| LECAFFE Instant kava · Prehrana | 200 g | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 12 |
| JACOBS Instant kava Cronat Gold · Prehrana | 100 g | 6,59 € | 7,49 € | −12% | 12 |
| PLAZMA Keks · Prehrana | 150 g | 1,35 € | 12 | ||
| DUKAT Maslac · Prehrana | 250 g | 2,59 € | 2,99 € | −13% | 12 |
| PLAZMA Mlijeveni keks · Prehrana | 300 g | 2,39 € | 2,52 € | −5% | 12 |
| BARCAFFE Mljevena kava · Prehrana | 175 g | 4,19 € | 12 | ||
| MARETTI Bruschette · Prehrana Razne vrste | 70 g | 0,85 € | 13 | ||
| CHIO Čipi-čips · Prehrana Slani, Paprika | 55-60 g | 1,05 € | 13 | ||
| LAY'S Čips · Prehrana Razne vrste | 120-130 g | 2,09 € | 13 | ||
| CRUNCHIPS Čips · Prehrana Razne vrste | 75-90 g | 1,29 € | 13 | ||
| LAY'S Čips Oven · Prehrana Slani, Jogurt i začinsko bilje | 110 g | 2,19 € | 13 | ||
| PATOS Grickalice · Prehrana Chilli peppers, Razne vrste | 100 g | 1,29 € | 13 | ||
| CHIO Kroki Kroket · Prehrana Razne vrste | 110-120 g | 1,39 € | 13 | ||
| SKY Cola · Prehrana | 1,5 l | 1,39 € | 14 | ||
| HELL Energetsko piće · Prehrana Razne vrste | 250 ml | 0,99 € | 14 | ||
| FIŠ Sok · Prehrana Jabuka, Naranča | 2 l | 1,39 € | 14 | ||
| TOCO Sok · Prehrana Razne vrste | 1,5 l | 1,55 € | 14 | ||
| JUICY Voćni sok · Prehrana Razne vrste | 1,5 l | 1,69 € | 14 | ||
| ZVEČEVO Alkoholno piće, Razne vrste · Prehrana | 0,1 l | 1,29 € | 15 | ||
| JAMNICA Gazirana mineralna voda · Prehrana | 6x1,5 l | 5,49 € | 15 | ||
| SARAJEVSKI KISELJAK Gazirana mineralna voda · Prehrana | 1,5 l | 0,79 € | 15 | ||
| AMARO Liker · Prehrana | 1 l | 12,99 € | 15 | ||
| OŽUJSKO Pivo · Prehrana | 0,5 l | 1,49 € | 2,89 € | −48% | 15 |
| ZLATA PRAHA Pivo · Prehrana | 0,5 l | 0,89 € | 1,78 € | −50% | 15 |
| BELLA Baby vlažne maramice Soft & cream · Kozmetika | 24/1 | 0,49 € | 0,59 € | −17% | 17 |
| DEON Omekšivač za rublje Satin, Silky · Kozmetika | 1,8 l | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 17 |
| BRAVO Papirnati ručnici · Kozmetika | 2-sl., 2/1 | 1,69 € | 2,19 € | −23% | 17 |
| NICKY Papirnati ručnik · Kozmetika | 1/1 | 2,39 € | 2,79 € | −14% | 17 |
| PERFEKTE WASCHE Tekući deterdžent za pranje rublja Color, Universal · Kozmetika | 4,305 l | 5,99 € | 7,69 € | −22% | 17 |
| PALOMA Toaletni papir · Kozmetika | 12/1 | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 17 |
| BRAVO Toaletni papir · Kozmetika | 4-sl., 8/1 | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 17 |
| MICAK Aranžman košarica Iva MPC na 02.05.: 22,99 € | 1 kom | 19,49 € | 19 | ||
| MICAK Aranžman Sara MPC na 02.05.: 6,99 € | 1 kom | 5,89 € | 19 | ||
| MICAK Aranžman Viola MPC na 02.05.: 25,99 € | 1 kom | 21,99 € | 19 | ||
| LUMEN Elektronski modul SW-52 MPC na 02.05.: 1,99 € | 1 kom | 1,49 € | 19 | ||
| LUMEN Lampion kocka K3 H 22 cm x promjera 9,5 cm Bruto težina: 440 g, ± 5 % Vrijeme gorenja: maksimalno 96 h, ovisno o vremenskim uvjetima MPC na 02.05.: 3,29 € | 1 kom | 2,79 € | 19 | ||
| LUMEN Lampion Maja Super Velika H 20,5 cm x promjer 11,0 cm Bruto težina: 340 g, ± 5 % Vrijeme gorenja: maksimalno 60 h, ovisno o vremenskim uvjetima MPC na 02.05.: 2,79 € | 1 kom | 2,19 € | 19 | ||
| WHISKAS Hrana za mačke, razne vrste · Životinje 1 kg = 9,29 €. MPC na 02.05.: 1,05 € | 85 g | 0,79 € | 20 | ||
| FELIX Hrana za mačke, razne vrste · Životinje 1 kg = 6,74 - 7,16 €. MPC na 02.05.: 3,09 € | 4 x 85 g | 2,29 € | 20 | ||
| KIANI Hrana za pse, razne vrste · Životinje 1 kg = 0,90 €. MPC na 02.05.: 9,99 € | 10 kg | 8,99 € | 20 | ||
| FRISKIES Hrana za pse, razne vrste · Životinje 1 kg = 8,12 €. MPC na 02.05.: 0,99 € | 85 g | 0,69 € | 20 | ||
| GOLDEN DOG Hrana za pse, razne vrste · Životinje 1 kg = 1,66 €. MPC na 02.05.: 0,89 € | 415 g | 0,69 € | 20 |